Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le fogunk fogyni!!!Az utolsó fogyókúránk, nem hízunk többé vissza! fórum

Le fogunk fogyni!!!Az utolsó fogyókúránk, nem hízunk többé vissza! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 5. 14:34

96 kg vagyok...és olyan 20kg-tol szeretnék.


Csak az a baj hogy mindig elfogy a lendület, a kitartás, ami az elején megvan.

159. szöszi71 (válaszként erre: 158. - Bambína1216)
2010. okt. 5. 14:33

Nagyon jól csinálod, csak így tovább!:)

Hány kilótól akarsz megszabadulni?

2010. okt. 5. 14:21

Mértéket tartok, próbálok kevesebbet enni , több gyümivel é zöldséggel.


Na és a mozgás, ami szintén fontos.


Köszönöm a drukkot!!!


Nektek meg gratula!


Ma még nem tornáztam.

157. szöszi71 (válaszként erre: 155. - Bambína1216)
2010. okt. 5. 14:18

Csak kitartás és hidd el meglesz az eredménye, eléred azt amit kitűztél magad elé:)


Milyen módszert választottál?


Nekem 6 hét alatt ment le 6-7 kg. Így mostmár látom, hogy van eredménye annak amit csinálok:) A közérzetem is jobb, hogy kényelmesebbek már a nadrágjaim:)

156. OlgaLaci (válaszként erre: 155. - Bambína1216)
2010. okt. 5. 14:18

Naná,hogy sikerülni fog Neked is! :-)


Én nem panaszkodhatok.Az általam megálmodott súlytól egy lépésnyire vagy másfél lépésnyire azaz kilóra állok.

Az edzéseim nem jönnek össze.Rá kéne vennem magam tornázni,de nincs kedvem.


Ti tornásztatok ma?

2010. okt. 5. 14:14

Jól vagyok.

Ujra nagy elánnal vetem bele magam a fogyiba!!


Remélem végre nekem is sikerül!!

Ti hol tartotok?

154. OlgaLaci (válaszként erre: 152. - Bambína1216)
2010. okt. 5. 14:12

Szia!

Én nyomott vagyok mint az idő!Állandóan nasiznék,de még nem tettem meg! :-)

2010. okt. 5. 14:12

Hali!

Köszi jól vagyok:)

Te hogy vagy?

2010. okt. 5. 14:06

Halihó!!!!


Hogy vagytok!?:))

151. sorceress87 (válaszként erre: 150. - Ce53b9ff5e)
2010. okt. 5. 14:00
tudom:) de akkor is kedves vagy:)
2010. okt. 5. 13:17
nem vok. Megmondom az igazat,szoval nem azert mondom,hogy "imponaljak" Neked..
149. sorceress87 (válaszként erre: 148. - Ce53b9ff5e)
2010. okt. 5. 13:12
Oh kösz, kedves vagy:))
2010. okt. 5. 12:47

hu Brigi,en azt bogyoba szedtem régen és rosszul voltam töle. Ment a hasam,szedültem, majd össze estem. De valaki meg birja,nekem is ugy ajanlottak anno. Erdekes,h maskent reagalunk!


Brigi,tök csinos vagy!Nincs igazából vész!Annyi,h még csinibb leszel!!!

2010. okt. 5. 12:43

Sziasztok! Köszi a segítséget és a biztatást, ilyenkor mindig úgy érzem, hogy na most sikerülni fog, aztán vhol mindig elcseszem...ilyen marha vagyok:)

Én anyagcsere pörgetésre pu erh tea kapszulát használok, olyan, mint a szűztea, de szerintem sokkal hatásosabb. Most szüneteltetem kicsit, aztán újra elkezdem szedni, nekem bevált. Sok módszer létezik anyagcsere problémákra, érdemes utánanézni neten.

2010. okt. 5. 12:33

Na sziasztok!Most van egy kis nyugis idöszakom,mert alszik a babókám.

Letti üdv:-)!Mennyiröl inditasz és mi az álomsúly?ELöszöris tüzd ki magad elé a célt. 2. Szerintem jobb a lassan,de biztosan módszer,mert aztan kiabal a szervezet,h kérek ezt ,kérek azt. A kcal számolás nagyon jó amúgy,én már nem számolok,mert egyszer lefogytam evle,nem is olyan rég,de akkor a gyorsan taktikát választottam!

A gyomrunk olyan,m egy zsák,mindig csak egy kicsit kevesebbet szabad enni,és szépen lassan szükülni fog az a zsák és elégedett elsz a kisebb adagokkal is. Menni fog,meglátod.

A szerek önmagában csodát nem tesznek. DE ,amit én isszedek és nagyon jó,az a spirulina.Az anyagcserét helyrehozza és a legjobb lúgosító táplálék. MEnni fog,mi itt vagyunk és segitünk!

145. szöszi71 (válaszként erre: 144. - Vividori)
2010. okt. 5. 12:28

Ismerős érzés:)

Nagyon ügyes vagy!:)

Gratulálok!:)

144. Vividori (válaszként erre: 130. - Szöszi71)
2010. okt. 5. 11:40
Igen agyban dől el ahogy írod, én is sokkal jobban érzem magam, és olyan jó volt hogy fölvehettem a több mint 10 évig nem használt farmernadrágomat ami nem is sztreccses, és az is kezd még kényelmesebb lenni :)
2010. okt. 5. 11:37
A lenmag is jó ahogy Olga íja nekem az is jó volt csak magába nem bírtam megenni, így joghurtba tetten egy evőkanálnyit és nyeltem mint kacsa a nokedlit :)
142. Vividori (válaszként erre: 139. - 26d3e2557c)
2010. okt. 5. 11:35

Szia Letti!

Üdv itt:)


Én a gastroyaltol rendelem a kaját és van nekik saját italuk is egy próbát megér, van a megadrink az nekem jól beindította az anyagcserém ....

141. OlgaLaci (válaszként erre: 139. - 26d3e2557c)
2010. okt. 5. 11:27

Szia!

Ahány szervezet annyiféle képpen reagál bármit is szednél.Ami talán segíthet és nem ártalmas az aszalt szilva akár lekvár,üditő vagy magában fogyasztva,meg nem is tudom ki javasolta egyik alkalommal a lenmagot.Anyagcserére állítólag jó hatással van.

140. Vividori (válaszként erre: 127. - Sorceress87)
2010. okt. 5. 11:22

Szia Brigi!

Még jó hogy csatlakozhatsz:)


Nekem tudod most a gastroyal vált be...tudom nem olcsó:(

Azt nem próbáltad hogy reggelizel ebédre is eszel amit főzöl csak mértékkel, uzsira is ehetnél valamit és vacsira inkább csak fehérjét és nem túl későn, mi segítünk oké?

Puszi

2010. okt. 5. 11:18
Sziasztok! Elhatároztam, hogy lefogyok. . . de magamtól nagyon nem megy, alig tudok fogyni vmicskét (lassú az anyagcserém nagyon). Tudnátok olyan szert ajánlani, ami nem nagyon ártalmas a szervezetre és tényleg használ? Kipróbáltam már az Allit, a szűzteát (Forte változatban is), Formavit-et. . . de sajnos nemhogy fogytam, híztam. Segítsetek kérlek, hogy kinek milyen "segítsége" van. Nagyon köszönöm!!! :) És én nem szeretnék visszahízni!!! :)
138. szöszi71 (válaszként erre: 134. - OlgaLaci)
2010. okt. 5. 11:17
Én a B.A., A Rubint R. DVD-re szoktam tornázni. Sztem nagyon jók.
2010. okt. 5. 11:12
Sziasztok! Elhatároztam, hogy lefogyok...de magamtól nagyon nem megy, alig tudok fogyni vmicskét (lassú az anyagcserém nagyon). Tudnátok olyan szert ajánlani, ami nem nagyon ártalmas a szervezetre és tényleg használ? Kipróbáltam már az Allit, a szűzteát (Forte változatban is), Formavit-et...de sajnos nemhogy fogytam, híztam. Segítsetek kérlek, hogy kinek milyen "segítsége" van. Nagyon köszönöm!!! :)
2010. okt. 5. 11:06
Brigi drága,nekem most nagyon nasizhatnékom van!ÁÁÁÁÁ!!!!Mocsok idő!Ráfogom a nasizhatnékomat!
2010. okt. 5. 10:42
Nekem talan az jön be ,ha nem tervezem be magamnak,h na most akkor betreggelizek es aztan odafigyelek..!MA pl. ekeg volt par szelet sonka, meglatom milyen lesz az ebed adagom..és ha sok,akkor mar odafigyelek. Ha keves akkor meg tudom,h még egy kis vacsi belefer. Nem akarok semmit kiiktatni. Csak az arankyözeputat keresem.
134. OlgaLaci (válaszként erre: 133. - Szöszi71)
2010. okt. 5. 09:56

Ismerős érzés :-)

Most hogy lefogytam van,hogy többször is átöltözök egy nap.Az oviba meg is jegyezte egyik anyuka,hogy mennyire öltözködöm.Mondtam Neki,ha évekig nem tudott volna öltözködni mint én,akkor most nem csodálkozna.Na most bepótolom!

Mit tornászol?

Nekem mostanába nem jön össze....Helyesebben egy hete nem tornásztam....

133. szöszi71 (válaszként erre: 131. - OlgaLaci)
2010. okt. 5. 09:49

Köszönöm szépen! :)

Másképp nem nem volna a dolog, csak így. Elhatároztam és elkezdtem.

Már most jobban érzem magam. Jó érzés, hogy a nadrágjaim kényelmesek rajtam és már nem feszülnek:)

132. OlgaLaci (válaszként erre: 127. - Sorceress87)
2010. okt. 5. 09:18
Birigi,kinek ez kinek az válik be.Egy időben nekem a lelkiismeret furdalás volt az,hogy ellenálltam a bűnözéseknek.Később kialakult az,hogyha egyik nap bűnöztem akkor másik nap visszafogtam magam.Látod,nekem bejött a hétvége utáni dínom-dánom utáni hétfői gyümölcsnapos korigállás.Lehet ezét is tartom a súlyom...A fene se tudja...
131. OlgaLaci (válaszként erre: 130. - Szöszi71)
2010. okt. 5. 09:15
Ügyes vagy!Le a kalappal,hogy egyik napról a másik napra ekkora változást hoztál az életedbe!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook