Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kriston Andrea féle intimtorna megtanít élvezni a szexet? fórum

Kriston Andrea féle intimtorna megtanít élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. márc. 28. 09:58
Saját tapasztalatom szerint is a nők többsége csak csikló izgatásával jutnak csúcsra. Kevesen vannak, akik képesek hüvelyorgazmusra, vagy csak akkor van orgazmusuk csiklóizgatás nélkül, ha nagyon ki vannak éheztetve. Tapasztalt pasinak ezt tudnia kell. Ezért általában olyan pozíciót kell választani a végén, hogy a pasi kézzel hozzáférni és simogatni tudja a partnere csiklóját. Csak akkor kell a nőnek sajátkezűleg magát simogatni, ha a pasi nem fér hozzá. Igaz, van olyan nő is, aki jobban szeret sajátkezűleg intézni, de a többség jobban szereti, ha ezt a „munkát” is a partnere végzi. Ezt a barátodnak is nyugodtan megmondhatod (ha nem tudja, nem úgy gondolja). Én személy szerint szeretem, és szívesen teszem meg ezt a partneremnek, hiszen kölcsönös örömszerzésről van szó.
46. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Nyuszibaba)
2017. márc. 28. 08:47
Te tudod. Én jó ötletnek tartom a hastánctanfolyamot is vagy más olyan tevékenységet, ami az érzékiségre is hat, írtad, hogy botlábad van,na,ez is olyan, hogy senkinek sincs botlába igazán, de nem tudod elengedni magad. Konkrétan az összes tánc régesrégen azért keletkezett, mert ezek megtanították a nőket imitálni azt,amit az ágyban fognak csinálni, és a sok csípőmozgás beindítja a vérkeringést ott is, valahol ennek előjâték szerepe is volt, de mára sokaknál elfelejtődött. Sebaj, lehet újratanulni:)))
45. Hanami (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2017. márc. 28. 08:45
Hogyne, kell a pozitív megerősítés a partner részéről, nem csak a csajnak kell fejleszteni a szexuális kultúráját, a férfinak is. :)
44. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Hanami)
2017. márc. 28. 08:42

Ezzel teljesen egyetértek, de a partnernek is szerepe van abban, hogy mennyire tud ő ellazulni. Meg ugye amíg folyamatosan eze kattog,lehet, hogy a legjobb partnerrel sem menne.


Az intimtorna fontos, egy csomó más dolog miatt is, de az orgazmus az agyban IS keletkezik, ha fejben sincs ráhangolódva valaki, nem fog menni. Lehet ingerelni valakit a végtelenségig, de ha az agya máshol jár, szorong, stb...

43. Hanami (válaszként erre: 41. - Nyuszibaba)
2017. márc. 28. 08:34

Ez a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz,Soha ne hasonlítsd magad másokhoz! :)

Ne akarj mindenáron megfelelni,ne a tökéletességre törekedj, hanem legyél egyedi.

42. Hanami (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2017. márc. 28. 08:32

Válás,fogyókúra, új kapcsolat. Ezeket egyenként is elég feldolgozni.


Szerintem a fórumindító nem tudja magát elengedni teljesen.Türelmetlen.Ez rátelepszik magára az aktusra is.


Az intim torna egymagában nem lesz elég,sokat kell magán még "dolgoznia", megszüntetni a blokkokat,hogy az energia szabadon áramoljon a testében. A jó szex titka, az energiák áramlása. Csak olyat tudunk átadni,ami bennünk is megvan.Ezt a partner érzi, de lehet meg se tudja fogalmazni,hogy mi az,ami hiányzik.


Az orgazmust nem CSAK a partnertől kell várni, nekünk is tenni kell érte, nem keveset.

41. nyuszibaba (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2017. márc. 28. 08:06
Ő nem hasonlítgat. Én hasonlítom őket magamhoz. Ő nem is szeret erről beszélni, én meg tudni akarom a részleteket. Igen igen, ez se normális dolog :D :D :D :D
40. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2017. márc. 28. 07:13
Ne "mindenki más"-hoz hasonlítsd a szexuális életed. Amúgy sem tudom, miből gondolod, hogy rajtad kívül minden nő hüvelyi orgazmussal élvez. Örülj neki, hogy egyáltalán van orgazmusod. Sok nőnek a csúcspont elérése is nehézséget okoz. Nincs veled semmi baj, csak a semmiből csinálsz problémát.
2017. márc. 27. 23:16

A dvd-t nem mindig végig nézned. Megjegyzed a gyakorlatokat, és aztán magadtól is tudod majd végezni.

Viszont fontos látni, mert Andrea bemutatja a pontos testtartásokat, légzést, mozdulatokat.

Megrendelhető: [link]

38. gribedli*** (válaszként erre: 29. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 16:12
:DDD
37. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Hanami)
2017. márc. 27. 16:11
Szerintem nem olyan ritka a hüvelyi orgazmus, csak hàt ilyen pasival aki nem tesz érte semmit, hogy neki lehessen, sőt, mintha csak várja, nézi, hogy "lássuk a medvét", nem kedvez a feelingnek:)
36. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 16:07

A kriston tornàt mindenképpen ajánlom mert nagyon fontos egy nőnek. A párod lehet, hogy túl hiszékeny, mert nem hiszem, hogy mindegyik csajának egyből az első szexnél vele hüvelyi orgazmusa volt, de a kettő érzésre nagyon hasonló mert a hüvelyi is a csiklóból indul, csak az utóbbi erősebb, de végülis szerintem nagy bunkóságra vall így összehasonlítgatni téged az exeivel (akik között biztos volt, aki megjátszotta) Mi lenne, ha te meg azt mondanád neki, hogy az összes exednek nagyobb volt a farka mint az övé? Megnézném a fejét...


Mindenesetre a tornát csináld, bármi esetre, életed végéig:)))) a többi meg lesz, ahogy lesz, talán mert miután ilyet mondott neked, ezzel lehet, hogy megölte az egészet, de ki tudja?

35. Hanami (válaszként erre: 32. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 15:30

A G pont, és az azt körülvevő terület érzékeny.Kicsit túl van misztifikálva ez a hüvelyi orgazmus,meg egyesek remek színésznők, aztán lehet a párod előző kapcsolatában se volt mindenkinek olyan orgazmusa.


Mindegy milyen az orgazmus, csak legyen.

34. Hanami (válaszként erre: 29. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 15:27

Lehet sokan szívesebben is végeznék :)


A szülés is könnyebb, és a szülés utáni regenerálódás is.

A klimax időszaka is problémamentesebb.

33. nyuszibaba (válaszként erre: 30. - C19ae8dd0a)
2017. márc. 27. 15:27
ezt így nem mondta hogy tetszik neki, de nem zavarja.
32. nyuszibaba (válaszként erre: 31. - 9c485f67e8)
2017. márc. 27. 15:26
de ha nem érzékeny, akkor hogy lehet a nőknek hüvelyi orgazmusuk?
2017. márc. 27. 15:23

Amikor kimégy pisilni, szakaszosan tartsd vissza, majd engedd el.

Ugyanez a mozdulatsor reggel, este 50x.

Amúgy a hüvely ♫8nmagaban nem valami túlérzékeny alkotás.

Nem kimondottan erogén zóna.

30. c19ae8dd0a (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 15:21

Szerintem engedd el azt az érzést, hogy zavar.

A párodat nem zavarja.

Nekünk az ilyen simogatás egyébként kifejezetten tetszik. ;)

29. e8da813d29 (válaszként erre: 27. - Hanami)
2017. márc. 27. 14:46
Jobban járnának, mint a szekrényugrással meg a kötélmászással, az biztos :D
2017. márc. 27. 14:35
honnan tudom hogy jól csinálom az intimtornát? És hol lehet ilyen dvd-t venni?
27. Hanami (válaszként erre: 25. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 14:35

Sőt rengeteg nőgyógyászati probléma megelőzhető lenne intim tornával!


Kötelezővé tenném már a középiskolában.

26. nyuszibaba (válaszként erre: 24. - Hanami)
2017. márc. 27. 14:34
jaaa :)
25. e8da813d29 (válaszként erre: 22. - Ab61752c45)
2017. márc. 27. 14:33

Dehogynem!

Én a munkahelyemen megszerettettem az idősödő hölgyekkel!

Állítólag sokan eldobták már a Tena Ladyt :)

24. Hanami (válaszként erre: 21. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:31
Ezt nem kell előadnod, csak a saját magad számára, a vérkeringés miatt :)
2017. márc. 27. 14:30
A dvd 104 perces.. kinek van erre ideje??
22. ab61752c45 (válaszként erre: 17. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:28
azt mondták a könyv nem elég,bár nekünk megvan.én már sok hasznát nem veszem,de a lányom járt az Andreához.
2017. márc. 27. 14:28

én nem tudok ilyen hastáncos gyakorlatokat. Hülyén érezném magam. Tök bot lábaim vannak :)

Most nézegetem a dvd-t, de nem találok sehol.

20. Hanami (válaszként erre: 18. - Hanami)
2017. márc. 27. 14:25

Készülsz az aktusra. "Bemelegítesz"

(hastánc mozdulatok)


Most ezen lehet mosolyogni fogsz, de


gondolj arra, hogy már a háremekben is tudatosan készítették a nőket az együttlétre.

Nem véletlen.Lehet,hogy az az előjáték, amit a partnered nyújt, neked nem elég.

19. e8da813d29 (válaszként erre: 17. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:12

Szerintem mindkettő jó.

Bár ha a könyvet használod, akkor nem vonja el más a figyelmedet, hanem saját ritmusodban próbálhatod a gyakorlatokat.

Válassz nyugodt időszakot, mikor nem zavar senki és semmi.

Később már a buszon is menni fog melóba menet :)

18. Hanami
2017. márc. 27. 14:10
Napi 50 hüvely összehúzást végzel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook