Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhagépekhez alkatrészt hol lehet rendelni? fórum

Konyhagépekhez alkatrészt hol lehet rendelni? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 29. 13:37
Magyar képviselet nincs? Régen voltak szervizek ahova az ember bement és megoldódott a gond......
14. rozsazsa (válaszként erre: 12. - Margareta51)
2011. márc. 29. 13:35
s szépségáruház sem található.....
13. rozsazsa (válaszként erre: 11. - Margareta51)
2011. márc. 29. 13:34
Szia ez az oldal sajnos nem található a tesz-veszen......
2011. márc. 14. 18:40

Sziasztok!

Ertesitelek sikerult felvennem egy roman alkatreszt forgalmazo ceggel a kapcsolatott,szerdara megerkezik a hianyzo alkatresz.Irtam levelet a www.szepsegaruhaz.hu-nak egy kedves munkatars kuldott tajekoztatast es linket is kuldott kivel vegyem fel a kapcsolatott itt Romaniaban."VANNAK MEG SEGITO KESZ EMBEREK!!"

2011. márc. 13. 08:43

Ujbol jelenkezem a robot geppel kapcsolatban,sajnos meg nem sikerult beszerezni a hianyzo alkatreszt,azt hiszem apritotartaly teto a neve.A robot gep tipusa AEG E-nr.950 075 511

/AEG assistent all in one/Teszek fel kepet a naplomban hogy lassak mire gondolok en.A teszveszen lattam egy ilyen robotott akartam a hogytol elkerni a hasznalati utmutatas masolatat de nem tudok regisztralni???a linket berakom ide


[link]

10. rozsazsa (válaszként erre: 4. - Moonlight1984)
2010. febr. 16. 22:24

Érdeklődnék, ki tud Pesten Moulinex szervizt?

Kaptam egy konyhai, használt robotgépet, s hiányzik egy két alkatrész, szeretném pótolni.

9. margareta51 (válaszként erre: 8. - Moonlight1984)
2009. dec. 19. 23:04
Termeszetesen lehet potolni csak nem tudom az elnevezeset annak a lapnak .Egy ismerosnek odaadtam a tajekoztatott azzal a lappal es kozel ket eve varom a jo szerencset o Bp-ten dolgozik.
8. moonlight1984 (válaszként erre: 7. - Margareta51)
2009. dec. 19. 13:58

Örülök hogy sikerült megoldani! :-)

A robotgép pedig szerintem kellett volna bírja a gyűrődést :-(( de ezek a mai plasztik kütyük nem túl tartósak...szerintem ott is hasonló módon lehet pótolni.

7. margareta51 (válaszként erre: 6. - Moonlight1984)
2009. dec. 18. 21:59

Tudatlak ket nap utan felhivott a bukaresti ceg kepviseloje es megmondta hol tudom beszerezni telefonszamot es pontoscimet kozolt szerencsere hetfon kellett menjek Nagybanyara felkerestem a ceget es meg vettem a husdaralohoz a kest.

Van meg egy problemam a leanyom vett maganak egy AEG robot konyhagepet ,na ki probalja ki?anyuci a reszeleshez behelyeztem a kest egyett fordult es kidobta akkor vettem eszre hogy egy pici gombostunyi mutyurke letort/plasztik/ es ezert nem lehet biztosagosan berakni a kulombozo kest,reszelot,keresem hogy hivjak azt a lapot amit az edenyre raknak es amibe lehet cserelni a keseket/kulonbozo muveletekhez hasznalhato eszkozt/nagyon nehezen tudom kimagyarazni magam,koszi a tanacsokat.

6. moonlight1984 (válaszként erre: 5. - Margareta51)
2009. dec. 9. 17:56

Ennek nagyon örülök!Tényleg ritkaság napjainkban az ilyen szolgálatkész hozzállás!

Remélem hamar megoldódik a problémád4

És köszi hogy írtál :-)

5. margareta51 (válaszként erre: 4. - Moonlight1984)
2009. dec. 9. 17:30

Szia!


Kepzeld el a francia kepviselet leertesitette a roman forgalmazott es holnap fel fognak hivni telefonon a keresemmel kapcsolatban.Letezik ilyen dolog?szerintem itt a becsuletrol van szo.Leertesitelek a beszelgetesrol egy kesobbi ido pontban.

2009. dec. 5. 20:48
így akkor még komplikáltabb.Esetleg egy komolyabb-esetleg Moulinex szervízben lehetne megkérdezni,hiszen nekik kell olykor alkatrészt beszerezniük.Talán tudnak rendelni,nekik van szerződésük a gyártóval.
3. margareta51 (válaszként erre: 2. - Moonlight1984)
2009. dec. 5. 20:40
Metroban volt vasarolva Nyiregyhazan Erdelyben lakom es ezert van a nehezseg nekem az alkatresz beszerzessel,Romaniaban ezt a tipusu husdaralot nem forgalmaztak.Irtam levelet a francia cegnek igaz magyarul es kitudja mikor kapom a valaszt.
2009. dec. 5. 20:24
Talán ahol vettétek,ott tudnak segíteni.Esetleg a gyártónál/Mo-i forgalmazónál lehet érdeklődni.
2009. dec. 5. 20:12
Van egy Moulinex HV3 CHARLOTTE husdaralom,sajnos a kese elveszet hol tudnam megrendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook