Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kuponoldalak; szolgáltatások tapasztalatai fórum

Kuponoldalak; szolgáltatások tapasztalatai (beszélgetős fórum)


2014. dec. 4. 13:47

Sziasztok!


Én 2x vásároltam fodrász kupont. Mind a kétszer megbántam. Engem az dühít a legjobban, hogy ugye a kuponos akciók lényege, hogy UGYANAZT a minőségi szolgáltatást kapod, csak olcsóbban. A szolgáltatónak pedig azért éri meg, mert új vendégkört is szerezhet.


Az első alkalommal a Hegedűs Gyula utcában voltam egy fodrászüzletben, ahol festés+mosás+vágás járt a kifizetett összegért. Mit kaptam? Egy olyan hajszínt, aminek köze nem volt ahhoz, amit kértem, a lenövéseknél világosabb volt az árnyalat, illetve a mesterfodrász bubifrizurát vágott nekem. Ez még hagyján, de a tanoncait bízta meg a beszárítással, aminek az eredménye katasztrófális lett.


A második alkalommal egy Podmaninczky utcai szalonban voltam. A kupon tartalmazott egy mosás+vágást, illetve egy ultrahangos vagy nem tudom milyen hatóanyagbevitelt. Ahhoz képest milyen giccsesen fogalmazták meg, egy kész vicc volt az egész. Azt tudni kell, hogy nekem vastag szálú és dús hajam van, így 1 óra alatt eddig egy fodrász sem végzett vele. Erről még az időpont foglaláskor értesítettem a szalont. Fölösleges volt. A fodrász csaj nem bírt a sörényemmel, folyamatosan az órát nézte, mert tudta, hogy késésben van. A lépcsős hajvágás fogalmát, maximum csak olvasta, a szárításnál meg BEDÚSÍTOTTA az amúgy is dús hajamat. Úgy néztem ki, mint egy hím oroszlán, akit megb*szott a 220V. Ekkor mondtam neki, hogy légyszíves lapíts már a hajamon, mert ez így elég gáz. Erre láttam a szemén, hogy beállt nála a system error és nem tudja hova tenni a kérésemet. Nagy nehezen LAKKAL lapított rajta, aztán felálltam és otthagytam a p*csába. :D Ja, és csodálkozott, hogy nem kapott borravalót. :D


Félreértés ne essék, nem vagyok egy reklamálós típus, de ez a futószalag-szerű kiszolgálás kriminális. Jól gondoljátok meg, kitől vesztek kupont, mert a "szalon" kifejezés nem jelent semmit.

3. meoo (válaszként erre: 2. - D2d5bb5db4)
2014. szept. 2. 14:54
Nekem is.Kivéve amikor náluk kell átvenni a terméket- eddig háromból két alkalommal volt valami keveredés és kétszer kellett mennem,hogy végre megkapjam amit kifizettem!
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Kleeri)
2014. szept. 2. 13:42
Nekem a Bónuszbrigád még mindig bejött.
2014. szept. 1. 15:45

ismeritek, használjátok a kuponoldalak kedvezményeit?

Most először vettem kozmetikai kupont az egyik ilyen oldalról. Nagy kedvezményekkel (70-80 %)lehet igénybe venni különböző kezeléseket. Tíz százalékot kell átutalni, a fennmaradó összeget a helyszinen a kezeléskor fizeted.

Igénybe vettem egy arctisztítást. Mit mondjak nagy csalódás volt, kb. annyit is ért, amennyiért a kuponoldalon vettem. A kezelést nagyjából, összecsapva, fele annyi energia és időráfordítással végezték el.

Ugyanakkor kettő kupont vettem. A másik egy mikrodermabráziós arckezelés, ez azt jelenti hogy az arcon az elhalt bőrt leradírozzák (bocsánat csak azért magyarázom, mertén nem tudtam).Ez viszont nagyon jó kezelés volt, ez megérte, és kétszer tudom igénybe venni.

Vannak tapasztalataitok? Egyre több helyen hallom, hogy sajnos nem ugyanazt kapjuk, mint amit megvásárolunk a kuponnal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook