Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kit hogyan visel meg a munkanélküliség? fórum

Kit hogyan visel meg a munkanélküliség? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
114. msforrester (válaszként erre: 110. - SF)
2009. júl. 16. 15:30
Na, az viszont elég baj. Nem tudnál belekezdeni valahogy? Gyerekek tankönyvei, stb?
113. msforrester (válaszként erre: 109. - Robi-Tina)
2009. júl. 16. 15:29

Konkrétan mi a bajod?

Indokolatlan sírógörcs, vagy rosszabb?

112. msforrester (válaszként erre: 111. - Opál)
2009. júl. 16. 15:28

Tudtommal addig is el kell jutni a munkanélküliségben, hogy ezt kérni lehessen.

Nálam nem olyan rossz azért a helyzet, szerintem legkésőbb ősszel valahova bejutok.

111. opál
2009. júl. 16. 15:10

Sziasztok!


Nem gondoltatok még arra, hogy kértek szociális segélyt és akkor lehettek közcélú dolgozok!!! Most nem kert rendezésre és kapálgatásra gondolok, hanem irodai munkára és olyanra ahol emberszámba vesznek??:-))

110. SF (válaszként erre: 108. - Msforrester)
2009. júl. 16. 14:50
Sajna, a nyelvtudás nem szerepel a repertoáromban:-( Általános óta egyik sulimban se tanítottak nyelvet. Még oroszt se!
2009. júl. 16. 10:42
Engem jelenleg nagyon megvisel
2009. júl. 16. 10:36

Egész pozitív volt, mára visszahívtak a nagyfőnökkel beszélni, na ő lesz a keményebb dió, szóval ma kettőkor ugrik a majom a vízbe.

Sajna autóalkatrész gyártó cég, szóval válság által érintett, de egész jól megbeszéltük az anyagiakat is, remélem, nem találják ki az utolsó percben, hogy mégsincs rám pénzük.

nem tudom, beszélsz-e nyelvet, de neked tök jó lenne, ha tudnál fordítani, vagy ilyesmi, mert azt lehet otthon is, és nekem eddig még mindig az angoltudásom kellett mindenhova.

107. SF (válaszként erre: 106. - Msforrester)
2009. júl. 15. 22:12

Ok. Nem felejtem el. Igaz, a lányomat talán már holnap kirúgják, nekem sokadszorra sem jött válasz sehonnan, a többit nem is részletezem.

Bízom benne, hogy ennyi rossz után már csak jobb jöhet.

Neked hogy sikerült az interjú? Mesélj, okulásul!

2009. júl. 15. 19:13

Hajrá, hajrá neked is.

Sose felejtsd el, hogy sikeres nő vagy, akkor is, ha ezt most éppen pénzben mérik, neked meg az most pont nincs.:-)

105. SF (válaszként erre: 104. - Msforrester)
2009. júl. 14. 20:27

Nem vagy béna, én vettem le, mert... Majd találunk más megoldást, ha már ráérsz.

Ok, megdumáltuk! Legalább neked jöjjön be!

2009. júl. 14. 19:40

Szia SF biztos én vagyok béna, de nem tudtam megnyitni, most jöttem haza. Holnap megyek interjúra, szoríts nekem.

Remélem, javultak a dolgok nálad, és nem leszel letört ma este.

103. SF
2009. júl. 12. 17:26
OK.
2009. júl. 10. 20:41
Ja, SF, majd olvasok.
101. msforrester (válaszként erre: 99. - Jomtom)
2009. júl. 10. 20:40

Hát igen. Mondjuk 95 évesen a dédink nem fog már kemót kapni, cska legalább kinyisszantják, hogy ne szenvedjen annyira, meg azért, ha lehet, mi se.

a háziorvos szerint tutira vna bélrákja is, de az ennyi idős korban nem fejlődik, viszont a vizsgálatokba magába belehalna. Amúgy félig süket is szegényem, nem is igen lát, szóval nagyon jók leszünk, mikor üvöltözünk egy szerencsétlen öreglánnyal a rendelőben.

100. msforrester (válaszként erre: 98. - SF)
2009. júl. 10. 20:38

Miért, mi a baj vele?

22 évesen mindenki iszonyú felnőttnek képzeli magát, de nem az. Viszont jól gondold meg, mit mondasz, mert tutira nem fogja megcsinálni.

99. jomtom
2009. júl. 10. 20:25

MLM csak annak jó, aki az első - mondjuk 100-ban benne van. Passziv jövedelem kevés. Most raktam fel honlapra hosszú forditásokat, mekkora kamu a sok krém, kenőcs akne ellen, a fok fogyasztó por és tabletta is óriási átvágás. Minket 3 hónapja fűznek, hogy legyünk értékesitő pont a sci..net rendszerben. Inkább vásárlóknak adok 5% kedvezményt, mint gazdagitsak egy amerikai céget.

Jönnek megrendelések, napi 30-40e. Ha igy haladunk, jövőre kilóra megveszem a munkaügyi hivatalt :-) Mellrákról is forditottam, gyilkolnak sok sok nőt a chemoval. USÁ-ban már régen tudják az autizmus okát, mégis tűzzel-vassal tagadják, mert a legnagyobb gyógyszergyártóknak nem érdeke a publikusság.

98. SF
2009. júl. 10. 19:22
Gyerek... Nálam éppen most a legnagyobbal van gond. 22 éves, nem igazán gyerek, csak ahogy gondolkodik! Ennek sosem lesz vége!
2009. júl. 10. 17:47

Nálunk is van így, én azért a gyerekből sokat merítek.

Most éppen a 95 éves dédit kell becincálni a rákdiagnosztikára, mert mellrákja van. Azt mondta a háziorvos, hogy mindenképpen jó lenne megoperáltatni, mert különben, ha kifekélyesedik, olyan büdös lesz a lakásban, hogy nem lehet kibírni. Csak el bírom képzelni, ahogy sorba ülünk egy 5 évessel a mellrákosok között, imádni fognak. Még jó, hogy nem dolgozom, mer tígy legalább meg lehet oldani, hogy kicibáljuk anyámmal a kocsiból, aztán keresek parkolóhelyet, meg asszisztálok a többihez.

96. SF
2009. júl. 10. 16:19
Vannak dolgok, amik nem hagyják, hogy elmúljon. Ha jó ér, mindjárt jön rá valami nagyon rossz. Néha az az érzésem, hogy ennél már csak jobb jöhet.
2009. júl. 10. 14:53

Ha van rá időm, kiolvaslak, és akkor priviben ötletelünk, jó? :-)

Egyébként hogy vagy?

Elmúlt már a negatív hullám?

Rám esténként tör néha, de azért szerencsére mindig van minek örülni.

94. SF
2009. júl. 10. 13:02
Erre nagyon kíváncsi vagyok!
2009. júl. 9. 17:58
Nekem olyan igazi nincs, viszont valamelyest kitanultam, hogy lehet belőle pénzt csinálni, na persze nem celeb, hanem kultúrember módon.
92. SF
2009. júl. 9. 16:43
:-)) Csak nem azt mondod, hogy neked is van?:-))
2009. júl. 9. 09:04

Jó, majd rálesek.:-)

A hírnévvel sok mindent lehet kezdeni, dobjuk össze az ötleteinket.

90. SF (válaszként erre: 89. - Msforrester)
2009. júl. 8. 20:10
Olyan mindenféle jelleggel. A bemutatkozásomnál van a honlapom címe, oda tettem fel a régi írásaimat. Még nem a legjobbak, de már megjelent belőlük 1 novella, és jó pár van előkészületben. Persze pénz, az még nem lesz, de a hírnév is valami:-)) Talán karácsonyra lesz saját könyv is.
2009. júl. 8. 15:35

Szerintem nézd az én szempontomból.:-)

Felelősséget tudtál vállalni a mindnefajta gyerekedért, és ez biztos lemondással járt, megjegyzem az akkor is lenne, a a lányod történetesen nem beteg. Gondolom, hogy jó lenne rendszeresen elszakadni tőle, és bemenni valahova dolgozni, de valamennyire ezt is megoldottad magadnak, mert írsz, és ezzel szabadságot kapsz. Tulajdonképpen azt, amit te tenni tudsz, azt megteszed. Már cska ki kéne találni, hogy hogyan csinálsz pénzt belőle. Szépirodalmi jelleggel írsz?

88. SF
2009. júl. 8. 14:47
...ha a te szempontodból nézem...
87. SF
2009. júl. 8. 14:46

Na, azért tudnék én is mesélni. Vérnyomás, miegyebek...

A mosolygás se megy mindig, a nagylányom pánikbeteg, inkább nem is sorolom. Nekem tulajdonképpen menedék az írás. Igen, ha a te szempontodból sikeres vagyok. Csak erről az oldalról néha másképp néz ki. A házunk majd ránk dől, kellene a pénz, ezért is mennék dolgozni. Tanultam, hogy legyek valaki, aztán persze nem úgy alakultak a dolgok.

Ha voltál autisták között, akkor tényleg tudhatod, milyen "jó" is nekem. Egyik nap még a WC-re se tudok kimenni a lánytól, másnap meg azt nézegetem, él-e még, olyan csendben van. Most épp azt vette a fejébe, hogy várba akar menni, nyilasokat nézni. Hiába magyarázom, hogy nincs rá pénz...

2009. júl. 8. 09:54

Mondjuk az a jobbik eset, ha sikerült egyben felnevelni egy fél családot.:-)

Eltöltöttem egy nyarat gyógypedagógiai asszisztensként, van sejtésem,milyen jó neked. De végülis ha felneveltél pár gyereket, meg van egy jó férjed, akkor tök sikeres vagy, nem?

Úgy értem kevés embert ismerek, akinek tuti munkahely mellet mosolygós családja van, pár okos gyerekkel. Még a reklámanyukáknak is minimum gyomorsava van, vagy nem tudnak reggelizni.:-)

85. SF
2009. júl. 7. 19:59
Igen, valahogy úgy. Segítség nincs, a testvérei már a saját életüket élik, a férjem éjjel-nappal hajt, én meg itt sajnálom magam. Persze nem egész nap:-)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook