Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a Lyme-kór hatásos gyógyításáról? fórum

Mit tudtok a Lyme-kór hatásos gyógyításáról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
99. Pal88
2021. jan. 22. 13:58

Üdvözlet!

Nekem már több mint 1 éve tart a betegségem mik a legegyszerűbb gyógyulási lehetőségek ? Olyan panaszaim vannak hogy nehezen tudok levegőt venni tüdőbol , többször is meg kell próbáljam mire sikerül .. szív körüli szúró érzések illetve ideg rángatás a test összes területen . Jelenleg antibiotikumot szedek és a levegő vételi problémám kívül a másik két tünet csillapodott vagy nem is érzékelhető . De igazából a levegő vétel ami irritáló mert több mint egy éve vagyok így kórházi vizsgálatok az össze megvolt minden rendben volt az orvos szerint a stressz ... külföldön elek de mindenféle tanácsot elfogadott aki esetleg hasonló panaszokkal fordult segítségért és segített is ...

98. mell (válaszként erre: 94. - Liza760328)
2020. júl. 13. 18:03

Hú! Én ma vetettem le a vért ugyanis a szent Lászlóban Lyme kórral diagnosztizáltak. Egy bajom vn, nekem régebben is volt kullancs csípésem és már 16 éves korom óta pánik és depis vagyok. Kérdésem : az egy hónappal ezelőtti csípés alapján egyértelmű a lime kór, de mi van, ha már 10 éves korom óta ebben szenvedek??????

A teszt mit fog kimutattni mert oké ha azt kimutatja, hogy az vagyok, de ha már eleve az vagyok és nem voltam kikezelve, akkor most hiába kezdem ela 20 napos antibiotikumos kúrát,.

2020. márc. 3. 01:36
Arra felhívják a figyelmet hogy vigyázz meg ne csípjen a kullancs de a krónikus lyme kórt tagadják,mert nem oktatták eddig a kezelését Mo-on!Az idén lett tananyag az orvosin
2020. márc. 3. 01:28
Még annyit ezek a tünetek megvoltak nálam is sőt sokkal több ahogy a lányodnak is biztos.Ha tudok segítek csak nem tudom az ország melyik részén éltek.Nekem az orvosom krónikus lyme beteg!!!Én jó helyen vagyok
95. 5df23ccbf5 (válaszként erre: 94. - Liza760328)
2020. márc. 3. 01:21
Szia Liza!!!Nagyon sajnálom hogy a lányod lyme kóros.Sírni tudnék a nagy magyar egészségügyön.ENGEM is hülyének néztek 9 év után derítettem ki én magamnak 2018 ba pesten a lyme ambulancián hogy krónikus lyme kórom van, mert hiába mondtam hogy 2009 be csípett meg kullancs mindenki csak rázta a fejét hogy á dehogy ez nem lyme kór.23 kg-ot fogytam(49kg)Ezúton kérlek Bp istenhegyi géndiagnosztikai központba csináltass tesztet az unokádra ,mert a krónikus lyme kór magzati fertőzést okoz.Ezért nekem nincs is gyerekem.Antibiotikummal már nem vagyok gyógyítható életem végéig szednem kell majd néhány vackot 2 éve kezelnek alternatív szerekkel.Egy vagyon..A legjobb orvos dr Esztó Klàra Bp.üdv Era
2020. febr. 11. 13:36

Sziasztok

Ma kaptuk meg a rossz hírt hogy 24 éves lányom lyme kór tesztje pozitív. 5eves korában volt a combjában egy kullancs. Kivétele után kb 1 hétre egy tenyérnyi piros folt volt a csípés helyén. Rohantam vele orvoshoz azt mondták ez nem lyme kór.

Sajnálom hogy hallgattam az orvosra 😭😭

2 éve szenved a lányom rosszullétek vannak kialakult hisztamin betegsége lett rengeteget fogyott és folyamatosan fogy sokszor rá jön zavartsag érzés hallja hogy beszélünk hozzá de mondja várják kicsit mert olyan mintha szét lenne esve az agya. Vernyomasa ugrál fel le és ezer más tünet. Török dagadas fulladás érzés stb.

2 éve a sürgősségire rohangaltuk ahol kinevették és rá írták a kartonjára hogy pánik beteg.

Rengeteg vizsgálaton voltunk gyomortukrozes stb. Egy másik oldalon leirt mindent mire egy orvos rá írt hogy a tünetek alapján 100% hogy lyme kór ami tízen év után okozza a tüneteket.

Így is lett pozitív a teszt.

A hisztamin miatt nem szedhető gyógyszereket ami nehezíti a gyógyulást. Most mennie kell további vérvételre amin nézik milyen fertőzést hozatott még a lyme kór.

Van köztetek esetleg valaki akinek ilyen sok idő után jött elő?

Van egy 2eves unokám. Az egész szenvedés szülés után kezdődött. Állítólag a szülés hozta felszínre az el raktarozott mérget 😲😲

El vagyok keseredve.

Szép napot nektek

93. vorbog
2017. okt. 6. 11:19

Sziasztok!

A doktornő Duomoxot, Xoriaxot és Kliont írt fel, utóbbit két hétre, a másik kettőt másfél hónapra. Aggódom az emésztőrendszerem miatt - nektek mik a tapasztalataitok, mennyire viselte meg a sok gyógyszer? Utána visszaállt a normál egyensúly?

Előre is köszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat!

92. survivor3 (válaszként erre: 91. - Cseszkornel)
2015. aug. 4. 14:52

Ez remek hír!

Jó egészséget neked!

2015. júl. 15. 15:08

Hello!


Tegnapelőtt voltam kontroll vizsgálaton és megállapították, hogy meggyógyultam :) Beszedtem az 5 doboz Ospamox-ot mindenféle panasz nélkül (még úgy is, hogy a Normaflore-t szinte csak 3-4 naponta ittam meg), szóval én is csak ajánlani tudom ezt a gyógyszert a Lyme kór kezelésére.

2015. jún. 29. 21:26

Szerencsére engem még csak nem fertőzött kullancs szerencséltetett, de ha ilyesmiről bármit tudni szeretnék, én ezt az oldalt nézem meg:

[link]

89. anyu62
2015. jún. 29. 21:12

Sziasztok:

Ma voltam bőrgyógyásznál aki lyme kor gyanújával kezel. Duomox 1000mg 2*1 . Minden infót elfogadok aki ebben tud segiteni.

A foltom meg van de egyéb tünetem nincs, És még a kullancsipést sem vettem észre.Várom az infokat . köszi

88. cseszkornel (válaszként erre: 87. - Survivor3)
2015. jún. 24. 08:43

Köszi a választ. Remélhetőleg ennyivel "megúszom" én is :) 3. nap és a folt már most halványabb.

Te szedtél mellé valamit? Nekem Normaflore-t javasoltak mellé, iszok napi 1-et.

További fejleményekről később még írok.

87. survivor3 (válaszként erre: 86. - Cseszkornel)
2015. jún. 23. 16:00

Szia!


Nem mondhatnám, hogy volt panasz.

Talán egy kicsit fáradtabb voltam.

Amire emlékszem, hogy a gyógyszertől szokatlanul nagyon erős pisiszagút vizeltem.


Nekem nem maradt semmilyen szövődmény. tünet és panaszmentesen gyógyultam.


Mielőbbi gyógyulást és írj, hogy mi van veled!

86. cseszkornel (válaszként erre: 75. - Survivor3)
2015. jún. 23. 00:48

Szia! Én ma kezdtem el szedni az Ospamox-ot, 2 héttel a kullancsípés után.

Ezek érdekelnének:

- Voltak-e panaszok a 3 hét szedés alatt?

- Mi történt a szedés után?

- Van-e bármilyen szövődménye a dolognak azóta?


Előre is köszönöm!

85. weakup
2015. máj. 17. 19:34

Mindent a lyme-kórról itt:

[link]


És itt:

www.lymebeteg.hu

84. gesztenye57 (válaszként erre: 83. - Evic1)
2010. okt. 31. 15:09
Hú azt nem tudom:( Bár igaz nekem is sokáig elő jött de csak a melegre. Amúgy nem látszott semmi.Elősször azt mondták hogy az ózon lyuk miatt piros:)
83. Evic1 (válaszként erre: 82. - Gesztenye57)
2010. okt. 31. 10:41
Most csináltak megint szerológiát, jövő héten megyek az eredményért. Nálam az a gond, hogy a folt nem tűnt el. (nem tudom ez azt is jelenti vajon, hogy még fertőzött vagyok?)
82. gesztenye57 (válaszként erre: 80. - Evic1)
2010. okt. 31. 08:21
Meg gyógyultál??
81. gesztenye57 (válaszként erre: 80. - Evic1)
2010. okt. 31. 08:19
Zinnat i volt tényleg jó okáig!! De utána i pozitív volt hl gyengén hol erősen pozitív.
80. Evic1
2010. okt. 29. 19:53
Én először Zinnatot szedtem 20 nap alatt 4 dobozzal, aztán Doxycyklint 30 napig 2x1 szemet, 100 mg-osat.
79. gesztenye57 (válaszként erre: 78. - Rtopi)
2010. okt. 29. 19:37
Sajnos már nem emlékszem csak az a tuti hogy doxiciklint nagyon sokat szedtem. Aztán injekciót is sokat kaptam.
78. rtopi (válaszként erre: 77. - Gesztenye57)
2010. okt. 29. 08:08
Milyen gyógyszert és milyen adagokban, dózisban szedted? Hogy érezted magad közben?
2010. okt. 17. 16:17
Nekem 3év kellett mire teljesen meggyógyultam sőt több is mert 1993-ban lettem lyme-kóros és 1997-ben mikor fiam született akkorra lettem teljesen negatív. De az tuti hogy 3 évig végig szedtem az antibiotikumot.
76. Evic1
2010. okt. 17. 16:09
Lassan 3 hónapja, hogy megcsípett a kullancs, már a második adag gyógyszert szedem, és még mindig látszik a folt.
2010. aug. 3. 23:01

Elfogyott az előírt antibiotikum.

Remélem elég lesz ennyi...

A folt eltűnt a vádlimról.

2010. júl. 15. 23:00

Nekem fogalmam sincs, hogy melyik csípéstől történt és mennyi idő telt el. Túl sok volt bennem az idén.

Még a múlt héten is volt egy a hátamban.

A férjed mit szed és mennyit?

Van tőle gyomorpanasza?

Javulást és gyógyulást kívánok neki!

2010. júl. 15. 20:41
Férjemnek is van sajna.Most kezdi a harmadik doboz antibiotikumot.Remélem rendbe jön.Neki a csípéstől számítva majdnem 1 hónapra jött ki a folt....
2010. júl. 13. 13:54

Most vettek vért tőlem.

Hat hét múlva lesz eredmény.

A bőrtünetre azt mondta a doktornő, hogy lyme kór.

Mától Ospamox 1000 mg tablettát kell szednem.

Napi hármat - húsz napon keresztül.


A tököm kivan. De nagyon.

Elegem van.

Annyira hiányzott ez az új sz@rság...

71. Hanna Vanda (válaszként erre: 70. - Pearl1975)
2010. máj. 14. 13:11
persze persze örülünk is.Voltam már fent a forumon.Nagyon érdekes és hasznos .De sajnos kevés idöm van pedig mindent végig akarok olvasni.Pici fiammal ma voltunk vérvételen és rengeteg tenni valom van még...De apránként haladok a forummal és tényleg nagyon köszönöm még 1x hogy belinkelted nekem.anyukámnak se volt idöm még mondani de ma küldöm át neki a linket.
70. pearl1975 (válaszként erre: 69. - Hanna Vanda)
2010. máj. 14. 08:11

pont az ilyen kérdések miatt ajánlottam Neked alább az Indexes fórumot, ahol elég sok ember megfordult már krónikus Lyme-al. igazából szerencse kérdése, szerintem.

a tünetmentességnek is örülni kell!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook