Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kriston Andrea féle intimtorna megtanít élvezni a szexet? fórum

Kriston Andrea féle intimtorna megtanít élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2
17. nyuszibaba (válaszként erre: 15. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 14:10
hogy kell elkezdeni? tanfolyam? vagy elég a könyv, dvd? Tanfolyam elég drága és messze van tőlem.
16. Hanami (válaszként erre: 13. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:08

Veszel egy tükröt, és megnézed magad.



Ha szükséges, rendbe teszed az intim területet :)

Hetente 2* masszázst végzel,megmasszírozod a nagyajkakat.

15. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:08

Megtaníthat, ha tudatosan elkezded figyelni és irányítani magad "ott bent", először a torna alatt, majd rájössz, hogy mi mindenre tudod használni a hüvely izmait, és egy idő után már szex közben elmarad a tudatosság, és csak élvezni fogod :)

Sok sikert! :)

14. NomNom (válaszként erre: 11. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:06

Én csak a könyvet olvastam, kijegyzeteltem. Talán megtanulod elengedni magad ha próbálgatod a gyakorlatokat.

Szerintem a DVD nem érhet többet mivel úgy sem látod konkrétan mit kell csinálni. Viszont a könyvben részletesebb.

2017. márc. 27. 14:03
de hogy kezdjem el?
12. Hanami (válaszként erre: 9. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 14:00

Tudat alatt ott motoszkál benned, hogy nem vagy képes a hüvelyi orgazmusra.Sokan mások se, ne aggódj, a hüvelyi orgazmus ritka. Gondolom ezért "nem fogadod el" a tested (nemi szerveidet)

Ha megszereted magad, ha elengeded magad szex közben, ha nem azon fogsz görcsölni,hogy istenem, összejöjjön, akkor sikerülni fog.


Az intimtorna hasznos, az jó irány.

11. nyuszibaba (válaszként erre: 10. - NomNom)
2017. márc. 27. 13:58
a könyv vagy a dvd jobb?
10. NomNom (válaszként erre: 6. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 13:56

Szerintem teljesen normális vagy, de azt hiszem hiába írtam le.

Arra meg befizetnék, hogy minden lánynak mindig volt orgazmusa akikkel a párod volt. Megkérdezném a hölgyeket hánnyal fordult elő, hogy esetleg rájátszott kicsit.

Ha stresszeled is magad a dolgon, akkor nem is fog. Ez nem működik úgy, hogy azon gondolkodsz közben, vajon miért nem mész el anélkül, hogy magadhoz nyúlnál. Ahhoz teljes ellazulás szükséges. Nem gésagolyókon múlik.

Az intimtorna csak hasznodra válhat, akár segíthet is veszíteni nem fogsz vele.

Neten is fent van én ott olvastam el.

9. nyuszibaba (válaszként erre: 8. - Hanami)
2017. márc. 27. 13:53
Igen. Úgy érzem. Teszek azért, hogy "szép" legyek, edzek, egészségesen étkezem, boldog vagyok, kiegyensúlyozott mostmár (válás, stb)
8. Hanami (válaszként erre: 6. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 13:51
Mennyire fogadod el magad? Szereted magad?
7. Hanami (válaszként erre: 5. - Nyuszibaba)
2017. márc. 27. 13:48
Minden orgazmus a csiklóból indul ki.
2017. márc. 27. 13:48

Beszéltünk annó a párommal, hogy az előző kapcsolataiban hogyan működött. Akkor mondta hogy nem volt még ilyen lánnyal dolga, aki nem tud elélvezni tőle. (annó más férfival se tudtam)Ekkor mondta hogy őt nem zavarja.

Engem igen. És nem tudom h mit tegyek ellene.

Próbálkoztam gésa golyóval edzeni, de nem voltam túl kitartó.

Megváltoztatható ez az állapot?

5. nyuszibaba (válaszként erre: 4. - Kattyus)
2017. márc. 27. 13:45
szerintem nem úgy mint én :(
2017. márc. 27. 13:42
Mert "mindenki más" hogyan élvezi a szexet szerinted?
2017. márc. 27. 13:39

Szia!

Én elolvastam a könyvét. Nem a szexualitásról szól a könyv, ha az ember végzi rendszeresen a tornát, akkor feszesebbek lesznek az izmai ami akár a nemi életet is javíthatja. Meg sok egyéb előnnyel járhat.

Szerintem nem feltétlenül ezzel van gondod, hanem feszengsz azért mert csak úgy élvezed. Ez is teljesen normális, nehogy azt hidd, hogy mindenki másnak csak úgy megy mint a felnőtt filmekben. Nekem is a legtöbbször (pláne ha rossz a kevdvem, stresszes vagyok) csak úgy megy, már ha egyáltalán megy valahogy.

Nagyon sok nő pedig sehogy sem éli át az orgazmust.

Próbáld meg a tested elfogadni, ha simogatod magad közben az sem bűn.

2017. márc. 27. 13:36

Szerintem nem.

Az intimtornának nem ez a lényege.

2017. márc. 27. 13:33

Sziasztok!

Sajnos mással nem tudom megbeszélni a kérdésemet, ezért teszem fel itt, hátha tudtok nekem segíteni.

A problémám az, hogy nem élvezem a szexet, csak akkor tudok elélvezni, ha szex közben ingerlem a csiklómat. Páromat nem zavarja, engem igen. Szeretném úgy élvezni, mint "mindenki más".

Kívánom őt, ezzel nincs baj. Csak mással :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook