Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kolonoszkópia altatásban fórum

Kolonoszkópia altatásban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
105. Greeneyed (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 13:16

Nem fogsz kiszáradni, mert sokat KELL inni a hashajtó mellé.

Egyrészt azért, mert a folyadék kell ahhoz, hogy kitisztulj, másrészt azért, hogy ne száradj ki. Kidolgozott módszer, nem veszélyezteti az egészségedet.

104. Regin_a (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 12:55

Szövettan val.szg nem lesz. At csak nagyon gyanus esetekben van. Polip esetén sem volt

Deha mégis, akkor adnak egy telefonszámot ahol érdeklődhetsz az eredményrol és ha pozitiv akkor körzetihez, aki elirányit a megfelelő szakrendelésre

Ha negatív akkor örülj és nem is kell érte menni


Ha majd lesz energiád rá, csináltasd meg az ügyfélkapudat és minden orvosi eredményt, vizsgálatot, receptet láthatsz a neten

103. 71ddaa07fa (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 11:54

Amit itt leírsz magadról, az alapján nemhogy valószínűsíthető, hanem ki is lehet jelenteni. Te elkönyvelted, hogy biztos daganatos beteg vagy, mert van néhány kellemetlen tüneted, illetve, mert a családodban előfordult az ilyen betegség.

Én ide azért nem írom le, hogy milyen panaszokkal fordultam 2008-ban gasztroenterológushoz, mert sokan most készülnek ebédelni, vagy éppen ebédelnek és ha elolvasnák, akkor tuti a holnapi ebéd is kimaradna számukra.

A te panaszaid egyértelmű szorongásra utalnak, amit az okoz, hogy te is mindenféle betegséget beképzelsz magadnak.

102. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 100. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 14. 11:06

Jártam pszichológushoz, pár hónap és egy havi magyar átlagfizetés elköltése után k...-ra összevesztem vele, azóta nem beszélünk.

Hipochondria ide vagy oda, van olyan szívbetegség amit csak terheléses ekg tud kimutatni (anyámnak is "rendben" volt az ekg és a szív uh, a terheléses mutatta ki az ischémiás szívbetegséget) csak ugye államiban azt el se végzik.

Nem tudom milyen érzéssel jár az extrasystole de kb.3 napja "szív jellegű" tünetek is vannak. Persze azt a legkönnyebb mondani, hogy a toronyban van baj.

101. Borian (válaszként erre: 100. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 14. 10:56
Én is hipochonder vagyok, de valahogy a covidra nem gerjedtem. :-) Nem is kaptam el, pedig a kis-nagylányom beteg volt és olyankor 14 év ide vagy oda, velem aludt.
100. 71ddaa07fa (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 10:34

Neked nem gyomor és vastagbél tükrözésre van szükséged, sokkal inkább egy pszichológusra.


Magam egy hipochonder személy vagyok, ha megjelenik valami rajtam, rögtön a legrosszabbra gondolok.

Szerintem az összes létező betegséget diagnosztizáltam magamon, ami az orvosi lexikonban megtalálható a-tól, z-ig.

Mikor diagnosztizálok magamon valamit elkezdek szorongani, hogy mi lesz, ha, és tuti engem pár nap múlva a lakásunk, vagy a munkahelyem ajtaján lábbal előre tolnak ki. Ilyenkor napokig, hetekig ezeket a tüneteket produkálom, amit leírtál, megspékelve néhány extrasystoléval, aminek még örülök is, mert azt mondom, legalább a szívem gyorsan elvisz, nem szenvedek hetekig.

A covid előtt, amin 2020 novemberében estem át, 106 kg voltam. Majdnem könnyebb volt átugrani, mint megkerülni.

A covid alatt 4 hét alatt megszabadultam 8 kg-tól, majd a következő 4 hónapban a sok idegeskedés, szorongás miatt további 8 kg -tól. Biztos voltam benne, hogy a covid után tüdőembóliába, agyvérzésbe, vagy szívizom gyulladásba, ha már a betegség nem vitt el meghalok.


Neked szerintem kutya bajod nincsen ott lent. Sokkal inkább a toronyban. Előbb azt kellene helyretenni -tanácsadásban nagyon jó vagyok- utána az emésztési panaszaid is megszűnnének.

99. globus (válaszként erre: 98. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 09:55
A negatív kolonoszkópia meddig lesz hiteles? 🤔
98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 97. - Globus)
2023. máj. 14. 09:45
Pl. hogy a szívemre megy az idegeskedés és "következménye" lesz, úgy is, hogy a legutóbbi ekg-szív uh szerint egészséges vagyok/voltam 6 hónapja.
97. globus (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 09:42
Mire gondolsz?
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Globus)
2023. máj. 14. 09:42
Nem fog, nyugi, pláne ha végül, rajtam kívül álló okból, el se jutok a vizsgálatra.
95. globus (válaszként erre: 94. - Gyöngy:))
2023. máj. 14. 08:43
Épp azt néztem reggel, elmegy-e 500-ig...
94. gyöngy:) (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 08:32

Nem vagy hülyének nézve csak túlzásba viszed már ezt az egészet, ahogy mások is írják. Ne hergeld magad ennyire, anélkül is eljön a nagy nap.

Természetes, ha tartasz tőle, én is féltem, de nagyon sok felesleges dolgot kreálsz mellé, pl. a sejhajom nézi a jóképű doki és hasonlók.

Mindenki biztat téged, de te csak hergeled magad.

2023. máj. 14. 08:10
Sajnálom, nem tudok rajta változtatni, sem természetesnek vagy poénosnak venni egy ilyen vizsgálatot. Akkor sem ha hülyének vagyok nézve.
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - Gyöngy:))
2023. máj. 14. 08:06
Nincs diagnosztizált pszichés betegségem, "csak" érzékenyebb vagyok az átlagnál és hajlamosabb a depresszióra.
91. gyöngy:) (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 23:52
Neked van valamilyen diagnosztizált pánikos, pszichés betegséged?
90. gyöngy:) (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 23:48
Csodás. Alul-felül egyszerre.
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Greeneyed)
2023. máj. 13. 23:38

A kiszáradás, szédülés, gyengeség jutottak eszembe mint lehetséges veszélyek. De így is, úgy is meg kell inni, nincs mese :)

Fogok venni körömvirág krémet, jobbnak tartom mint a babáknak való popsikenőcsöt.

88. Greeneyed (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 23:07

Én egyetértek azzal, hogy az altatás mellett döntöttél, de abban másokkal, hogy egyre jobban belehergeled magad ebbe az egészbe.

Miért lenne magas a vérnyomásod? Írtad, hogy alapvetően alacsony, de attól is félsz, hogy azért nem leszel altatható, mert túl sápadtnak találnak.

Azzal is túl sokat foglalkozol, hogy a doki jó pasi. Őt totál nem érdekli senki sejhaja, a munkáját végzi, nem fog kinevetni sem.

Nem ilyen bonyoulult ez az egész, hidd el.

Amikor odamész a rendelőbe, túlleszel a processz kellemetlen részén (a hashajtáson). A vizsgálat alatt alszol egyet, és kész.

A szövettanra sajnos 2-3 hetet várni kell, de bízom benne (bízz benne te is), hogy legfeljebb gyulladást fog találni.

87. Greeneyed (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 22:58

Van. Hatásos. Kitisztít, amennyire kell. Miért lenne veszélyes?

Az egyetlen probléma az volt, hogy kissé kicsípte a bőrömet a sok vécézés, de a körömvirágkrém segített, és a kellemetlenség mindjárt meg is szűnt, ahogy abbahagytam a vécére járkálást.

Erre készülj fel, vegyél valamilyen hidratáló hatású krémet. Más gond nem lesz.

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Andi6020)
2023. máj. 13. 19:58
És a szövettan miatt vissza kell menni a dokihoz kontrollra vagy hogy működik ez? Vagy csak az amerikai filmekben szokták ilyen formában közölni a "rossz hírt"?
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Regin_a)
2023. máj. 13. 19:52
Gondolom milyen fejjel nézhetett az aneszteziológus...még udvarias volt, hogy csak megkért, írd alá. Én mondtam volna cifrábbat is 🙄
84. andi6020 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 19:50
Nekem csináltak már úgy gyomortükrözést, hogy nem vettek mintát.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Andi6020)
2023. máj. 13. 19:48
Köszi. Minden alkalommal csinálnak szövettant vagy csak ha polipot találnak? Mondjuk lesz egy gyomortükrözés is, ott ha jól tudom, kötelező mintát venni a gyomorból.
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Regin_a)
2023. máj. 13. 19:46

Én inkább azt favorizálom, hogy a pszichológusnak ne kelljen mesélnem az átélt "élményekről" és ne legyenek a megalázó (mert k*rvára az) vizsgálat után rémálmaim és poszttraumás stressz betegségem (ennél enyhébb dologtól is volt már PTSD-m)

Egyébként engem nem érdekel, hogy neked milyen hajlamaid vannak, én már eldöntöttem, hogy altatás lesz, ha pedig nem vagyok altatható, akkor semmi. Nem teszem magam röhejessé főleg nem egy olyan pasi előtt..... hagyjuk. (max. foglalok másik időpontot, ha magas vérnyomás miatt nem tudnak altatni) Ha visszaolvasol, a többség az altatás mellett szavaz itt is mert bónuszként még k.b....ttul fájdalmas is tud lenni egy ilyen vizsgálat és többen írták, hogy igenis fájt.

81. Regin_a (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 19:00

Ha nem érted hogy lehet humorizálni vizsgálat közben, nem az én bajom

Kétszer is átsetem rajta

Aszisztens terpesz térdelve "rámugrott" mint egy szex pózban, és igazgatta a slagot bennem a kanyarokban

Én meg mondtam hogy nem is tudtam ez szexxel jár

De ez csak egy eset volt.

Kissé kényelmetlen, én is sziszegtem amikor a kanyarban az aszisztens nyomja a hasat hogy a slag túljusson rajta

Hidd már el hogy kibirható bóditás nélkül is

Én egyedül mentem autóval. Nem is engedett volna el a dokinő így, ha bódit

Egy sikerélménnyel/tapasztalattal leszel szegényebb ha bódítást kérsz :) Mit fogsz mesélni az unokáknak?


Én most sérvműtétre megyek

Alá kellett írni hogy érzéstelenités gerincbe

Kérdeztem, mi a helyzet ha nem akarok érzéstelenitést :)

Az altató doki javasolta hogy inkább írjam alá

80. andi6020 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 18:49
Szövettan. 2-3 hét, mire megjön az eredmény.
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Regin_a)
2023. máj. 13. 18:48
Az kéne még csak, hogy humorizáljak vizsgálat közben vele...Mármint, más helyzetben biztos 🤭 de egy kolonoszkópia pont nem az a helyzet, nagyon nem. Remélem altatható vagyok, a rossz híreket elég lesz utána meghallgatni. Valami 2 hét múlva elkészülő eredményről is hallottam, azt nem értem, mire kell annyit várni?
78. andi6020 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 18:14
Használd nyugodtan. Én keserűsót is kaptam mellé.
77. Regin_a (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 18:13

Határozottan hatásos, de mellékhatása az erős hasmenés :)

Örülj hogz nem keserűsót írtak fel, mert annak az íze, min.2L, szörnyű

Narancsízű és két pohár elég belőle

A vizsgálattol egy kicsit se tarts, max a természetes szégyenérzet ami ciki

Én néztem monitorn merre jár, polipot is leszedett, és könnyedén "humorizáltunk" vizsgálat közben

Nyugi!

2023. máj. 13. 11:09
A Picoprep por mennyire hatásos illetve veszélyes, mellékhatások miatt? Van valakinek tapasztalata?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook