Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencse: Bioflex- Biofinity ugyanaz? fórum

Kontaktlencse: Bioflex- Biofinity ugyanaz? (beszélgetős fórum)


13. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Marcsykaa)
2011. máj. 4. 12:54
Nekem úgy rémlik, hogy csak 1 görbületet adnak meg, ha kiválasztod a dioptriát.
12. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Gubóka)
2011. máj. 4. 00:56

esetleg cilinderes szemre próbáld ki az Acuvue Oasyst,

[link]


ezek is tórikusak, és fél évre csak 16 000, nekem nagyon bejöttek, igaz, mi sokat kísérleteztünk az optikussal, mire rátaláltunk. :) én abszolút elégedett vagyok vele. (mindkét szemem cilinderes, de nem egyformán.)

2011. máj. 3. 23:45
én a Biofinity-t használt, és bevált, meg vagyok elégedve vele.
2011. máj. 3. 22:22
Receptet én nem kapok, csak bemegyek az optikába felírják, mert tudják h nekem milyen lencse kell, és ennyi. A kontaktlencse dobozomon szokott az lenni, hogy hányas dioptria, de fogalmam sincs mi szokott még rajta lenni... Én nem is ismerem ezeket a görbületes dolgokat:D
9. Gubóka (válaszként erre: 7. - Marcsykaa)
2011. máj. 3. 22:11

nekem egy ismerösöm mondta h cisnaljam ezt, csak nekem nagyon maceras :)


de meg van a vegeredmeny:


Bal szem Biofinity görbület 8,6

jobb szem ugyanaz a marka csak tórik ott a görbület 8,7


akkor remelem ez igy jo lesz, mert 5ezret sporolok....

8. missmonroe (válaszként erre: 7. - Marcsykaa)
2011. máj. 3. 22:11
a recepten rajta van, amivel meg kell csináltatni a lencsét:)
2011. máj. 3. 22:09
Nahát..:D Ez nekem eddig eszembe sem jutott:D Rákerestem a kontaktlencsémre amit hordok neten, és 6500ft-ért küldik postával együtt:D Mikor én az optikába 11000ft.ért szoktam rendelni:D Hát ezentúl neten rendelem. Csak az a baj, hogy nincs most dobozom, és nemtudom mennyi a görbület..:S
2011. máj. 3. 22:08
meg a masik kérdésem, a job blencsémen van cilinder. ugyanazon a markan belül akkor csinálhatom ugy h biofinity sima a balszememre (ott nincs cilinder) és biofinity toric a jobbszememre ahol van? gondolom igy kell nem?:D
2011. máj. 3. 22:07
vegyél nyugodtan
2011. máj. 3. 21:50

azt olvastam neten, h mind a kettőt a coopervision gyártja. és hogy mind a kettő lágy. a görbületet, cilindert, dioptriat atmerőőt, meg ugyis meg kell adni.


megkerdeztem egy szakértői oldalon, remélem hamar válaszolnak :)


azt olvastam még, hogy azt kell megnézni hogy azonos összetételu legyen és akkor lehet váltani.


nekem a negyed éves 15.000 ft lenne, amit nem tudnek kifizetni :( viszont bioflexen belul talaltam a basicet ami sokkal olcsobb (ez azonos marka)


az a Biofinityből meg egy profibbat de olcsobban.


Szerintetek teljesen mas gyartonál és nezelodhetek ha az összetetelt nezem? bar ha talalok ezen belul megfelelot nem fogok :))


Az apolofolyadekom bioflex, de ha elncset valtok ahhoz veszek folyadekot majd.



köszi a válaszolak :)

2011. máj. 3. 21:44
Ha mindkettő lágy lencse, akkor elvileg válthatsz. A helyedben azért megkérdezném a optikust is. És nagyon figyelj arra, hogy milyen ápolófolyadékot veszel!
2011. máj. 3. 21:39
Szerintem vehetsz. Most én is ezen filózok, hogy váltok.
2011. máj. 3. 21:34

Sziasztok!


Bioflex kontaktlencsét kaptam az optikéban egy hónapra próbalencsének. Neten olvastam, hogy a két lencsét egy cég gyártja. Aki ilyet használ, meg tudná nekem esetleg mondani, hogy ha tudodm az adataimat akkor vehetek-e nyugodt szívvel a másikból? Mert ugy olcsobban jönnék ki.


köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook