Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kölyökkutya etetése fórum

Kölyökkutya etetése (beszélgetős fórum)


12. murva
2009. aug. 20. 12:50
Két és fél hónapos kaukázusim van és csak a táptól nem megy a hasa minden mástól igen szeritetek az normális ha csak tápot kap?
2009. márc. 30. 20:56

Persze,hogy az lesz!:)Okoska :)

Kíváncsi vagyok,nekem mindig kalandosak voltak a séták...amíg kicsi volt..

2009. márc. 30. 13:10
Köszi, tényleg édes. A másikat is imádtuk, 14 évig volt velünk. Hát remélem okos kis kutyu lesz ő is. Majd megirom, hogy sikerültek a séták. Ma még megyünk oltásra.
2009. márc. 29. 21:28

Meglestem :) Nagyon édes,szép kutyi!

Kb 10 éve találtam egy ír szettert ,igaz nem volt sokáig nálam.De nagyon kedves ,okos kutyi volt.Akkor nem tudtam bevállalni sajna.Sikerült neki egy nagyon jó gazdit találni...hála!:)

8. *szami* (válaszként erre: 7. - Buksi13)
2009. márc. 29. 21:24

Szia!

Ez tök normális :)akkor minden rendben van mostmár!:)Na az első séták....az sem leányálom...

minden érdekli,minden új ..De szupi lesz..

Nézem :)

7. Buksi13 (válaszként erre: 6. - *szami*)
2009. márc. 29. 20:48

szia

igen, általában este 8-9 körül elalszik, és reggel hat körül kel. Max.akkor szól, ha bepisil, de feltakaritom és alszik tovább. Ez igy normális?

Még két hét aztán le lehet vinni, már alig várom. Teszek fel képet róla, nézd meg. szia

6. *szami* (válaszként erre: 5. - Buksi13)
2009. márc. 29. 17:36
Mi ujság a kutyival???Alvás megy??:)
2009. márc. 19. 17:02
Már alakul a dolog. Három kilót hizott két hét alatt. És mindent megeszik, szárazat, konzervet és a főtt kaját. Az alvás még nem tökéletes éjszaka. Ha bekakil, akkor kiabál, de utána visszaalszik.Sajnos még nem mehetünk az utcára sétálni.
4. *szami* (válaszként erre: 3. - Buksi13)
2009. márc. 7. 21:25

Szia!6 hetesen kezdik mással etetni!?De az anyától leválasztani 6 hetesen ???Ez nem korai!??

Így értettem!Lehet én tudom rosszul!!Én konzervet nem adtam,adok neki!Csak szárazat,meg főtt kaját!Amiket mi eszünk.Mindent szeret...:)

Sír még éjszaka????:)Vedd magadhoz majd lenyugszik :) és így te is alszol :)

3. Buksi13 (válaszként erre: 2. - *szami*)
2009. márc. 2. 11:48

szia

hát azt mondja mindenki hogy hat hetes korban választják el őket. Megeszik mindenféle tápot. Vettem neki junior konzervet is meg szárazat is. Kis zabagép. Csak még sir éjszaka. Remélem nem sokáig, mert én már nagyon álmos vagyok.

2009. márc. 1. 17:39

Szia!6 hetes?Nem túl korán lett leválasztva??

Az én kutyim 8 hetes volt,és már a tenyésztőnél kölyöktápot kapott!

2009. márc. 1. 17:36
Most került hozzánk egy hat hetes ir szetter fiucska. Már volt egy szetterünk de sajnos ő 14 évesen meghalt. Valakinek vannak jó tanácsai ilyen picur etetésére? És hogy meddig lesznek éjszaka sirások?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook