Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » L-Carnitine: Ti csak edzés előtt veszitek be vagy naponta többször is?Tapasztalat? fórum

L-Carnitine: Ti csak edzés előtt veszitek be vagy naponta többször is?Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. ápr. 21. 21:47
Mennyi idő után jelentkezik változás? És mennyire kell hogy intenzív legyen egy-egy edzés? L-carnitine szedése alatt szigorúan tilos az alkohol? Vagy az nem befolyásolja a fogyasztó hatását? :D Csak mert egy rohadt nehéz vizsga előtt állok, és ha leteszem, szándékomban áll jóóóól becsípni... :D Akkor addig nem kezdem el az L-carnitine "kúrát"...
33. lilura (válaszként erre: 32. - KicsiPoo)
2009. ápr. 17. 15:51

Nézd meg az üzletek listáját, hátha van egy a közeledben és akkor nem kell rendelni. Az is ott van az oldalon.

Az ize semmi extra. Azért választottam grapefruit-osat, mert azt szeretem:). Elvileg szénsaas ásványvízben jobban kijön az ize, de Én alapból csak menteset iszom, emiatt meg nem fogok átszokni:).

32. KicsiPoo (válaszként erre: 31. - Lilura)
2009. ápr. 17. 15:45
Elolvastam,meg is néztem,igazad is van,hogy olcsóbban ki jövök,mondtam a páromnak is,mondta tényleg jobban megéri.:) Lehet megrendelem.Amúgy tényleg milyen íze van? A többi ízesítésű milyen lehet? Miért pont ezt választottad?
31. lilura (válaszként erre: 30. - KicsiPoo)
2009. ápr. 17. 13:56
Irtam privit.
30. KicsiPoo (válaszként erre: 29. - Lilura)
2009. ápr. 17. 13:45
És mi a neve a tiédnek?Pontosan?
29. lilura (válaszként erre: 28. - KicsiPoo)
2009. ápr. 17. 13:39
Szerintem jobban járnál, ha nem ilyen üdítőset vennél, hanem olyat, amiből utánna magadnak tudsz adagolni. Mert így ugye 300 Ft körül van egy adag. Amilyet én vettem, az 2990 Ft, fél liter és adagolni kell, 15 ml kell egy adaghoz, ez tartalmaz 1050 mg L-C-t. Ez így kb 33 adag. Neked ennyi mennyiség az üdítős megoldással több, mint 9000Ft lenne.
2009. ápr. 17. 13:18

Hali.

Ma voltam egy boltba,az eladó segített nekem rendelt nekem minden ízben (cseresznye,zöldalma,lime,bodza-citrom),de nem tudom,hogy ez jó e,a neve: Absolut-Live L carnitin megnéztem képen is 1 literes és 1000mg van benne.313Ft.Szerintetek jó lesz?

27. Zsuzsa88 (válaszként erre: 26. - Lilura)
2009. ápr. 17. 13:14
Tudom. :) Edzek én, csak nagyon lassan hoz eredmény, gondoltam, felgyorsitanám valamivel. Csak egy visszatartó erő lett volna, ha pl. rettttttenetesen keserű lenne... :)
26. lilura (válaszként erre: 25. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 17. 09:35

Amilyet én vszek, abból Grapefruit-os, almás-körtés vagy narancsos van.

De ez nem csodaszer!

Edzsé közben hat csak. Anélkül nem ér sok mindent.

2009. ápr. 16. 22:48
És milyem ize van? Vennék én is, nem is olyan drága, mint gondoltam. Pár kilót szeretnék csak leadni (bár nekem van miből, nem úgy, mint azoknak, akik igy is jól néznek ki, de méééég fogyni akarnak...). Kb. egy 8 kilót kéne leadnom, ami sima edzéssel és egészséges étrenddel nagyon lassan megy. Mennyi ideig lehet L-Carnitine-t inni? Gondolom, valamennyire azért csak megterheli a szervezetet... Nem kell párnaponta szünetet tartani?
24. lilura (válaszként erre: 23. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 12:25

Okés:)

Várom!

2009. ápr. 16. 12:25
:) Okés,akkor jövőhéten többet futok :D Meg veszek ilyen kütyüt.Köszi a segítséget,majd beszámolok.
22. lilura (válaszként erre: 21. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 12:20
Változó...télen nem futottam, most még nem álltam teljesen vissza. 7-8 km körül szoktam. A lényeg, hogy nem szabad megszakadni, nem kell gyorsan, fuss a saját tempódban csak lehetőleg minél tovább (időben).
2009. ápr. 16. 12:18
Én is már 1 hónapja futok,jó heti 3szor 4km-t.Tudom elég kevés.Még emellett Leg Magicezek.Fogytam is de valami hatásosabbra vágyom.:) Hátha tényleg égni fog tőle a zsír:D Fel kell valahogy készülni a bikini szezonra. Te mennyit futottál vagy futsz?
20. lilura (válaszként erre: 19. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 12:12

Nem:).

Én még tavaly fogytam le futással meg minimális kajálással.

Azóta tartom:).

L_carnitine nem csodaszer, ne is várd tőle ezt. Csak több energiád lesz, jobban megizzadsz, jobban "ég a zsír:D".

De azért az ember alakja 70%-ban a kajáláson múlik.

2009. ápr. 16. 12:07
Nagyon szépen köszönöm,még a héten szét nézek valahol.Nagyon csinos vagy,az italnak köszönhető?
18. lilura
2009. ápr. 16. 11:59
Nézd meg az oldalán, hogy mennyit tartalmaz. Próbáld meg több részletben inni. Edzés előtt fél órával, edzés után.
2009. ápr. 16. 11:54
A napi bevitelhez elég egy fél literes kis flakon?Lehet ezt túlzásba vinni?
16. lilura (válaszként erre: 15. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 09:02
Vannak ilyen táplálékkiegészítő boltok, ott is lehet. De én mondjuk láttam DM-ben is. csak mindig nézd, hogy egy adagban mennyi L-Carnitine van. (Ilyen 1000 mg körül kéne bevinni naponta) Szóval az a tabi, amiben csak 200 mg van, lehet, hogy olcsóbb, de sokáig nem elég, az is biztos. Folyékonyban pedig jobb a felszívodása.
2009. ápr. 15. 19:39

Sziasztok!

Nagyon benne vagyok most a fogyásba,a barátom mondta,hogy van ez a kapszula,innivaló.Csak a kondi termekben lehet ezt kapni?És milyen áron ingadozik?:) Jó lenne tudni,és látom tényleg van hatása ha írjátok,van még mit leadnom.Jön a bikini szezon.:D

14. badonyimariaeva (válaszként erre: 12. - ELEN)
2009. ápr. 7. 16:16
Megnézném az unokanővéredet,hát ha Ő a hasonmásom.
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Lilura)
2009. ápr. 7. 16:15

Köszönöm,hogy válaszoltál.

Én nem szoktam ilyeneket inni,még is harminc kilót fogytam,edzéssel almaecet kapszulával.

12. ELEN (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2009. ápr. 6. 21:52
Húúú,a római képen úgy hasonlítasz az egyik unokanővéremre,hirtelen azt hittem ő az:)))
11. lilura (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2009. ápr. 6. 21:49
Az L-Carnitine fokozza a zsíranyagcserét, mozgás során fejti ki igazán a hatását. Segíti a zsírégetést. Ez kapható tabletta és folyadék formában is.
10. ELEN
2009. ápr. 6. 21:49

L-Carnitin aminosav, segít a tárolt zsírt energiává alakítani.

Edzés előtt ajánlott fél órával,az egyik legjobb zsírégető.

2009. ápr. 6. 21:45

Milyen folyadékot vesztek be,edzés előtt,vagy után?

Most már végképp nem értem!

8. ELEN
2009. ápr. 6. 21:42

Nekem a boltba mondta a csajszi,hogy a lányok edzés előtt bemennek hozzá,vesznek-isznak és mire odaérnek az pont hat.

De csak edzés előtt.

7. lilura (válaszként erre: 5. - Judittus)
2009. ápr. 6. 21:36
Köszi:)Nekem is volt ilyen lötyim:). Csak én mindig edzés előtt ittam belőle-fél órával minimum. Csak barátom mondta, hogy szerinte célszerű ezt minden nap szedni-vagyis inni- inkább, nemcsak edzések előtt. Mert úgy hat igazán.
2009. ápr. 6. 21:35
Én csak edzés előtt.Lehet,hogy hülyeség,de úgy vagyok vele,hogy tartok tőle hozzá szokna a szervezetem,ha minden nap ezzel kelnék-feküdnék.Így edzéshez szuper,mióta szedem én tényleg hatásosnak találom,de ha beveszem "csak úgy" akkor a szervezetem önerőből már szinte semmit nem csinál,és az sem túl jó...aztán persze ki tudja...
2009. ápr. 6. 21:34

Szia! Úgy tudom kb 1000mg a napi maximum, függ a testsúlytól, meg hogy mozogsz e. Étkezés vagy ,mozgás előtt ajánlják! Folyadék formában a legjobb, úgy gyorsabban szívódik fel! Pl. edzőtermekben lehet kapni ilyen italt. Remélem tudtam segíteni! :)

Üdv: Judit

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook