Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kristálygombáról minden! fórum

Kristálygombáról minden! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
731. McHat
2011. szept. 28. 17:53

Sziasztok!


Szeretném megosztani veletek a gomba hatását ami rám hatott (hatott?). Előzmények: Tavaly májusban műtöttek agydaganattal, sikerült teljesen kivenni (6 cm), sugárterápia után maradt még 1 kis fehér foltocska. Ez a fehér folt most áprilisban is ott volt még (MR. PET. stb...). Május óta iszom a napi 1 liter lötyikét. Szeptember végén ismét voltam MR-in, a Prof. azt kérdezte, hogy már nincs ott semmi, csak a folt széle (mint amikor párolgás után 1 kis víznek a nyoma látható). Véleményem: Nem vagyok biztos benne (sőt), hogy a lötyike hatása miatt tűnt el a folt, de minden kortynál HITTEM, hogy segít nekem a gyógyulásnál. A lényeg, hogy HINNI kell valamiben, mert sok emberen már csak a HIT segíthet (nem vagyok vallásos). Bármi bajod van, idd úgy a kristálygombát, hogy segíteni fog. Valószínűleg nem érzel semmit, minden embernél más a hatás. Ártani nem árt, nem vesztesz vele semmit. Bocs, nem akartam ilyen hosszút írni. :)

2011. szept. 19. 15:03

Sziasztok!

Csak pár napja iszom még a limit,de van egy aggályom,amire sehol nem találtam választ.Légyszi,akinek van tapasztalata: A fogamzásgátló hatását nem csökkenti a lé?

Ez nekem nagyon fontos!Nem vállalhatok több gyereket a dokim szerint.

2011. szept. 18. 15:59

ERIKA!!!

Elnézésedet kérem!!Augusztus 13-tól fogyasztom a koktélt!!Tévesen írtam!!

Bocs!Üdv!

728. nyugdijas-50 (válaszként erre: 725. - Erika333)
2011. szept. 18. 12:02

Kedves Erika! Köszönöm,hogy válaszoltál kérdésemre!

Való igaz,hogy sok negatív dolgot meséltek a gombáról,így örülök ,hogy végre egy értelmes és jó vélemény olvashattam!!Szept. 13-a óta van birtokomban a gomba,azóta fogyasztom.Nagy változást nem vettem észre!Most már válaszod után bizakodóbban fogom csinálni és fogyasztani!Én 3litert készítek,és :PLha vasárnap szűröm le,a következőt pedig szerdán!ez nem hosszú idő????A 3liter vízhez adok 12mű anyag kanál gombát,9kanál cukrot,1db félbe vágott citromot amit meghámozok(vékonyan)30szem mazsolát.Gyakori keverés mellett 2napig áll!és a következő reggel szűröm le! Az eredményről majd írok,ha valamit nem jól csinálok légy szíves írj!!!

Üdv Nyugdíjas-50

727. No-x
2011. szept. 7. 22:27

Sziasztok :)


Én is kérdeznék, 2 ember fogyassza már az ismerőseim körében és az egyik asszonyka szépen hízott is tőle pár kilót, nagyon sovány volt.


Vannak szervi problémáim, de engem az érdekelne jobban hogy van e a fogyasztók közt olyan akiknek segített abban is hogy pár kilót magukra szedjenek????


Elég soványak vagyunk, sokat eszünk de nem hízunk :((


Várom a véleményeket!


Köszönöm :)

726. Erika333 (válaszként erre: 725. - Hanyatka85)
2011. szept. 7. 22:24

Szia! A kristálygomba limonádé tisztítja a beleket, erősíti az immunrendszert, ami a te betegségednél igencsak fontos. Nyugodtan fogyaszd, napi 1 litert igyál. És fontos a rendszeresség, mert ha csak hébe-hóba fogyasztod, ne várj eredményt. Olvasd el az előző írásomat, illetve ajánlom a naplómat.

Üdv: Erika

725. Erika333 (válaszként erre: 724. - Nyugdijas-50)
2011. szept. 7. 22:20

Kedves nyugdíjas!

A limonádé ellen irkálnak mindenféle hülyeséget, van, aki szeret rombolni (másban is!), holott nincs vele tisztában, mi ez, nem ismeri! Én két és fél éve iszom, és csak jó hatásról számolhatok be. Az, hogy egy hónap múlva nem érzel semmit, csak azért lehet, mert egyébként kb. 2-3 hét kell, hogy valami érződjön, ami nem biztos, hogy látványos, egyik napról a másikra nem fogsz észrevenni semmit, csak ha visszanézel az elmúlt időszakra. Visszakérdeznék: észre szoktad venni, ha nem vagy beteg? Ugye nem, pedig az mégis egy jó dolog. Én pl. azóta, mióta iszom, nem voltam igazán beteg, miközben télen mindenki lázasan, influenzásan fetrengett körülöttem, én csak 2 napig voltam náthás. Most nemrég 2 napig hőemelkedésem volt, és egy kicsit fájt a torkom, de mindössze két napig. Nem lettem náthás, pedig mindenkinél a láz, nátha és köhögés tünetei jelentkeznek. Nekem azóta semmi bajom, nem lettem náthás. Most megint valami járvány van, a munkahelyemen, a környezetemben nagyon sokan betegek. Egy-két hétig tart, több napig lázasak, náthásak, köhögnek. A páromnak viszont egy napig volt hőemelkedése és két napig náthás volt, már kutya baja. Van olyan kolléganőm, akivel egyszerre kezdődött a nyavalyánk ugyanolyan tünetekkel, 3 hete táppénzen van (azóta ő is kért a kristálygombából, látja a különbséget).

Szóval, ha valaki nem beteg, már nagy siker!!!!!!!!!!!

Ezen kívül már két év fogyasztás után az aktuális éves ellenőrzés alkalmával ultrahanggal bizonyítottan felére-negyedére csökkentek a cystáim, és a műtét utáni bevérzett, betokosodott folyadékgyülemem (6 éve volt a műtétem, kb. 5 évig változatlanul csúnya volt a képlet), a doktorom csodálkozott, mitől tűntek el, alig látszik!!! A cystáim pedig évek óta csak nőttek, most meg alig találta meg őket, annyira összementek! Mi ez, ha nem eredmény??? (Egészségügyben dolgozom, tehát nem vagyok laikus!)

A GERD-em miatt 10 évig szedtem gyógyszert, azt mondták, életem végéig szednem kell. Két éve nem szedem és sokkal, de sokkal kevesebb panaszom van, mint gyógyszer mellett!

Ezen kívül jobb a közérzetem, jól alszom!

A cukorbetegek vércukorszintjére jó hatással van, a cukorértéket normalizálja. Csak akkor úgy kell készíteni, hogy a 2 liter vízhez, 6-8 kanál gombához, 10 szem ananászhoz (én mazsola helyett ezt használom), fél citromhoz csak két evőkanál cukrot kell tenni, két nap után szűrni. Így biztosan feldolgozza a gomba a cukrot. Ebből napi 1 litert kell inni.

Magas vérnyomásra is kedvezően hat.

Tehát nyugodtan fogyaszthatod és ha nem támadnak meg a betegségek majd a téli beteges időszakban, vagy sokkal enyhébb lefolyású lesz, ha mégsem kerül el, már nyertél valamit. Nem mindegy, hogy szövődmények elé nézel, vagy ennek a veszélyét elkerülöd. A limonádét te készíted, tudod, miből van és nem holmi oltásokra kell hagyatkoznod, ami ki tudja, mit tartalmaz!!!

Én ajánlom a kristálygombát, rendszeres fogyasztása igenis eredményt hoz! Most tudtam meg egyik kollégámtól, hogy ő már 7 éve issza, azt mondta, nem mondana le róla! Ő is tud valamit!:)

Üdv: Erika

724. nyugdijas-50 (válaszként erre: 723. - Mincse)
2011. aug. 29. 17:20

Szia Kedves Ismeretlen,Ismerős!!Írtam be valamelyik nap,de úgy látom törölték!Itt olvastam,hogy a kristály gomba alkalmazása,hatástalan.Én is kaptam egy adagra valót,idestova egy hónapja,azóta fogyasztom!DE változást nem tapasztalok.Ezek mellett még cukorbeteg is vagyok,és ez az írás állítja hogy cukrosok nem fogyaszthatják!!Jelenleg 3liter az előállított mennyiség,és minden 3-ik nap szűröm le.Tehát napi 1litert fogyasztok belőle.

Kérdésem:Fogyaszthatom-e továbbra is??? És mikor fogom érezni a hatását?? Ha megtisztelnétek válaszaitokkal nagyn szépen megköszönném!!

ÜDV!!

723. mincse
2011. aug. 26. 07:25
Szia! A gomba cukorral taplalkozik, attol szaporodik. Tehat kell neki a cukor mindenkeppen.En 1 literhez 4-5 evokanal cukro teszek.Ne felj attol,hogy tul cukros lesz, mert a gomba feldolgozza a cukrot, igy nem fog artani a dietadnak. En mar fogytam is tole 4 kg-ot, nem egesz egy honap alatt. Egyebkent cukorbetegeknek is ajaljak.
722. piltzne
2011. aug. 23. 20:57
Sziasztok. Ma kaptam gombát, de azt nem vettem számításba, hogy cukor is kell hozzá, én pedig cukormentes diétán vagyok. Fruktózzal működik vajon? Esetleg Xilittel? Kérem írjon, akinek van tapasztalata. Köszönöm
2011. aug. 16. 16:02
sziasztok. feleztem a mennyiséget, hirtelen kevesebb a cukrom egy kanállal, mint kéne. holnap még hozzáadhatom, vagy pótoljam ki vmi aszalt gyümivel,h meglegyen a cukortartalom, és elég úgy?
720. mincse (válaszként erre: 719. - Moniqi)
2011. aug. 15. 19:44

SZia Moncsi!

Remelem szerencsessek leszunk es talalunk gyorsan gombat.

Puszi, Anita.

719. moniqi
2011. aug. 15. 15:38

Sziasztok!


Szeretnék ilyen gombát, van valakinek Kecskeméten? Kérlek segítsetek!!


moniqi@freemail.hu

718. mincse
2011. aug. 13. 23:22

Sziasztok!

En mar egy hete iszom a limonadet. Most anyukamat is rabeszeltem, hogy igya. Ha van valaki itt Oroshaza kornyekerol es tudna neki kuldeni ,nagyon halas lennek. Ki is fizetnenk.

Elore is koszonom. Anita.

2011. aug. 10. 13:10

Sziasztok!

Nincsen valakinek véletlenül Győrben, vagy környékénkristálygombája, elmennék érte!

Előre is nagyon köszi!

716. SReni (válaszként erre: 715. - ILI.)
2011. aug. 7. 21:42

Szia!

Én most kezdtem pár napja szaporítani. Ha nem sikerül találnod addig, akkor pár nap múlva írj priviben és adok ahogy szaporodik.

715. ILI.
2011. aug. 3. 16:50
Sziasztok! Sajnos tönkre mentek a gombáim. Valaki tudna esetleg adni nekem? Szegedi vagyok. Köszönöm.
2011. júl. 25. 17:36

Sziasztok!

Több problémáról olvastam, amikre privátban írtam is, de ezeket közzé is teszem:

Aprózódás: Amikor leszűröd a limonádét, jó alaposan át kell mosni meleg vízzel!!! Nem hideggel, mert akkor nem szaporodik, hanem elaprózódik. Nekem 1-2,5 cm-es kristályok fejlődnek és egy hét alatt (3-4 szűrés) megduplázódik a mennyisége!!!

Cukorról: A kristálygomba csak cukorral működik, ugyanis az táplálja, de a cukrot a gomba feldolgozza. Ha biztos akarsz lenni benne, akkor az ajánlott legkevesebb mennyiséggel készítsd, ami kb. 2 evőkanálnyi cukor a 6-8 evőkanálnyi gomba számára. Szűrés után utána lehet ízesíteni akár édesítővel is. (egyébként 10-15 dkg kell bele.)

Hatása: A limonádé immunerősítő hatású! Én 2,5 éve nem voltam beteg (sem influenza, sem vírusos hasmenés - miközben körülöttem mindenki szenvedett!!!), ezen kívül jó vízhajtó, alvászavar ellen kitűnő, erőt ad. A cystáim felére-negyedére csökkentek, ultrahanggal bizonyítottan (5 év óta ellenőriztetem.) Emésztésre jó hatású, tisztítja a beleket. Csökkenti a túlzott gyomorsavképződést, 1,5 éve nem szedem a gyógyszert (előtte 10 évig azon éltem és életem végéig kellene szednem). Ehhez rendszeresen kell fogyasztani a limonádét, napi 1 litert. Cukorbetegeknek nagyon jó hatású, normalizálja a vércukorszintet.

Mitől finom: Én mazsola helyett ananász kockát használok, sokkal ízletesebb a limonádé, nekem a mazsolától élesztős íze lett a limonádénak, és erjedtebb, buggyant ízű volt. Az ananász ízét nem lehet érezni, semleges, csak a limonádé finom zamata érvényesül. Ajánlanám még, hogy a szűrés előtt, amikor belefacsarod a citromot, a citrom héjából a citromolajat is préseld bele, isteni finom íze lesz! Két napnál hosszabb ideig ne érleld, és a lehető leghűvösebb helyen legyen ilyenkor nyáron. (Aszalt ananász kocka piacokon, fűszereseknél kimérve kapható, olcsóbb, mint a bolti, zacskós.)

Erika

2011. júl. 24. 20:07

Sziasztok!!!

Régebben ittam kristálygombát és nekem nagyon bevált! Viszont egyszer elpusztult a tenyészetem és most újra szeretném kezdeni!! Ehhez kérném a segítségeteket... szeretnék egy adagot kérni/venni!!

El is mennék érte... Gyömrő és Gödöllő között bárhol, vagy 17-18 kerületben!!! légyszi írjon, akinek van,mert nagyon szeretném elkezdeni újra! Előre is köszönöm!!!!

2011. júl. 14. 09:22
Valakinek lenne Vas megyében Kristálygombája? Nem tudok szerezni..:(
711. keszani (válaszként erre: 710. - Kék Hajnalka)
2011. júl. 12. 15:32
sajnos nem tudom, én még kezdo vagyok ezen a téren :S
710. Kék Hajnalka (válaszként erre: 707. - Keszani)
2011. júl. 12. 15:25
Nem túl meleg. Mindent a régiek szerint tettem, nem értem. :(
709. keszani (válaszként erre: 708. - Globus)
2011. júl. 12. 13:56
és miben segített neked?
708. globus
2011. júl. 12. 13:38
Na, én tovább nem kínlódtam. Két év után kidobtam az egészet. Nem tudom, hogy mi baja lett.
707. keszani (válaszként erre: 706. - Kék Hajnalka)
2011. júl. 12. 13:09
elég meleg a viz,amivel átmosod? vagy nem tul meleg már a hely neki?
706. Kék Hajnalka (válaszként erre: 705. - Keszani)
2011. júl. 12. 12:46
De olyan dagik voltak :D most meg, mintha fogynának. Ez tuti nem normális :(
705. keszani (válaszként erre: 704. - Kék Hajnalka)
2011. júl. 12. 12:30
sztem nem. adj neki még idot, habár én csak kezdpo vagyok ezen a téren.
2011. júl. 12. 12:19
Nekem kb 3hónapog minden rendben volt. Most egy hete nem nő... :( Adtunk valakinek belőle, mikor sok volt, és azóta nem nő. Nem tudom, van-e ennek köze a változáshoz. Engem nem puffaszt.
703. keszani (válaszként erre: 702. - Kék Hajnalka)
2011. júl. 12. 12:00

nekem az elso két alkalommal nem nottek, de most belelendultek.

és volt vmi változás?

én egyébként eddig kb 3napig ittam, de azt vettem észre,h a hasam felpuffadt...nem érzem teltnek,nem érzem levegosnek, de nagyobb.

2011. júl. 12. 11:28

Sziasztok!


Segítség kellene :( Pár hónapja fogyasztjuk a gombát, és az elején szép nagyra nőtte, szaporodtak, de 1hete, mintha elfogyna a tartalom az üvegből. Mindent úgy csinálok, ahogyan eddig, ahogyan le van írva, nem értem. Alig van pár evőkanálnyi benne, nem szaporodik tovább. Segítsetek! Köszönöm:)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook