Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömbetegségek és gyógyításuk fórum

Körömbetegségek és gyógyításuk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Körömbetegségek és gyógyításuk

2009. dec. 11. 18:08

sziasztok!

Jó,hogy rátaláltam erre a fórumra.Egy családtagom lábán a nagy ujja igen érdekes,olyan halvány szürkés-lila színű és függőlegesen van benne egy nagyon határozott vonal,olyan mintha tűvel lenne bele karcolva,rákerestem neten de ilyen körömbetegséget nem találtam.Mi lehet ez?

9. tinendo (válaszként erre: 7. - Milédy)
2008. dec. 10. 13:28
Fordulj szakorvoshoz, ha nem vagy biztos hogy a leírtak alapján mi lehet a bajod.
2008. dec. 3. 19:12
Szerencsére nekem már elmúlt sz ilyen jellegű problémám, úgyhogy most teljesen egészségesek a körmeim!
2008. nov. 30. 11:56
Most ahogy nézegetem a körmeimet igencsak nem stimmel nálam sok minden,hol tudnám én pontosan megnézetni a körmeimet hogy pontos diagnózisom legyen? tudnál ebben segiteni ? előre is köszönöm
2008. okt. 22. 04:32

Kedves Tina!

Nekem is tetszik a cikk amit leírtál,én pajzsmirigy betegségben szenvedek és a leírtak tejesen igazak rá.

Puszi Titi

5. tinendo (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 21. 06:35

Szívesen.

Pussz: Tina.

2008. okt. 20. 22:50

Nekem is tetszik a cikk,én is betettem a kedvencekbe.

Nemrég beszéltem a kozmetikusommal,aki manikűrösnek,műkörmösnek tanul.

Pont ezekről a dolgokról kérdezgettem,de a felét már elfelejtettem.

Itt legalább mindig megtalálom ha valami elváltozást látok a körmeimen.

Köszi tinendo!

2008. okt. 20. 17:09
általános gyengeségben és pikkelysömörben szenvedek. eddig még nem is vettem észre
2008. okt. 20. 10:34
Nagyon tetszik a cikk. Be is tettem a kedvencek közé. Bár remélem, nem lesz szükség rá.
2008. okt. 19. 11:03
A bőrből kialakuló elszarusodott köröm nemcsak védi az ujjbegyet, de a fogás és a tapintás legfőbb eszköze. Alakjának, színének és állagának a megváltozása fontos jelzés számunkra, hiszen a sérülésektől az örökletes és általános betegségeken át a fertőzésekig számos bajra hívja fel a figyelmünket.

Ugrás a teljes írásra: Körömbetegségek és gyógyításuk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook