Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Középfülgyulladás babánál fórum

Középfülgyulladás babánál (beszélgetős fórum)


2013. márc. 15. 18:25

nem menteni akarom az orvost, én sem vagyok oda tőlük általában.. de azért az is igaz, hogy nem feltétlenül tudhatta.. a mi dokinkkal meg vagyok elégedve, mégis többször volt ilyen, hogy amikor lent voltunk nála, még csak vírusosnak tűnő volt a betegség, és egy vagy fél nap múlva jött a fülfájás, amivel már heim pálba kellett menni.. nálunk ki is van írva a gyerekorvosnál, hogy füllel nem foglalkoznak.... de amúgy is, minden vírusos betegségben benne van a pakliban, hogy felülfertőződik.. minden taknyosság rámehet fülre is... nem biztos, hogy az orvos hibázott, amikor ő ezt még nem látta előre... főleg 11 hónaposnál még nem is tudja megmondani a gyerek, ugye, hogy mije fáj...

persze lehet, hogy hibázott, de nem feltétlenül...


szerintem...

10. reni79 (válaszként erre: 7. - Wanda2)
2013. márc. 15. 18:20
Nem a saját orvosunk volt.Helyettes.De tutira nem hagyom szó nélkül!
9. reni79 (válaszként erre: 8. - Bbeus73)
2013. márc. 15. 18:19
Köszönöm!Remélem igy lesz!Puszi!
8. bbeus73 (válaszként erre: 2. - Reni79)
2013. márc. 15. 17:28

Szia! Az én kisfiam is kb.ennyi idős lehetett, mikor középfülgyulladása volt, ugyanezekkel a tünetekkel, mint a te gyermeked, antibiotikumot kapott rá, másnapra szinte semmi baja nem volt. (fül- orr gége szakrendelésen voltunk vele)

Ti is meg fogtok gyógyulni hamar.

Ezt kívánom Nektek!

7. wanda2 (válaszként erre: 2. - Reni79)
2013. márc. 15. 17:24
hát bakker azért figyelmeztethetett volna a háziorvos,nem? Jobbulást nektek!
6. reni79 (válaszként erre: 5. - Mese habbal)
2013. márc. 15. 17:17
köszönöm szépen!
5. mese habbal (válaszként erre: 2. - Reni79)
2013. márc. 15. 17:16

nurofen a legjobb a fájdalomra is, meg a lázra is... persze nem lehet ugye akárhányszor adni...

de ha már elkezdte az antibigyót, akkor szerintem holnapra már jobban lesz!

jobbulást!

4. reni79 (válaszként erre: 3. - Mese habbal)
2013. márc. 15. 17:16
köszönöm a válaszodat!
2013. márc. 15. 17:15

nekünk nem olyan pici korban volt (szokott lenni), 3 éves a lány, mostanában kezdődött.. de általában rögtön antibiotikumot adott az orvos, és másnapra már nem fájt neki egyáltalán... persze ettől még egy hét amíg szedni kell a gyógyszert...

de amúgy szerintem ez nagyon alkati sajnos... hogy mennyi ideig és mennyire fáj neki...

2013. márc. 15. 17:15

Picikém(11 hónapos) 2 napja lázas,38 fok alá szinte le sem lehet vinni,nyügös és folyton sír.Tegnap voltunk körzetinél,megvizsgálta és annyit mondott valami virus és majd magától elmulik.Kaptam lázcsillapitó kupot mást,nem is irt fel.

Éjszaka alig aludtunk mert fél óránként felsirt.Ma hányt is sugárba.Nem birtam tovább elvittel a Heim Pálba.Ott normális volt a doki,belenézett a fülébe is és kiderült hogy a gyulladás ráhuzodott a garatról a fülére.Kaptunk antibiotikumot (Cedax) probiotikumot,lázcsillapitot.stb.

Szeretném tudni van e valakinek tapasztalata mennyi ideig tart a betegség és hogy segithetnék szegénykének a fájdalom mulasztásában.

2013. márc. 15. 17:08
Középfülgyulladás babánál.Tapasztalatok.Mennyi idö allatt gyógyultatok ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook