Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei fórum

Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei

1 2 3 4 5
2017. okt. 9. 08:31
Valóban léteznek indigó-, kristály- és csillaggyermekek? A szivárványgyermekekről már nem is szót ejtve.
2016. júl. 14. 21:15

Segítséget, tanácsokat és tapasztalatokat szeretnék kérni ebben a témában, azoktól akiknek kristály gyermekük van.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv: Nika

129. 871a784b06 (válaszként erre: 123. - Makara)
2010. szept. 22. 14:39

Kiemelnék egy mondatot: egyre több lesz a drogos fiatal...

A jelenlegi kormányok szerte a világon segítik, és akarják, hogy a fiatalok tudatmódosító szerek hatása alatt éljék életüket. Ne törődjenek semmivel csak az élvezetekkel, bulikkal, 'repülés-érzettel', merthogy szinte majdnem belekergetik őket.

Nem akarom kifejteni, sem bizonyítani ezt az abszurdnak tűnő állítást, akit érdekel, bárhol utána kereshet, van rá bőven bizonyíték.

A miértre viszont egyszerű a válasz. A világot pár tucat nagytőkés cégbirodalom uralja, ezek irányítják a politikát, a politika pedig a társadalmat. A cél az, hogy ez a hatalmi rend megmaradjon. Csakhogy a rendszer kezd összeomlani, gazdaságilag instabillá vált, kb 10 évvel ezelőtt kezdődött ez a folyamat.

Szerte a világon a politikai pártok olyan mély gyökerekkel rendelkeznek, ami eleve kizárja azt, hogy a rendszer ellen forduljanak.

Csak ez a fiatal generáció az, ami megtörhetné a pusztító egyeduralmat. Amennyiben nem csatlakoznak, nem rendelik magukat alá azoknak a tradicionális hatalmaknak, amik a változást akadályozzák. (pl történelmi egyházak, történelmi pártok stb)

Ezeket, a változás iránti igényt a génjeikben hordozó, gyerekeket távol kell tartani a tudatbefolyásolási módszerektől, és hagyni kell, vagy hozzásegíteni őket, hogy hatalmuk erősödni tudjon, és érvényesülhessen, és egyre kevesebb az idő.

Az új világrend tervezőinek legnagyobb ellenségei ezek a fiatalok.

128. Castellina (válaszként erre: 124. - Makara)
2010. szept. 22. 13:54

a figyelem a szeretet egyik nyelve


az ember célja, szerintem, hogy megtanuljon szeretni, hogy szeretet költözzék a lelkébe,

hogy áthassa a lelkét, lényét, és szeretettel forduljon mások felé, ha kell figyelemmel..

2010. szept. 13. 17:21
Valóban van. Amit tudsz fejleszteni, vagy ami gyakorlás híján el tud halványodni. (Mármint a képesség).
2010. szept. 13. 17:16
Szerintem nem.
2010. szept. 13. 17:12
Valóban vannak kristály-, indigó gyermekek?
124. makara
2010. aug. 29. 19:22

Nem tetszik ami itt zajlik, ahogyan nektek sem. Már a megoldást is megtalálta rá az emberiség, csak nem tudja még hogyan fogjon hozzá.

Az embereket belülről kell megváltoztatni ahhoz, hogy lefektessék egy új (talán Atlantiszi) korszak alapjait.

Jelenleg egy monetáris társadalomban élünk, ahol a pénz irányít mindent. A Bankok, a Multik, a Politika.

Én nem haragszom ezért senkire. Azért sem, mert az emberek harácsolnak, keresztülgázolnak egymáson, hazudnak, gyilkolnak, nem figyelnek egymásra, családok mennek szét és stb..

Mi mást csinálnának??

Jók – rosszak, feketék-fehérek, normálisak-háborodottak , mind egy tőről származunk. Egy dologra még mindenki emlékszik és mindennél jobban vágyik rá: TISZTELETNEK hívjátok.

Ugye-ugye milyen jó kis dolog az hm?? Ez bárkit levesz a lábáról. 

Ez nem több, mint tiszta energia amit az emberiség saját maga gerjeszt pusztán azzal, hogy figyelnek egymásra.

Azt pedig mindenki nagyon szereti. Bár még nem látja senki, de mindenki érzékeli.

 

Amikor szerelmes vagy, akkor boldog vagy és megszűnnek a távolságok, minden rózsaszín, mindenkit szeretsz, nem fáradsz el, értékeled ami éppen van körülötted, mindenre van időd, benne élsz a pillanatban,

nem vagy beteg és még sorolhatnám. Emlékszel még ugye?

A legfontosabb mégis az, hogy csak pozitív gondolataid vannak tőle és építő hatással vagy mindenkire.

Pedig csak egy embertől kaptál figyelmet (energiát) és látod mégis mi mindenre képes lehetsz vele és te mennyit tudsz adni ebből másoknak. Hm?


 

Én azt mondom, akik hatással vannak egy rosszul működő monetáris alapokon nyugvó világra, Politikusok, Bankárok, Multi cégek vezetői és a többi

kapják csak meg amire vágynak:

 

A Bankár kapjon pénzt

A politikus hatalmat

A Multi országokat

nincs jelentősége. Minden ember egy dologra vágyik: Energiára azaz tiszteletre.

Amennyiben így jut energiához az aki hatással lehet a társadalom további alakulására meg kell nekik adni. 

Itt jelenleg a pénz az Isten nem pedig az ember. A világot jelenleg ez mozgatja ezért mindenki ezt keresi. Sok pénzt akar mindenki keresni nyílván, hisz az adja az energiát.

Most már te is tudod mit is keres valójában itt mindenki.

A másikat keresitek, a többi ember figyelmét azokét akikkel egy tőről fakadtok hiszen láthattad és átérezhetted az imént, hogy egy ember figyelme amit neked ad, attól mire vagy képes.

És ha ezt 2-3-tól kapod netán még többtől vagy akár mindenkinek 1 helyen van a figyelme hm???

Szerinted mire képes az emberiség??

Erre mindenképp egy pillanat alatt :   [link]

 

Most már te is tudod, hogy az az egy nyelv a közös nevező amitől ez az egész elindul és oly gyorsan valósul meg, hogy észre sem veszitek!

És én azt beszélem, továbbá játszi könnyedséggel váltom ezt valóra veletek együtt úgy, hogy közben nem rám figyeltek, hanem arra a csodára amit életnek hívnak. :)

A valódi segítségnek nincs neve, nem kötődhet egy személyhez, mert belülről fakad. Csak magadra kell, hogy figyelj és tudod miért?

Mert ha az eddig leírtakat megértetted, akkor ezt a közös nyelvet értetted meg és most már sejted mekkora hatalommal bírsz.

123. makara
2010. aug. 29. 19:21

Véleményem szerint azon kívül, hogy eddig kiadtak több könyvet az indigógyerekek témát illetően melyben tudatosítják, hogy mennyire mások a mai kor gyermekei. (kezelhetetlenek, hiperaktívak, angyalokat látnak, felettéb intelligensek) Ezzel túl sok minden változást nem értek el.

Végre fel van fedezve! Na de most! Ideje lenne talán továbblépni, mivel tudomásom szerint elég sokan keresik

a nyomtatott média ellenére a helyüket és még mindig nem találtak így rá, hogy miért is születtek ők valójában.

Eljött az ideje, hogy ezt az egészet kiemeljük a misztifikációból és ne ölbe tett kézzel várja mindenki a 2012-őt.

Mivel így minden fiatal indigógyerek elmalmozik azzal, hogy ő mennyire más, mint az a generáció aki irányítani befolyásolni akarja az ő életét.

Egyre több lesz a drogos és a céltalan fiatal.

Persze, hogy azon kívűl, hogy fejtegetik őket, túl sok motivációt nem tudnak nekik adni.

Tudomásul kell venni, hogy a spiritualizmus és a dimenzióváltás nem el fog jönni, hanem már jelen van. Elég rég jelen van.

Nem kell ezt a témát misztifikáltan, avagy mint egy gyülekezetet kezelni és ilyen nézőpontba helyezni, mivel csak nehezítik ezzel a helyzetünket.

Kicsit olyan nézőpontba kerül így, mint a scientológia és hiteltelen lesz.

Elfogadjuk mi, hogy céllal születtünk és egy magasabb szintű energia aminek a neve életenergia határozza meg a létezésünket,

és ez jelenleg itt van jelen a Földön, erre kell vigyáznunk, mert

ennek a két lábon járó, tudattal rendelkező fizikai megvalósulása vagyunk mi is és minden ember.

Hallottak már arról: ahol a figyelem, ott az energia? biztosan. Egy közös biztosan van bennünk és oda fogjuk tenni a figyelmünket. na ebben kell segíteniük.

Én beszélem ezeknek a gyerekeknek a nyelvét, mivel kitapostam már előttük az utat és nem hiába tettem mindezt.

A globalizáció, az anyagiasság elpusztította ezt a bolygót és jelenleg is háborúkhoz vezet.

Önök szerint fogom én ezt hagyni és ölbetett kézzel fogom várni, amíg minden rendbe jön???

Az én gyerekeim már nem ilyen világba fognak születni, mivel ha sokan látnának is nemcsak néznének, észrevennék, hogy milyen gyönyörű ez a Bolygó!

Ezeknek a gyerekeknek/felnőtteknek, ha beszélnék a nyelvüket már rég a tetteiket élveznék, nem csak a puszta jelenlétüket.

 

Véletlenek nincsenek. Addig hívod csak véletlennek ameddig át nem látod, hogy ezeket mi mozgatja valójában.

Velem sem, ahogyan veled sem sincsenek véletlenek.

Mindent okkal és céllal sodor eléd az élet és mivel fontos vagy az életnek akkor is, ha rossz úton haladsz, ezért nem fogja elengedni a kezedet, ameddig észre nem veszed, hogy fönt akadtál a saját magad által kreált rostán és árral szemben úszol, pedig ez a valami, csak jót akar neked.

122. geridina (válaszként erre: 119. - 9a55b7563a)
2010. febr. 4. 09:53

Sziasztok!

Régen voltam itt:)

Gyerek ugyanúgy van, érdekes dolgokat produkál néha, de lehet, hogy csak én mesélem be magamnak

121. 9a55b7563a (válaszként erre: 120. - Cyntia)
2009. nov. 20. 15:53
Szia Cinti: köszönöm semmi különös, azonkívül, hogy kiköltöztünkk 1,5 évre németbe és ez megviselte Marcit annak ellenére is, hogy jól érzi alapvetően magát.Hiányzik Neki is a régi megszokott kis ritmusa és a gyerekek társasága,amit imádott a bölcsiben.Most velem van otthon amit már megszokott azért :-)Azonkívül, hogy egy-két betegségen átsegített engem ismét, különös dolgot nem művelt annyira :-))Ha itthon vagyunk inkább, akkor sziporkázik hihetetlen módon.Maga köré gyűjt mindenkit és csodálattal vannak iránta az emberek.Mindenkihez van kedves szava, mindent maga intézne helyettem, még nem is tudja mit szeretnék, de már mondja helyettem, mintha Ő lenne az anyukám és nem fordítva :-) Marci már elmúlt 2,5 éves. :-)
120. Cyntia (válaszként erre: 119. - 9a55b7563a)
2009. nov. 20. 13:14

Szia!

Köszi, hogy érdeklődsz! Jól vagyunk köszi és lassan 1 évesek leszünk. A szülinapi tortát a Mikulásbácsi hozza a puttonyába. :D!

Igazán még most kezd intellektuálisan fejlődni a Regina. SZóban még nem szólt soha nekem semmivel kapcsolatban: de biztosan fog.

Olyan dolgok voltak, hogy láttam, hogy néz körülöttem a hátam mögé: és nagyon féltem, mert éreztem, hogy valaki ott van velünk a szobában. Ez az eset egyszer rokonom halálának napján volt, illetve: halottak napjakor. Hátborzongató.

Veletek mizujs?

119. 9a55b7563a (válaszként erre: 118. - Geridina)
2009. nov. 20. 12:55
Szia Geridina és Cintia! Mi újság van Nálatok?Gyerekek hogy vannak?
2009. aug. 25. 10:49

Sziasztok!

Én múlt héten tudtam meg, hogy 5 éves kislányom kristály-gyerek. Teljesen váratlanul ért a dolog, és megijesztett. Azóta már utánaolvastam.

Viszont mikor mondták, hogy azért született meg, mert fentről küldték, kis ellentmondást találtam.

Ugyanis a kislányom lombikbébi, aki a harmadik próbálkozásra sikerült.

Kérdeztem, mi van akkor, ha a második után abbahagyjuk. Erre a válasz az volt, hogy 'de nem hagytátok abba".

Más magyarázat lehet az is, hogy 20 hetes koromig ikreim voltak, és a kislányom volt az erősebb. Ez is egy jel lehet esetleg. Mindenesetre titeket is visszaolvaslak, ha lesz időm.

117. 9a55b7563a (válaszként erre: 116. - Cyntia)
2009. jún. 15. 16:54
:-)) Szia Cyntia!Nálam már a terhesség idején,folyamatosan olyan volt,mintha ismerném kívülről belülről a gyereket.Tudtam mikor mit akar,mit csinál,mit érez,és tudtam hogy néz ki.Nemakartam tőle elszakadni úgyhogy rajtunk a kétszeri szülésbeindítás sem segített,Marci nem akart megszületni,hanem békésen öntörvényűen tovább aludt.Mikor már két ballon infúzió lement és vajúdtam abszolute folyamatosan,egy másodperc szünetem sem volt,a szíve nem bírta már tovább és életmentő császármetszésre volt szükségünk.Bár kiderült,nem is tudtam volna megszülni,mert hozzám képest is hatalmas baba volt 4,6kgval.Mikro megláttam,nem tudtam hogy adjam ki magamból az érzéseimet,mert olyan volt,amilyennek ismertem,ahogy odamutatták nekem egy pillanatra,szemembe nézett,nem sírt,csak mintha azt mondta volna amit én,elválasztottak minket.Zaklatott 5 napunk kezdődött a kórházban ezek után,nehezen emésztettük meg,hogy külön vagyunk :-)Természetellenes érzés ez tudom.Utána folytatódtak a furcsa dolgok,5 naposan hasonfekve kinyomta magát, aztán kúszott pár naposan már,2 hónaposan már ült a karomon és bezsélgettünk jóformán.Én soha nem gügyögtem neki,mérhetetlenül tiszteltem,felnéztem rá,soha senki nem gagyogott neki egyetlen egyszer sem,sem idegen,sem olyan akinek elve van erről,senki.Az utcán mindenki megnézte aki tehette,még a kis suhanc fiúk is körülöttünk álltak mindig, ksíréték a kocsinkat amikro toltam a városban és azt mondták,ha tudnák ilyen gyerekük lesz, már most csinálnának :-)Szóval mindenkit lenyűgözött,de mindenkit.Még a ajgdterrier kutyát is a szüleimnél,aki mellesleg természetellenesen jámbor lett a gyerek mellett és soha nem bántotta volna egyetlen egyzser sem,bár csak 1,5-2 havonta találkoztak.Marci 8 hónaposan már mdonott néhány szót,játszott, bezsélgetett,de a fizikai fejlődése nem volt rendellenesen korai, de korai volt az tény.A leválaztás is úgy ment 14 hónaposan,hogy ő vígasztalt meg engem, hogy nem baj hogy nincs tejci a ciciben már és megölelt azt mondva "nem baj anyukám" Ezt 14 hónaposan.Aztán jött a többi amiket már írtam részben.Sőt egy úton szüleimhez,megáltunk egy Mc-ben és kiskutyákból lehetett választani, ő a fekete-barna kutyát választotta,mert az olyan mint Boni kutya.Én meglepődtem nagyon és rossz rézésem volt nagyon.Ahogy beértünk Nyíregyházára, Marci mondta hogy nincs itt Bonika, elment és eltévedt. Hazaértünk és én észre sem vettem hogy valóban nincs meg a Kutya. csak sokkal később mikro már nem tudom hanyadjára mdonta Marci ezt és a kaputelefonon bezzsélt neki hogy jöjjön végre haza..akkor mondták a szüleim, hogy már két napja nincs meg a kutyus. És azóta sincs meg.De élhet szerintem,mert Marci ha ott vagyunk mindig szólítgatja hogy jöjjön vissza.Vagy pl a termélszeti eseményeket soha nem kellett neki nagyon mutogatni, hol a szivárvány...hol a Hold és egyáltalán hogy mi is az. :-) szóval nálunk folymatosan mentek ezek a dolgok, de gyógyítani 2 évesen kezdett konkrétan :-)
116. Cyntia (válaszként erre: 115. - 9a55b7563a)
2009. jún. 15. 16:31

Ez nagyon érdekes.

Valami hasonlóra számítok a kislányomnál is. De még csak 6 hónapos.

Karácsony szentestére voltam vele kiírva, de ő Mikuláskor szeretett volna megszületni, édesapámnak a szülinapján. Meg is császároztak aznap, mert a toxémiámmal már nem bírtam tovább..

Szerintem nem volt véletlen.

Kíváncsian várom a folytatást.

Nálatok mikor kezdődtek látszani a jelek?

2009. jún. 15. 15:11
Sziasztok! itt találok olyan emberkéket,akik valamellyest jártasok a Kristály-gyerekek terén.Nekem kristály a kicsi fiam, most 27 hónapos, de már legalább 10szer meggyógyított engem amit orvosi leletek is igazoltak,megérzi ha feszültség vagy nagy dilemma van a lelkemben,fejemben.Néha megkérdi mi az,mondjam el,de van hogy tudja és csak megnyugtat,ki is mondja "hogy nincs semmi baj Anyukám,nyugodj meg" és átölel és bár minden szülő számára megnyugtató a gyermeke ölelése,de ez több annál.A visszamaradott gyerekeket istápolja és fejleszti, a kicsiket óvja és szórakoztatja és tanítja, a bölcsiben ő szoktatta be a gyerekeket akik utána jöttek,vagy akár előtte kezdték el a bölcsit,de nem érezték jól magukat és pár nap alatt Marci függő lett mindenki aki megismerte.Az emberek 90%ka nem tud mellette elmenni hogy ne nézzen bele a szemébe,főleg a gyerekek néznek rá hírtelen olyan spontén, mintha odaszólt volna nekik hangosan.Mindenkit megajándékoz a mosolyával, kedvességével, minden bezárkózott embert meg akar nyitni és megszelídíteni.A legrosszabb gyerekből is kezes bárányt csinál, és nincs ember akire ne emlékezne, akivel már egyzser találkozott.Mostanában azt is mondja, hogy neki szárnya van és fel tud szállni az égbe és magával visz engem és az apukáját is.Kérdetük tőle, miért kinek minek van szárnya..vártuk tőle azt mondja hogy a madaraknak és a repülőnek, de erre mdinig csak annyit mond" hát nekem, Marcikának"..egyszer mondta magára azt is hogy azért tud repülni mert Ő egy angyal.Az angyalokat ábrázoló képeket látva még pirinyó kroában rávágta,hogy "angyalka" pedig még senki semmit nem modnott neki hiszen első karácsonya volt 10 hónaposan.Mióta kiköltöztünk külföldre egy régi családi házba albérlőként, néha vannak nyugtalan estéi és éjszakái,de ha ez nem elég,én is azt érzem sokszor,nem vagyunk egyedül ebben a házban és mindig éppen ilyenkor érzi ezt Ő is,de nem mondja még ki.Hát az én érzésem és az Ő álombeli reakciója sem arra utal,hogy jó szellemek ragadtak itt esetleg.Bár nappal a házhoz nagyon ragaszkodik és monjda is magától,hogy szereti ezt a házat,pedig még nincs két hete hogy itt vagyunk.Ezek a tények, elnagyolva,de az abszolute bizonyíték,hogy olyan ember látta,aki már sokat látott,ilyet is olyat is, természetgyógyász, szellemlátó, auralátó, gyógyító stb stb.Mikor első pillanatban meglátták egymást a gyerekkel,mintha két régen ismerős anygal találkzozott volna..a kisfiam csak kinyújtotta széles angyali mosoláyval a kezét a férfi felé és megsimiította az arcát.És készen voltak :-)) én is :-)) kézenfogva bevitte a kisfiam az embert a saját lakásában abban a szobában, ahol végzi a rituálékat és kezeléseket.Találkoztam már reiki és jósnővel is,azok is azt mondták látatlanban a kicsimről,hogy angyal, a másik szerint Jézus szülöttje a gyermekem, sőt azt is modnták,hogy nagyon sokat fogok kapni tőle nemsokára és míg világ a világ, a fiamnak én leszek a legfontosabb,mert szinte egyformák vagyunk,mintha nem lenne elég hogy az anyja vagyok :-)Én kristály adottságoakkal rendelkezek,de csak biszinak hívnak azok akiknek van egy kis ezoterikus érdeklődésük vagy maguk is boszik,vagy látók..úgyhogy nem elképzelhetetlen, Marci is azért lett az.Bár ahogy tudom,ez lassan nem lesz nagy kunszt, csak a szülőknek nem szabad kiölniük ezekből a gyerekekből ezt a képességet és becsukni a gyerekek 3. szemét.Nekem is nyitva van :-) és őszintén szólva,néha nem tudom,hogy örüljek neki, vagy saját magamtól megijedjek :-)))
114. Borsi80
2008. máj. 11. 10:38
Sziasztok! Engem is az érdekelne mennyi az esélye, hogy régebben is születtek már ilyen típusú gyerekek.. Nekem is van egy ismerősöm, aki 28éves és egyfolytában csak ezoterikus dolgok érdeklik. A lelki fejlődése, vallások, halál utáni élet, a bolygó megmentése stb... Annyi csak a baj, h ő nem találja annyira az útját, mint egy ilyen kis beprogramozott valaki és emiatt eléggé befeléfordulóvá kezd válni... hogyan segíthetnék neki?
113. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 112. - Sita)
2007. jún. 22. 16:18

Az orvosszakertok olyanok,mint a helyszinelok c.sorozatokban a dokik,boncolnak,meg megoldjak szinte a rejtelyeket!ilyesmi!nincs az orvoslatogatonak koze ehhez!


Persze a pénz mindent meghataroz!kesobb is lehet,mindig meg lehet tanulni valamit, nincs korhoz kotve, en azt szoktam mondani! :D

112. sita (válaszként erre: 111. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 22. 13:54

Mit csinál egy orvosszakértő? Sok helyen olvasom egyébként ezt az álláshirdetést, hogy orvoslátogatót keresnek. Van köze hozzá?


Szívesen tanulnék kertészetet, bár biztos nem egy leányálom :D De annyira nem akarok beleugrani, máshova is kell az a pénz.

111. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 110. - Sita)
2007. jún. 22. 13:42

irigyellek!igazabol ami engem nagoyn erdekel az nem a vendeglatas hanem a torvenyszeki orvosszakertok munkaja!csak nem vagyok olyan okos, h megtanuljam, meg egy jopar ev az! :/

és szeretnel kerteszetet tanulni?nem olcso egyetlen egy szakma se, azt en is tudom!

110. sita
2007. jún. 22. 13:38

Sajnálom a munkahelyed, ez olyan szörnyű!


Én egy orvostechnikai cégnél vagyok mint titkárnő, diszpécser, számlázó mindenes, egy csomó fiú között ;)

Egyébként végeztem szolnokon idegenforgalmit, de abban nem sikerült elhelyezkednem. Most épp nem tanulok semmit, pedig lehetne... Nyelvet pl.

A múltkor néztem utána, hogy tanulatnék kertészmérnöknek Kecskeméten, mivel apámék egy kertészetet vezetnek, aztán jó lenne, ha valamelyik kölyök átvenné majd. De hát a levelezősöknek már szinte semmi kedvezmény nem jár! 100 ezer egy félév, plusz teljesárú utazás, meg a könyvek, stb. Elég volt a másik, az is benne volt egy millióba alsó hangon, és több mint felét én dolgoztam össze. Mert ugye anyuék besegítettek, de hát csak nem várhattam már el tőlük felnőtt fejjel, hogy az egészet fizessék.

Szóval ennyi.

109. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 108. - Sita)
2007. jún. 22. 13:33

elég ha nézed!az a lnyeg!Akine 10 éves lany, es nem tanulta a kepesseget, egyik naprol a masikra jott!kirekesztik, es kuloncnek tartjak, es nem jo neki!ennyi!


dolgozom, vendeglatos vagyok!2 hete zartak be vegleg a melohelyemet, ugyhogy nyaralok! :DD


te?

108. sita (válaszként erre: 107. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 22. 13:28

Hát ezt majd csak otthon tudom megnézni, ezen a gépen nincs hang sajnos. (Egyetlen informatikus kollegám nem vette még a fáradtságot, hogy telepítse a hangkártyát...)

Biztos érdekes amúgy, kíváncsi vagyok rá.


Egyébként te mit csinálsz, tanulsz, dolgozol?

2007. jún. 22. 13:23

[link]



ezt nezd meg,meg fogsz lepodni!

106. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 105. - Sita)
2007. jún. 22. 13:22

aha!az ilyen indigo-kristály gyerekeknel igy megy!nem tudja, es megis elojon!aztan tudd kezelni, ne rekesszenek ki meg ilyenek!

kuldok egy linket, nezd meg!indigo kislanyrol szol!o se tanulta a kepessseget!nagyon komoly!

105. sita (válaszként erre: 104. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 22. 13:18
És ez csak így egyik napról a másikra jött elő??
104. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 103. - Sita)
2007. jún. 22. 12:45
nem, egyaltalan nem!amikor rajottem, nah az volt a horrorfilm!tudd kezelni meg ilyenek!a batyamnak modntam el eloszor, aztan mondta,h ne feljek, mert o is latja oket!csak o se merte senkinek mondani, mert azt hitte, h hulyenek nezik!a felesegenek mondta el uanam!az ifjabbik batyam tudja meg, mert o neki is van valami ilyenje, csak o nem beszel rola!nem tudom miert!nem horror, csak az elejen, amikor azt hiszed, h csak az agyad szorakozik,mert epp horror filemt neztel vagy valami,de nem!
103. sita (válaszként erre: 102. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 22. 12:20
Apám, tiszta horrorfilm!
2007. jún. 22. 11:07
azt hozzateszem, h egy tobb mint 200éves muemlek hazban lakom a Vár alatt!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook