Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könnyen feladod/ harcolsz? fórum

Könnyen feladod/ harcolsz? (beszélgetős fórum)


23. noysee (válaszként erre: 22. - Jasmine24)
2010. júl. 28. 19:04
Hát igen...Jó ha az ember racionálisan lát...de azt mondják, h a szerelem vak. Vagyis azzá tesz. Habár mostmár én se hanrcolnék olyanért, aki nemm érdemli meg. Voltak olyan idők,amikor megtettem, és "seggre estem", de felálltam, és "Ami nem öl meg, az megerősít " alapon élek. Illetve próbálok, és azt hiszem jó úton haladok =)
22. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2010. júl. 27. 17:15
En akkor harcolok ha van ertelme es biztos vagyok benne, hogy akkor jobb lesz nekem. De en is harcoltam a szerelemert, akkor amikor tudtam hogy ugy kell lennie es nemcsak vak abrandot hajszoltam.
2010. júl. 27. 17:10
nem könnyen, de már nagyon elfáradtam :(
2009. okt. 27. 23:25
Az sok mindentöl függ.
2009. okt. 27. 21:46
ha fontos, akkor harcolok
2009. okt. 27. 21:37
Helyzettől függ!
17. noysee
2009. okt. 27. 21:06
köszike. szia:)
2009. okt. 27. 21:06
Légy ügyes,drukkolok neked!Szia
15. noysee (válaszként erre: 14. - Magdi22)
2009. okt. 27. 21:04
hát akkor majd erőt eszek magamon egyszer és elmondok neki mindent.amúgy meg azt mondják nem túl jó magunkba tartani az érzéseinket mert egy idő után beleőrülhetünk.
2009. okt. 27. 21:03
Én jobban szeretek tisztán látni,és inkább elviselek egy visszautasitást,minthogy hiába epekedjek.Én is voltam ilyen helyzetben és nekem bejött.
13. noysee
2009. okt. 27. 21:00
már én is gondoltam rá...h érvelek hogy miért járna velem jóóól..hátha elgondolkodna...mondanám neki h én megvárnám amíg kinnt van stb stb.. csak félek a reakciótól:S:)
2009. okt. 27. 20:57
Miért nem kezdeményezel Te?Ebben a mai világban talán nem olyan ciki.Akkor legalább tudod mi van.
11. noysee
2009. okt. 27. 20:53

semmi baj.

meezy neked grat. h megtaláltad a boldogságot:)

csak tudjátok olyan rossz mert kb egy éve kavartunk és ugye egy évig nem találkoztunk meg semmi vagyis néha igen, szórakozóhelyen és akkor is szikrázott valami közöttünk .mindig nézett és nem bírta megállni h legalább 2 szót ne váltsunk stb.. és most újra felkeresett taliztunk és annyira felkavart... és egyszerűen nem tudok másra nézni..és amikor találkoztunk volt egy kapcsolat kialakulóban egy másik sráccal de eldobtam azt is akarva akaratlanul...

nemtom mi ez ami most lejátszódik bennem..csak az az álmom, hogy megkeressen és akkor boldog lennék..

10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 6. - Noysee)
2009. okt. 27. 20:48
jaj,szegény te...ez nagyon rossz lehet..szerintem hagyj egy kis időt neki...:)
2009. okt. 27. 20:48
Bocsi rosszul értelmeztem azt hittem szakitás után vagy.
8. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2009. okt. 27. 20:46

én is voltam így,harcolni akartam érte,bármit megtettem volna,hogy legalább a közelében lehessek,de az lett a vége,hogy jól megutált...összejöttem egy másik pasival,de csak őrá tudtam gondolni,szakítottam is az új kapcsolattal,hogy talán a régit visszakapom,de rá kellett jönnöm,hogy az már lehetetlen..és akkor azt mondtam,hogy nem nézek hátra többet,csak előre,a régit elfelejtettem,/bár nehéz volt/,az újat visszahívtam,és már 3 hónapos a kislányunk...rá kellett jönnöm,hogy ezzel az új kapcsolattal jobban jártam...


"ha valaki elment,ne hívd többé vissza,

a megsárgult levél sem jön többé vissza,

ha valaki elment,eltudott menni,

nagy fájdalom,de ellehet feledni..."


én azt mondom,ha mutat hajlandóságot a kapcsolat folytatására,akkor érdemes,de ha egyértelműen el utasít,akkor hagyni kell neki egy kis időt és újra próbálkozni,de ha akkor sem,akkor érdemeseb új utakon járni...

ne fuss olyan szekér után,amelyik nem vesz fel..én azt mondom..nem ér annyit,mert felmelegitve már csak a káposzta jó...

7. noysee (válaszként erre: 5. - 09c993da1c)
2009. okt. 27. 20:38
jaja tom :( és nem is akarok az lenni csak annyira kell nekem hogy ááááh:S:)
2009. okt. 27. 20:38
De nem az hogy menni akar, hanem nem akar mozdulni:S:D pedig tudom, hogy bejövök neki, mert mondta h ha meglát bármikor megfogja bennem mindig valami.csakhogy kinnt dolgozik külföldön és sztem félne belemenni kapcs.ba...pedig bennem nem csalódna..mert megtennék érte bármit...hogy hódítsam meg a szívét??:S:D annyira kell nekem hogy nem is hiszitek el:S:)
2009. okt. 27. 20:37
Na ja, te vagy a nő, és nem mellesleg NEM vagy a lábtörlője...
2009. okt. 27. 20:33
Harcolni???Szerintem nem szabad harcolni,aki menni akar engedni kell.
2009. okt. 27. 20:31
Te okozod magadban a szerelmet!
2. 867f9adc74 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2009. okt. 27. 20:31
Én a végsőkig harcolok, az már biztos!
2009. okt. 27. 20:30
Már több hete nem bírok magammal.Csak kattog az agyam folyamatosan. van egy szerelmem akit nem tudok elfelejteni mert nem is akarom.. annyira kell nekem...és nem fogom feladni!!!! Megyek a szívem után:(:D Ti ezzel hogy vagytok?Könnyen feladjátok v képesek vtok harcolni a végsőkig a szerelemért????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook