Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kontaktlencse rendelése internetről.Mik a tapasztalatok? fórum

Kontaktlencse rendelése internetről.Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. márc. 9. 11:09
Egyet értek az előttem szólókkal. És nagyon fontos, hogy évente menj el szemészetre kontrollra, illetve ha minden nap lencsét hordasz, akkor akár fél évente. Volt olyan ismerősöm, akit le kellett tiltani egy évre a lencseviseléstől, mert annyira beeresedett tőle a szemfeneke, hiába a hiperszuper légáteresztő lencse.
2009. márc. 9. 11:06

Nem nagyon bízom benne, annak ellenére, hogy jóval olcsóbb. Az elsőt tuti optometristával beméretném, utána esetleg, ha már tudod a dioptriát, cilindert ...

A dokik / optometristák nagyon szidják - lehet, hogy csak a kieső haszon miatt, de tény, hogy sokat árthat.

2009. márc. 9. 11:04
Melyik oldalról érdemes lencsét rendelni? Olvastam, hogy neten sokkal olcsóbb, de még sohasem rendeltem ezért kérnék egy kis segítséget.
2009. márc. 9. 11:04

csak olyan modellt és típust rendelj "látatlanban" amilyet már viseltél korábban (és doki illesztette).

új fajtával szerintem ne kísérletezz doki nélkül, még akkor sem, ha ugyanakkora a görbülete és az átmérője, mint a korábbi lencsédnek

2009. márc. 9. 11:02
Kontaktlencse rendelése internetről.Mik a tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook