Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyi általánosan egy társasházban a közösképviselő díjazása? fórum

Mennyi általánosan egy társasházban a közösképviselő díjazása? (tudásbázis kérdés)


13. Babi11 (válaszként erre: 11. - Fokhagyma)
ápr. 12. 11:55
jelenleg mennyi a közösképviselő tiszteletdja?
12. fokhagyma (válaszként erre: 11. - Fokhagyma)
ápr. 10. 16:39
Javítás: A lakógyűlésen döntenek a lakók a díjazásról.
11. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Babi11)
ápr. 10. 16:37
Én úgy vélem, nincs meghatározott havidíj. Nálunk pl. változik is. A lakógyűlésen döntünk a lakók a díjazásról. Döntöttünk már pl. emelésről is.
10. Enissa (válaszként erre: 8. - Babi11)
ápr. 10. 15:28

Nálunk vannak vízórás, és anélküli albetétek.

Nyilván, akinek nincs mérője m2 arányosan többet fizet, mint aki ténylegeset magának fizeti a fogyasztott mennyiséget.

Nálunk nincs kp.-i fűtés, egyedien oldja meg mindenki.

9. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Babi11)
ápr. 10. 15:23
Erre válaszoltam. Mondtam, hogy helytől, feladattól függő.
8. Babi11 (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
ápr. 10. 15:15
a melegvíz,szemét,stb. a közös költség díja ,hozzájön a közös képviselő tiszteletdja,én külön erre a tételre kéreztem rá.
ápr. 10. 14:42
Tizenhárom albetét, 50.000 Ft/hó, a takarító meg 46 ezret kap.
6. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Babi11)
ápr. 10. 14:36
Hja és a hol kérdés is fontos! Mert teljesen más az árfekvés egy vidéki nagyvárosban vagy Budapesten.
ápr. 10. 14:34

"Kezelési díj minimum 2.500,- Ft + ÁFA/hó/albetét."


2024. XIII. kerület

4. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Babi11)
ápr. 10. 14:33
Nem éppen! Mert ahol házközponti fűtés van, melegvíz elszámolás van, lift van, udvar van, kert van, ott értelemszerűen több a munka is, többet kérnek. Nem ugyanazzal az összeggel számolnak mint egy sima panelben.
3. Babi11 (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
ápr. 10. 14:24

A közösképviselő feladata előírás szerint működik (hogy mit kell csinálni) ez nem kérdés.

A díjazás ha 15 lakás,akkor 15-en,ha 30,akkor harmincan,stb. fizetik a megállapított havi díjat amit a lakóközösség megszavaz.

2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Babi11)
ápr. 10. 14:12
Hol? Mert nem mindegy! Az sem hogy hány lakásos, és az sem mindegy mi mindent kell csinálni.
ápr. 10. 13:56

Üdv.mindenkinek


Szeretném megkérdezni azoktól akik társasházban laknak,hogy mennyi a közösképviselőtök havi díja.


Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook