Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más is szokott irigykedni arra, hogy a szép embereknek minden milyen könnyen megy és mennyire lazák, nyugodtak? fórum

Más is szokott irigykedni arra, hogy a szép embereknek minden milyen könnyen megy és mennyire lazák, nyugodtak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. tumbo2 (válaszként erre: 85. - Syria)
2021. márc. 20. 13:41
szép,az ami érdek nélkül tetszik.én egy nőre is mondom,ha az.a fodrásznő is mondta az unokaöcsémre,hogy milyen jól néz ki,pedig idősebb,férje is van,
85. syria (válaszként erre: 84. - Tumbo2)
2021. márc. 20. 13:33
Na igen, határeset. Ő viszont belülről szép volt, volt kisugárzása. Ha már itt tartunk: Kamilla kifejezetten randa, és Károly trónörökös mégis őt választotta. Ennyit a szépségről, ami ráadásul múlandó is.
84. tumbo2 (válaszként erre: 81. - Syria)
2021. márc. 20. 12:36
szerintem a Diana sem volt szép.
83. Miss Angel (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 12:53

tehát akkor egy szép ember bármit megengedhet magának ,ezek szerint...a munkahelyén is,elnéznek neki mindent,még azt is ha csődbe viszi a céget .)))))))))))))))))


jézus mária én ilyen felfogással még életemben nem találkoztam :DDD

82. Channa* (válaszként erre: 73. - Tumbo2)
2021. márc. 19. 07:43
Igen, ő szép.
81. syria (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 20:23
Riporter, műsorvezető: Révai Hajdú Viktória szerinted szép a ló fogaival, az arcát eluraló szemüvegével? Vagy Lampé Ágnes a hosszú, keskeny fejével, a hatalmasra nőtt állkapcsával? Szerintem nem (elnézést tőlük!), mégis foglalkoztatják őket, mert nem az számít, hogyan néznek ki (biztos sokaknak tetszenek), hanem az, hogy mi van az agyukban és mit tesznek le az asztalra.
2021. márc. 17. 17:51
Felesleges. Már megtettem több fórumon. Nyugi, tudom milyen vagyok.
2021. márc. 17. 16:34
Dobj egy képet
78. New(l) (válaszként erre: 77. - Tumbo2)
2021. márc. 17. 16:18
vagy megnyálkásodik :D
77. tumbo2 (válaszként erre: 75. - Vigyefene)
2021. márc. 17. 16:14
vagy kiszikkad
76. tumbo2 (válaszként erre: 75. - Vigyefene)
2021. márc. 17. 16:14
hogy milyen igazad van,de a sóderklubban hallottam.gondolom az asszonyra gondolt,aki mindig frissen készíti.
75. vigyefene (válaszként erre: 74. - Tumbo2)
2021. márc. 17. 16:11
Hogy teljesen őszinték legyünk, a nokedli is elázik/megpuhul idővel.
74. tumbo2 (válaszként erre: 68. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 17. 16:09
ja a szép arc megcsúnyul,a test megváltozik,de a nokedli az nokedli marad.
73. tumbo2 (válaszként erre: 70. - Channa*)
2021. márc. 17. 16:08
a legtöbb csak átlagos.ha mást is sminkelnének,fotosoppolnának,ugyanolyan jól nézne ki.de pl.Palvin Barbara szép.
72. New(l)
2021. márc. 17. 15:59

Szerintem csak önigazolást keresel a kevésbé sikeres életedre. Bocs.

Nincs is egyszerűbb, mint fölmenteni magad a felelősség alól, és vélt előnyökhöz kötni a sikeres, boldog életet.

Tulajdonképpen tök kreatív vagy, mások a szüleikre/tanáraikra/gonosz pajtársaikra/rossz környékre stb. kenik az elcseszett életüket, te a rusnyaságodra. :)

2021. márc. 17. 14:33

Hmmm, szóval szerinted, aki szép, az okos már nem lehet? Elég érdekes hozzáállás. Mi lenne, hogyha nem kifelé néznél,hanem befelé és magaddal foglalkoznál? Amíg más zöld kertjét nézegeted, amiről fogalmad sincs, mitől is olyan zöld és mennyi munka, szenvedés van benne, addig a te kertedet ellepi a gaz.

Hidd el, semmi értelme embereket egymáshoz hasonlítgatni, semmi. Éld az életedet mások megítélése nélkül, mert fogalmad sincs, belül ki milyen életet él valójában, mivel harcol.

Szép napot!

70. Channa* (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 17. 13:32

Ha bemondó akarsz lenn, akkor járj beszéd órákra, sminkeld ki magad és jelentkezz.

Nem hiszem, hogy ennél több kell. Egyébként szerintem nem minden bemondó szép.


Hát nem tudom...Én rengeteg csúnya színészt láttam már, és a modellek között is vanna csúnyák.


Én pl. Mihalik Enikőt nem látom szépen, inkább olyan átlagosnak.

69. Channa* (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 17. 13:30

Lehet, hogy szép vagyok csak én nem veszem észre?


Általában kedvelnek az emberek, ritkán stresszelek a megfelelési kényszer miatt;)


Békén hagynak, szépen beszélnek velem és tisztelnek.


Múlt héten is elbénáztam valamit, de nem ordított velem a főnököm, hanem csak megvonta a vállát, hogy ez van, old meg, semmi gond.


És így cégig gondolva, egyenesen gyönyörű lehetek, mert még jutit is kaptam:DDDD

68. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 17. 13:24

Szépség területén is azzal kell "gazdálkodni" amink van. Esetleg plasztikai műtét.

A szépség pedig mulandó ugye..

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 17. 13:21
Más fajta gondjaik lehetnek. Ami egy csúnya szemében gyalázatos kényeskedés.
2021. márc. 17. 13:20

Sok dologban előny ez igaz, de minden embernek vannak gondjai.

Jelenleg a covid előtti magunkat irigylem :) Utazás, lazulás, éjszakázás, sportok...

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - New(l))
2021. márc. 17. 13:05

Engem például folyamatosan támadnak, folyton készenlétben kell lennem, mivel ki kell állnom magamért, ez idegileg megerőltető és szétrombol a stressz.


Na ilyen gondjai egy szép embernek ritkán vannak. Békén hagyják őket, szépen, tisztelettel beszélnek velük.


Ha bénáznak is, türelmesek velük, szépen, ha kell többször is elmagyarázzák nekik hogy kell csinálni a feladatot, munkát. És még ezután sem várják el, hogy olyan szinten teljesítsenek mint az átlagosak vagy csúnyák. Elég ha 60-70%-át hozzák.

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - New(l))
2021. márc. 17. 13:02

60


Az nem állítom, hogy a pénz csak ömlik a markukba a szép embereknek. De több lehetőségeik vannak, dolgozhatnak például bemondóként, műsorvezetőként, több esélyeik vannak zenei, filmes pályát befutni. Modellkedhetnek stb.


Ott van ezen túl a társasági életben is az előny. Jobban elfogadják őket, kevesebb támadás éri őket, könnyebb barátokat szerezni, könnyebb párt találni, könnyebb rendszeres nemi életet élni, ha meg van erre az igény.


Ezek következtében aztán a mentális egészségük is jobb passzban van, aminek következtében a fizikai egészségük is jobb. Kevesebb stressz, szomorúság az elszigetetlség, számkivetettség miatt.


Ezek igenis komoly előnyök és teljesen más élettapasztalat.

63. syria (válaszként erre: 60. - New(l))
2021. márc. 17. 10:54
Erről az jut eszembe, hogy 5 üzemi lakás kiutalásáért tizensok kollégám versengett. Én kimaradtam az egészből, nem idegeskedtem, hogy hozzájutok-e kedvező hitelkonstrukcióval vállalati lakáshoz, hátradőlve szemléltem, hogy kik lesznek a szerencsések. Irigykedve mondták: KÖNNYŰ NEKED, mert már van lakásod. Csak azt az aprócska tényt hagyták figyelmen kívül, hogy amíg ők munka után pihentek, vagy moziba, kirándulni, bulizgatni jártak, addig én egy éven keresztül rohantam haza, mesterekkel tárgyaltam, kalákát szerveztem, pakoltam a téglát, lapátoltam a homokot, a sódert, toltam a talicskát, festettem, mázoltam, ajtókat üvegeztem, közmű és egyéb engedélyeket intéztem, stb. Ezek után félkész házba kellett sürgősen költözni (de nem ám újba, hanem csak átalakítottba), mert közben eladták azt, amelyikben addig laktunk.
2021. márc. 17. 10:38
Én nem szoktam, mert nem tudom, hogy egyébként milyen jellemű emberek. Akárkinek nem szeretnék a bőrébe bújni.
61. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 09:41
Nem bűn, nem jogtalanság, hanem baromság. Csak két konkrét példa: Molnár Csilla szépségkirálynő élt 17 évet; Albert Györgyi se volt csúnya, s ő is élhetne még.
60. New(l)
2021. márc. 16. 08:46

Milyen érdekes, olyan sosincs, hogy valaki önerőből, rengeteg munkával tart ott, amiért mások irigylik. Neeem, csak is azért lehet, mert szép, van hátszele, aranykanállal a szájában született stb. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem siklik az életem mint kés a vajon, és mindent önerőből hoztam össze eddig, és teljesen átlagos életet élek. De hogy egyesek csak arra tudjanak gondolni, a másiknak bezzeg miért könnyebb...

Van egy mondás, mely szerint mindenki a maga szintjén nyomorog.

Amikor éppen epeömlést kapsz egy szép ember láttán, gondolj erre. Már ha futja a kapacitásodból. :p

59. Amaunet (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 08:28
Ez így volt a kezdetek óta. Ne emészd magad emiatt! Engedd el!
58. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 01:06
A csúnya ember pedig feszült, stresszes és nem jók a körülményei? Szerintem ez nem ennek a függvénye! Lehet hogy nem szép, de kipótolja az önbizalmával, karizmájával és úgy siklik az élete!
57. timycat (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 21:19

"Inkább az igazságtalan és megdolgozatlan előnyök zavarnak."


Azt ugye tudod, hogy erről nem ők tehetnek. Mit csináljon egy szép nő vagy sármos pasi, csúfítsa el magát?

Egyébként a kifejezetten szépek csomó kényszerrel küzdenek, pl megfelelési kényszer. Tőlük általában többet is várnak el.


Mindenki békéljen meg magával, attól nőni fog az önbizalom, ami már fél siker.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook