Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásvásárlás tippek fórum

Lakásvásárlás tippek (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. szaszy88 (válaszként erre: 3. - Birebora)
2023. márc. 21. 03:15
Nem tervetem . De sosem tudhatom hogy mit hoz az elet 😇 igazabol egyedul vagyok nincs parom nincs senkim …. Es igy nehezebb…. Egyedul tervezni .
4. szaszy88 (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. márc. 21. 03:15
Koszonom a valaszod. Berbe ha kiadnam tesomek segitenenek benne termeszetesen . Ok nagyon azt javasoljak h vegyek … mert veszteni nem vesztek vele semmit szerintuk. Ezzel csak nyerhetek. Es ugye itt kulfoldon kb lehetetlen lakast venni plane nem egyedul sajnos .
2023. márc. 21. 02:56
Ha soha nem költöznél vissza akkor ne itthon vegyél.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2023. márc. 21. 02:22

Szia.

Nem Magyarországon élek, ezért csak általánosságban beszélek.

A házak/lakások ára hosszútávon csak felfelé megy, de az infláció miatt a pénz is kevesebbet ér.

27-éves voltam amikor az első társasházat vettem, 12-évvel később adtam el jó pénzért, házat vettem helyette.

Bérbe kiadni nehéz, mert neked kell gondozni.

Az ott élők majd jobb tanácsokat fognak adni.

2023. márc. 21. 01:52
Sziasztok. 29 eves no vagyok . Kulfoldon elek es dolgozom . Vegre eljutottam oda hogy ha akarok tudok venni egy hazat vagy egy lakast. Egyedul gyujtottem ossze erre a penzemet es egyedul dolgoztam meg erte. Soha senki nem segitett. Sok oldalr olvasgattam ki hany eves koraban es hogyan vett lakast de mindenhol azt olvasom hogy hitelbol es a parjaval egyutt. Hat nekem egyik sincs …. Viszont nemtudom most hogy meg van ra a penzem hogy vegyek e Magyarorszagon vagy sem. Egy reszt azert vennek mert ad nemi biztonsag erzetet es jobb ha a lakasba all a penzem es nem a bankba es ki is tudnan adni. A masik oldalrol nezve viszont en soha nem koltoznek majd vissza Magyarorszagra ha minden a szamitasaim szerint megy. Ti vennetek egy kis lakast? Koszi a tippeket
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook