Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » SOS! Eltörött a mixerem habverője, elkopott a sok használattól. Lehet-e és hol venni hozzá alkatrészt, vagy a javítására van- e esély? fórum

SOS! Eltörött a mixerem habverője, elkopott a sok használattól. Lehet-e és hol venni hozzá alkatrészt, vagy a javítására van- e esély? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 6. 21:13

Kösz, így is történt, bár nem volt túl olcsó az új, de sokat használom. Az igazság az, hogy nem szeretek megválni a bevált "segítőimtől".

Különben van ígéretem egy javításra, de jó munkához idő kell.

2010. jún. 6. 19:00
Bocsánat! Megláttam a kérdést, s elmosolyodtam, ugyanis ha sokat használt gép valamelyik része elromlik, eltörik, a mai világban már nem érdemes keresni hozzá új részt, mert olcsóbb és jobb, ha egy újat vesz az ember. Ezeket a dolgokat (mondhatjuk, hogy készakarva) úgy tervezik, hogy ha elromlik, kidobják és nem javítják. Kitűnő példa erre a kenyérpirító (akár milyen márka), ugyanis nem csavar, hanem mint a gyerek játékoknál behajtott fülekkel rögzítik, ha egyszer kihajtják, ki is tört. El kell dobni. Nagyon sok ilyen "kacatot" hoztak annak idején hozzám "javítani".
2010. ápr. 22. 13:30
Kösz, ezért megnézem.
10. cipa
2010. ápr. 21. 23:10
Bocsi, most látom, hogy kicsit messze laksz. Talán el tudják küldeni póstán, ha van.
9. cipa
2010. ápr. 21. 23:08

Próbáld meg itt:

Orczy Alkatrész Áruház (Budapest, VIII. ker. Baross u. 127.)

www.orczy.com


Remélem sikerrel jársz, nagyon sokféle műszaki cikkhez van alkatrészük.

2010. ápr. 21. 18:22
Találtunk a neten, de csak egy ezressel volt olcsóbb a két habverőkar, mint az új gép.
2010. ápr. 16. 10:47
Kérdezz rá szakszervizben! Ők talán be tudják szerezni. De valószínű, hogy húzós lenne.
2010. ápr. 16. 10:45

Csak egy ugyanilyen készülékből pótolható, nekem pár éve nem tudtak előhajtani alkatrészt :(

Sajna, barátkozz meg a gondolattal, hogy újat kell venni. A Philipsek amúgy nagyon jók.

2010. ápr. 16. 10:42
a nagy átlagh azt mutatja, hogy amennyiért belenéznek, annyiért kapsz már egy újat
2010. ápr. 16. 10:39
Hát,ha csak használtat nem találsz,akkor szerintem sem éri meg javitani
2010. ápr. 16. 10:33
Kézi philips, amúgy teljesen jó.
2010. ápr. 16. 10:31
milyen mixer? Botmixer vagy kézi? szerintem nem éri meg javíttatni...
2010. ápr. 16. 10:29
SOS! Eltörött a mixerem habverője, elkopott a sok használattól. Lehet-e és hol venni hozzá alkatrészt, vagy a javítására van- e esély?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook