Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kristálygombáról minden! fórum

Kristálygombáról minden! (beszélgetős fórum)


11. druida (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2007. márc. 8. 01:38

Nem feltétlenül...

Ugyanis ők sem tudnak használható dolgokat mondani. Okosat azt igen, de azt bárki tud, akinek saját tapasztalata van valmilyen szer használatával.

10. emagdi (válaszként erre: 9. - Kft)
2007. febr. 21. 10:50
tudod, ilyenekre szokták kiírni, hogy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét... :))
9. kft
2007. febr. 20. 13:38
víz alapú van.most szeretném elkezdeni inni,de nem tudom,hogy gyógyszerrel együtt lehet-e?Vérnyomásproblémák,stb....
8. kft
2007. febr. 20. 13:27
aki ismeri a kristálygombát/japán/írja meg,hogy gyógyszer mellett lehet-e inni belőle?
2007. jan. 15. 23:28
Nekem is kefirgombám van. Nagyon finom kefírem lesz a segítségével. 1 nap alatt elkészül. Nemcsak belsőleg, de külsőleg is nagyon jó. Kiszáradt, repedezett bőrre kenve nagyon hatásos. Én esténként iszom 2-3 dl-t belőle.
2007. jan. 8. 19:27

Nekem tejalapu kristalygombam van amibol kefirt csinalok.Feher zselatinos es ugy nez ki mint a karfiolrozsa,baris nekem arra hasonlit .Szeretem az izet ,sokat segit a szelrekedesnel ,es az emesztesben kulonosen szekrekedesben szenvedoknel.

Persze munka elott semmifelekeppen nem iszom,mivel megtortenik hogy elkap a ritka gyors.

Salaktalanit es meregtelenit ,gyogyitja a tudobtegsegeket a daganatos betegsegeket,a vercukrot normalizalja.Lehet hasznalni reumas teruletek bekenesere ,es arcra is mert gyonyoruen frissiti az arbort.Nekem ez a tapasztalatom csak pozitiv egyenlore:)))

2006. dec. 11. 14:05
Hát csajok én nem tudtammeginni.Mindent a recept szerint csináltam,nekem olyan bor ízű volt.Régebben én akombucha teát csináltam meg akkor is kaptam a gombát , az t meg lehetett inni de hosszútávon azt sem bírtam.
2006. dec. 11. 10:03
Sokáig ittam, nem történt semmi. Úgy nevelgettem őket mint a gyerekeket. Nagyongyorsan szaporodtak, és mindig adtam valakinek, mertsajnáltam volna ha baja esik. Most már régen nincs.
2006. dec. 6. 07:04
Sajnos nyáron hosszú ideig nem tudtam törődni a kristályokkal és tönkre mentek. ha esetleg valaki tudna nekem küldeni postai úton, azt megköszönném.
2006. dec. 6. 06:59
6 evőkanál cukor, 25-30 szem mazsola, egy fél citrom és annyi víz, hogy egy két literes üveg tele legyen. (És természetesen a kristály) Mindezeket nem fém kanállal összekevered, az üveget lezárod és egy napig állni hagyod. A második napon újra összekevered, és lezárod. Következő napon leszűröd ( nem fém szűrőn) és fogyasztható. Én a fél-egész citromot plusz belefacsartam, nekem úgy jobban ízlett. kellemes ízű és üdítő hatású ital lett belőle. Én a fogyókúrám alatt használtam.
2006. dec. 5. 23:33
Kaptam kristály gombát,érdekes áttetsző átlátszó kis gömböcskék.Nem ismerem igazán,persze olvastam ,mindenre jó fogyás,bél betegség,haj,köröm stb..Többet szeretnék róla tudni,szeretném ha azok szólnának hozzá akik isszák -itták.Mit tett szervezettel ,jót-rosszat minden véleményt várok.dumáljuk meg hátha sokan nem ismerik és télleg jó!Köszi minden hozzá szólást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook