Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömbenövés - műtét - mennyire fáj és mennyi ideig gyógyul? fórum

Körömbenövés - műtét - mennyire fáj és mennyi ideig gyógyul? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 29. 11:21
Sziasztok. Másfél hónapja voltam műtéten, azóta szépen begyógyult, és már csak egy kicsi seb van a lábamon. Megyünk msot a balcsira, és azt szeretném kérdezni, hogy nem árt neki hogy sokáig lesz a vízben?
15. G.Bori
2010. márc. 18. 14:43

Sziasztok!

A kisfiam még csak 8 hónapos, de már körömbenövéssel küzd. Túl vagyunk már egy műtéten, és rengetegszer kivágták már a sebészeten a körmét, de minden hiába. Ha valaki tudna nekem ajánlani Székesfehérvár környékén, egy magán sebészt, azt megköszönném.

E-mail:ganyasiborbala@t-online. hu

Irjatok erre. Előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 5. 23:44
Nem semmi.És a te fogyókúrádnak mi a titka?Nekem is kéne vagy 10kg-t fogyni,dehááát...
13. Gaby76
2010. febr. 4. 22:26

Hát majd igen. előbb még ledobok egy 10 kilot (mutott labbal csak hizni lehet), mert tavaly 25-öt fogytam és még 10-15-öt szeretnek, mielőtt tönkrevágják a lábamat.

És előtte még holnap el kell temetnem gimnaziumi osztalytarsnomet, aki 32 évesen májetegsegben halt meg. :-(

2010. febr. 4. 18:59
Akkor most mi a terved?Irány megint a sebészet?Szerintem más választás nem igen van sajna.
11. Gaby76 (válaszként erre: 10. - Nadine81)
2010. febr. 4. 18:25
Hogyne. Mindkettőbe. Amikor kiment a hatása, üvöltöttem. :-D de csak rövid ideig, elég hamar elmúlt a fájdalom
2010. febr. 4. 18:05
Tudom,ez nagyon fájdalmas dolog,ezért kell mielőbb megoldatni.Akkor gondolom kaptál te is érzéstelenítőket lábujjba,ugye?
2010. febr. 4. 17:58
Néha már inkább levágatnám az egész lábujjamat is :-D
2010. febr. 4. 17:57
Most még nem gennyes, de furán néz ki és szűkebb cipőben fáj. Hatalmas, széles cipőket húzok a lábamra, és mégis
2010. febr. 4. 17:56
Most még nem vészes, nem igazán fáj, de látom, hogy nem úgy néz ki, ahogyan kellene. Amikor műtötték, akkor mindkét körmöm gennyes volt és minden kis nyomásra vérzett is. Pedikűröst javasoltak, 2 pedikűrösnél is jártam, messziről ránézetre mondták, hogy irány a sebészet! Meg is műtöttek még aznap és mindkettőt egyszerre
2010. febr. 4. 17:54
Amúgy a másik fórumban a 38.hozzászólás az enyém,ott írom le a műtétes storyt.
2010. febr. 4. 17:51
Annyit mondott amúgy a doki,hogy ez elkerülhető,ha nem lekerekítve vágjuk le a körmöket.De maga a műtét elég rossz volt,legfőbbképp a lábujjba adott érzéstelenítő.Azóta még vissza se nőtt teljesen a körmöm,mert ugyebár felét levágták.
2010. febr. 4. 17:49
Pedig jobb lett volna akkor,ha kivágja.Neked még jobb is lett volna,mint nekem,mert nekem ősszel műtötték,s alig tudtam cipőt is húzni 1hétig.
2010. febr. 4. 17:48
Szia.Írtam privit,a másik fórumban elolvashatsz erről mindent.Mennyire veszélyes a dolog,mióta kínlódsz amúgy?
2010. febr. 4. 17:47
Valójában már műtöttek, tavaly májusban. De a sebész nem akarta tönkretenni a nyaramat, és nem alakította át a körömágyat, csak kitisztította (ezt mondta), viszont figyelmeztetett, hogy kiújulhat. Akkor 5 hétig papucsban jártam. Nem fájt a műtét után (csak aznap este) - kivéve ha valamibe belerúgtam. Sajnos elég furán néz ki a körmöm most megint a csizmaszezon óta. A legközelebbi alkalommal már körömágyat fog alakítani. Mivel mindkét lábamat érinti, félek, hogy sokáig nem húzhatok cipőt és nem is úszhatok.
2010. febr. 4. 17:44
Körömbenövés - műtét - mennyire fáj és mennyi ideig gyógyul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook