Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! Tud valaki ajánlani magánbőrgyógyászt Nyíregyházán, esetleg Debrecenben? Lehetőleg olyat, aki lelkiismeretesen végzi a munkáját! fórum

Sziasztok! Tud valaki ajánlani magánbőrgyógyászt Nyíregyházán, esetleg Debrecenben? Lehetőleg olyat, aki lelkiismeretesen végzi a munkáját! (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 29. 15:05
Köszönöm a hozzászólásokat!
2011. dec. 29. 15:05
Keresgéltem én is, bejelentkeztem Dr. Beleznay Gyöngyikéhez. Elég drága mulatság lesz, de remélem végre olyan orvost találok, aki meghallgat rendesen és nem csak a távolból rám pillant! :(
2011. dec. 29. 15:00
Gyomlai Győző vagy Szőke Katalin. Keress rájuk,ott vannak telefonszámok.
6. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - Fülemüle01)
2011. dec. 29. 14:55

Szia!


Dr Kósa Ágnes doktornőt ajánlom neked. Debrecenben rendel, [link]

Itt van miden infó.

2011. dec. 29. 14:42

...most néztem meg a névjegykártyáját, ő inkább a lézersebészettel foglalkozik :(

Viszont övsömöröm nekem is volt, és a debreceni normál bőrgyógyászatra mentem el, adtak rá kenőcsöt, és pikk-pakk elmúlt.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

4. Fülemüle01 (válaszként erre: 3. - Kzsu80)
2011. dec. 29. 14:29

Szia,

Engem igazából pikkelysömör/ekcéma ügyben érdekelne orvos, de azért küld el légyszíves a számát.

És köszönöm! :)

2011. dec. 29. 14:24
Dr Kovács Mária. Ő Nyiregyen, és Debrecenben is rendel. Nem tudom pontosan, hogy miket lát el, nekem szemölcsöt szedett le, a férjemnek meg a körmét műtötte. Mindkettő lézeresen. Ha kell a száma, elküldhetem priviben.
2011. dec. 29. 14:18
Köszönöm!
2011. dec. 29. 14:18
Sziasztok! Tud valaki ajánlani magánbőrgyógyászt Nyíregyházán, esetleg Debrecenben? Lehetőleg olyat, aki lelkiismeretesen végzi a munkáját!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook