Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki Debrecenben, megbízható-jó lelkiismeretes háziorvost ajánlani felnőtt részére? fórum

Tud valaki Debrecenben, megbízható-jó lelkiismeretes háziorvost ajánlani felnőtt részére? (tudásbázis kérdés)


5. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 4. - Hilarie)
2012. ápr. 16. 11:03
Neked is köszönöm, hogy írtál!:-)
2012. ápr. 16. 10:56
Én Kovács Istvánt javasolnám (bár nem tudom, rendel-e még). Én körzetileg tartoztam hozzá, amikor ott laktam, s nagyon meg voltam vele elégedve. Tanít is az orvosin, illetve sebészként is rendel. Én azért szerettem, mert tényleg csak akkor írt fel gyógyszert, ha muszáj volt, s utánajárt a dolgoknak. (Bár szerencsére túl nagy bajaim nem voltak.)
3. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 2. - Anna0129)
2012. ápr. 16. 10:02
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 16. 09:58

Igen, én tudok. Én nem régen költöztem ide hivatalosan is Debrecenbe és a programok között volt a körzeti orvosok fogorvosok felkutatása. Az én házi orvosom dr Pázsit Mária és a váltótársa dr Gáspár Alicia. Én meg vagyok velük elégedve 100%-ban.

Remélem hogy segíthettem.

2012. ápr. 16. 09:23
Tud valaki Debrecenben, megbízható-jó lelkiismeretes háziorvost ajánlani felnőtt részére? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook