Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le fogunk fogyni!!!Az utolsó fogyókúránk, nem hízunk többé vissza! fórum

Le fogunk fogyni!!!Az utolsó fogyókúránk, nem hízunk többé vissza! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 1. 09:20

Sziasztok!


Igen Viki -Anna- nagyon ügyes én végigkísértem a fogyiját és büszke vagyok rá :)


Én is januártól fogyizok, először én is kalóriát számoltam aztán odafigyelés,és most másfél hónapja gastroyalozok, és megpróbálok minél többet mozogni mikor időm engedi, van hogy este jutok oda, Lesliesek, van hogy Zumba és most a Turbo Jam van soron :)

2010. okt. 1. 09:20
Dejo,h itt vagy Ági;-))
2010. okt. 1. 09:19
sziasztok! Ági vagyok. Én a sok bogyószedés után jöttem rá arra hogy azok semmit nem érnek, csak pénzkidobás. Januártól kalóriát számoltam, úgy nagyjából csak, és lement 70-ről 58-ra, 5 hónap alatt. Aztán én is nyáron elengedtem magam, és most már újból 68 kg lettem. Nem akarom elérni a hetvenet, ezért szeretnék én is megszabadulni pár kilótól. Hajrá csajok!
2010. okt. 1. 09:19
Wow!Mit mozogsz?Ügyes vagy!Akkor Te sem vontal ki teljesen semmit!?
2010. okt. 1. 09:16
Sok sikert a fogyáshoz!
5. 5d03cfce95 (válaszként erre: 4. - Ce53b9ff5e)
2010. okt. 1. 09:08

Köszi:)

Ááá semmi különös...szokásos dolgok:)

Normális, mértékletes kajálás, sok mozgás:)

Sok folyadék:):) Igazából ennyi:)

2010. okt. 1. 09:04
NEked meg gratula,látom 20!!!kg-tol szabadultál már meg?NAgyon ügyes vagy!MEsélj;-)))!
2010. okt. 1. 09:01
Sok szerencsét és kitartást az utolsó fogyidhoz!!!:):)
2010. okt. 1. 08:59

Kezdem én:-)!Viki vagyok, és persze fogyókúrázom. Szinte sosem voltam elégedett magammal,mindig azt gondoltam,h nagy a hasam,nem vagyok csinos,stb.


Aztán sok fogyit kiprobaltam már,2x 90napoztam, voltak egyhetes fogyókúrák,barnarizs dieta...!

Aztán januartok kcalt számoltam és az nagyon jo volt. Nem vontam meg igazabol az etrendemböl semmit. Nekem ez jött be a legjobban. De nagyjabol már tudom mennyi az annyi,ezert csak ritkan szamolok már. Áprilisra 65kg voltam, jol ereztem magam, de aztan visszahiztam a nyáron. Erre nem vok büszke. Most ujra fogyozom, most talan picit lassubb tempoval,de szeretnek kialakitani egy rendet a fejembe,h ne hizzak többé vissza.

Kivancsi vok Rátok,h Ti Nektek mik a tapasztalataitok!

2010. okt. 1. 08:53
Várok ide mindenkit,aki fogyókúrázik vagy fog vagy sikeresen lefogyott és tartja a súlyát.Vagy akinek még támogatás kell..szóval kell egy kis löket hozzá. Beszélgessünk , cseréljünk tapasztalatot.És keressünk egy megoldást ,hogy ne jöjjenek vissza többé a fránya kilók!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook