Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Klimax miatt lelkiismeretes szakorvost keresek Debrecenben, kit ajánlotok? fórum

Klimax miatt lelkiismeretes szakorvost keresek Debrecenben, kit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 31. 03:44
Jakab Attila
5. Redlady5 (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2021. júl. 9. 08:51

Nagyon elsárkányosodhat az ember lánya, anyukám pl. évekig elviselhetetlen volt, azután alkoholista lett. Szerencsés az, aki ezzel az oldalával nem találkozott.

A mi családunk ugyan nem esett szét, de én akkoriban anorexiás lettem, az öcsém kényszeres beteg, inkább kapott volna valamilyen kezelést..


Topikindító! Nem vagyok Debrecenben iserős, de ha tüneted van bármelyik núgyógyász megfelelően fog kezelni.

4. 3922e0e3cc (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2021. júl. 8. 16:21
Nekem is ez ugrott be :)
3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Iam)
2021. júl. 8. 15:18
Csodálatos nagycsalád lehet az, amelyik az anya klimaxa miatt szétesik.
2. papája (válaszként erre: 1. - Iam)
2021. júl. 8. 12:55
Írd be a keresőbe, hogy klímax ambulancia Debrecen. A találatok között választhatsz.
1. Iam
2021. júl. 8. 10:19
Klimax bajokra specializált, lelkiismeretes szakorvost keresek Debrecenben, aki meg is hallgatja a beteg panaszait, és a leghatékonyabb humánus megoldást ajánlva gyógyít. Kit/kiket tudnátok ajánlani, h ne essen szét emiatt egy csodálatos nagycsalád?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook