Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiütéses a kisfiam! Mitől? fórum

Kiütéses a kisfiam! Mitől? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 09:45

Szia!

Van egy jó hírem.Kislányomnak elmúltak a pöttyei.Segített az Exxema Repair. 1 hét után végre javulás.Már csak 1-2 pötty maradt de azok is halványan látszanak.

2011. jan. 19. 14:29
Hmm...remek. Jó lenne tudni, hogy meddig tart. Rossz így látni szegényt! :(
2011. jan. 19. 14:27
Nekünk azt mondta,hogy mostanság elég sok gyerkőcöt visznek ilyen problémával orvoshoz.Elképzelhető,hogy virus.
2011. jan. 19. 14:20

rencs: akkor lehet, hogy ez valóban vírus? Vagy Nektek mit mondott az orvos?


pmjudit: köszönöm, most valószínűnek tartom, hogy ez lesz. Illetve azt hiszem, lassan egy gyerekorvos-váltás is indokolttá válik.:(


Timcsike: igen, tudom, hogy van olyan, (van egy 6 éves fiam is) de ez lassan 3 hete tart. Kezdek aggódni.:(

2011. jan. 19. 14:16
Én adnék neki Calcimuskot és elvinném egy másik bőrgyógyászhoz.
2011. jan. 19. 14:16

Szia.A kislányom is így van,már 2 hete,a gyerekorvos nekünk is krémet írt fel.De persze nem sokat használt.Körbe néztem neten ,mit ajánlanak.Most kipróbáljuk az exxema repairt,amit tv-ben is reklámoznak,ez szteroidmentes. Szerintem kezdenek halványodni a pöttyök és már nem vakarja.Remélem beválik.Ha tényleg jó és eltűnnek a pöttyök,írok.

Addig is kitartás!

2. D. Timcsike (válaszként erre: 1. - Naplo_riport)
2011. jan. 19. 14:15

szia!

Az Én kisfiamon is voltak pöttyök.Először a hasán majda karja és a lába.Az Mi házi orvosunk azt mondta hogy ez a tipikus gyerek betegség és 3 napig tart.nincs rá gyógyszer.adjak neki cebiont és kalcium kidet.De a miénk el is mult igaz 4-5 nap alatt.

2011. jan. 19. 14:08

Sziasztok!


Már közel 3 hete lesz annak, hogy a 2 éves kisfiamon apró, piros, kitüremkedő kiütések jelentek meg. Pár napot vártam, mert nem változott és nem viszketett, meg csak egy kis területen volt. Majd elkezdett szaporodni, ezért levittem a háziorvoshoz. A gyerekorvos azt mondta, hogy ekcéma, írt fel szteroidos krémet.


Nem hogy múlt volna a dolog, egyre csak rosszabbodott, sőt, viszketni is kezdett, ezért elvittem bőrgyógyászatra a kicsit. Ott azt mondták, hogy vírus, adtak krémet, viszlát.


Nos, azóta megint romlott a helyzet. Ma felhívtam a gyerekorvost, hogy meddig mehet ez még így, azt mondta, hogy jó kérdés, és ír fel allergiára valami szirupot, majd menjek be érte valamikor.


Megint találgat.:( Szerintetek most mitévő legyek, hova menjünk?


Válaszotokat előre is köszönöm!

Ja még annyit, hogy más tünet nincs. Talán kicsit étvágytalan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook