Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen indokkal lehet kérni a lakásvásárlási illeték részletfizetését, illetve, hogy csökkentsék az illeték mértékét? nem első lakás. fórum

Milyen indokkal lehet kérni a lakásvásárlási illeték részletfizetését, illetve, hogy csökkentsék az illeték mértékét? nem első lakás. (tudásbázis kérdés)

13. Dina68 (válaszként erre: 1. - Fille)
2012. júl. 9. 08:05
Mi kértük 2 éve,hogy az összegből engedjenek.450ezerről volt szó,első körben 150-et el is engedtek,de még mindig sok,ami marad,arra részletfizetést kértünk.meg kell indokolni,de általában,ha van gépkocsi a családban,házastárs nevén más ingatlan,akkor nagyon szőröznek.Autót el lehet adni,két ingatlan nem kell,stb.De egy próbát valóban megér.
2012. júl. 9. 07:50
sak,ha az anyagi helxzeted indokolja
2012. júl. 9. 06:27

Próbáld meg itt !

Kérelmek megírásával foglalkoznak!

[link]

2012. márc. 10. 07:30
2012. márc. 9. 21:06
A lényeg ha írsz, nem szabad túlsírni a dolgot. Tehát ne írd, feltéve ha nem igaz, hogy tulajdon képpen az éhhalál kerülgeti a családot. Mert olyat is hallottam már, hogy valaki jól él, de kamuzott, hogy szegény. Természetesen elutasították a kérelmét.
8. 8ffce0973f (válaszként erre: 7. - Fille)
2012. márc. 9. 20:59
Velünk legalábbis így volt pár évvel ezelőtt amikor megkértük, az összeg mérséklését. Tehát nem is részletfizetést kértünk először, de így is nagyon sok mindent kellett igazolnunk. Egy próbát mindenképp megér, hogy írsz nekik. Hiszen a jelenlegi helyzetnél, most nyers leszek ne haragudj, rosszabb már nem lehet.
7. Fille (válaszként erre: 4. - 8ffce0973f)
2012. márc. 9. 20:38
tényleg ennyi mindent kell? nekem már lényegében a részletfietés is elég lenne, sokat segitene. persze ha nem 4szerre kell befizetni, hanem több részletre.
2012. márc. 9. 20:30
Méltányosságból.
2012. márc. 9. 20:27
amit itt felsoroltatok, az mind indok.
4. 8ffce0973f (válaszként erre: 2. - Fille)
2012. márc. 9. 20:27
Ez az indok tökéletes véleményem szerint. Mi is írtunk, nem hazudtunk, megírtuk mennyiből élünk, és segítettek. Nagyon is sokat. Igazolni kellett ugyan még azt is mennyit költök tisztasági betétre, de a végén jól sült el. Erre postán külön nyomtatványt küldtek. Úgyhogy hajrá.
2012. márc. 9. 20:25

Sziasztok!

Engem is érdekelne..én rokkantnyugdíjas(v. valami hasonló) vagyok,egyedül egy gyerekkel

Ildi

2012. márc. 9. 20:13
Párom alkalmi munkás, nekem sincs munkám, vásárláskor még nem ez volt a helyzet.
2012. márc. 9. 20:05
Milyen indokkal lehet kérni a lakásvásárlási illeték részletfizetését, illetve, hogy csökkentsék az illeték mértékét? nem első lakás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook