Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom fülecskéi ellálnak, azzal jön mindenki, hogy majd, ha hosszú lesz a haja jobb lesz.. Valóban?:) fórum

Kislányom fülecskéi ellálnak, azzal jön mindenki, hogy majd, ha hosszú lesz a haja jobb lesz.. Valóban?:) (tudásbázis kérdés)


1 2
42. 9925394c3b (válaszként erre: 39. - Pteri)
2010. jún. 1. 19:34
Nálam is családi örökség volt. A többieket nem zavarja, az összes férfinak ekkor füle van, ugyhogy rajtam nem tudom miért jött elő, örökölhettem volna valami jobbat :)
2010. jún. 1. 18:15
Tapasztalatból mondom hogy nem lesz jobb, csak úgy lesz megszokva. Én már letojom pedig már mondták hogy nem is nagy, oldalról :)))))))))) majd eldönti ha megnő, hogy korrigáltatja-e. :)
2010. jún. 1. 17:57
nem...
39. pteri (válaszként erre: 30. - Csilla80)
2010. jún. 1. 16:18
Engem is ezzel vígasztalt a gyerekorvos. A második babánál már vígasztalni se kellett. Ilyenek, így imádom őket és kész. Családi adottság, akiktől örökölték azok is remekül megvannak az elálló fülükkel. Majd nagyobb korukban ők döntenek, addig mit izguljunk ezen?
2010. jún. 1. 15:47

Nekem nagy dumbó füleim voltak, írtam is róla egy cikket anno még a régi nevemmel itt a hoxán, "Az én fülplasztikám" a címe. Megműttettem, azóta sem bánom, első nap eléggé fájt, de túléltem, és sajnálom, hogy 19 évig húztam, a középiskolás éveimet megkeserítették a füleim, mert sokszor cikiztek miatta, pedig mindig hosszú hajam volt, és mindig kiengedve hordtam, de nem segített :(

Most 10én lesz a 2. fülinapom :) és azóta úgy érzem mintha új ember lennék, sokkal több az önbizalmam, bár hozzáteszem így is elég kicsi, de már nem a fülem miatt. Egyébként elég plasztika ellenes vagyok, de ezt muszáj volt!

2010. jún. 1. 14:19
Az én kislányomnak is elálltak a fülei csecsemő korában, de ahogy nőtt, "hozzánőtt a fejecskéje is", és később már semmi sem látszott. Ha meg igen, akkor vagy ez lesz a szexepilje, vagy később lehet korrekciós műtétet csináltatni. Ennél nagyobb bajotok sose legyen!
36. Binky (válaszként erre: 30. - Csilla80)
2010. jún. 1. 14:18
Lehet, mint ahogy egy kissé fitos orr, pár szeplő, egy feltűnőbb anyajegy is.
2010. jún. 1. 14:13
Az én füleim is elállnak, bár már nem látom olyan vészesnek mint kiskoromban.Akkor is hosszú hajam volt, anyukám mindig összekötötte nekem, én meg mindig csináltam vele mindent, csak hogy a füleim ne legyenek olyan feltűnőek...de ahogy felnőttem, úgy múlt el belőlem ez...abszolute nem zavar, és soha senki meg sem jegyezte, pedig én pici vagyok és vékony (153 cm, és 42-43 kiló), és talán igy még feltűnőbb, de soha nem volt emiatt nehéz párt találnom, sem semmiféle hátrányom. Én büszkén viselem:)))Igaz, egy évvel ezelőtt a boltban állt a pénztárnál előttem egy kislány az anyukájával, és a kislány rám mutatva hangosan felkiabált, hogy "anya, én is olyan füleket akarok, mint a néninek van!" :DDD Akkor jót nevettem, de azért utána pár napig azon tűnődtem, hogy talán a kislány azt hitte, hogy ez vmi műfül, vagy jelmez, és azért akart ilyet, nem pedig azért, mert aranyosnak találta:DDDDDD
2010. jún. 1. 14:06

Nekem is eláll a fülem, de megszoktam. Kamaszként elhatároztam, hogy majd ha felnőtt leszek, megműttetem, de rájöttem, felesleges. Nem extrém módon áll el, és ha leengedem a hajam, nekem nem lóg ki a fülem alóla.


Szóval szerintem sem kell ezzel foglalkozni, egyrészt lehet, hogy kinövi, másrészt lehet, hogy megszokja és nem fogja zavarni. Ha meg mégis, meg lehet később műttetni.

33. marc§ika (válaszként erre: 30. - Csilla80)
2010. jún. 1. 14:03
miért ne?:-)
32. csilla80 (válaszként erre: 25. - C0a3449bb0)
2010. jún. 1. 14:03
Szivembol szoltal!
31. marc§ika (válaszként erre: 25. - C0a3449bb0)
2010. jún. 1. 14:02
így van.:-)Nekem is így tetszik a drágaságom ahogy van,sőt így még különlegesebb(mindenki észreveszi és megdicséri a kis fülecskéit)olyan mint egy kis mackó én csak így hívom,ettől még jobban szeretem!!!
30. csilla80 (válaszként erre: 28. - Binky)
2010. jún. 1. 14:01
Szexepil az elallo ful??????????
2010. jún. 1. 14:01
Nekem van egy ismerosom,akit a ful-orr-gegesz megmutott a korhazban,keves halapenzert,es most tokeletes,azota bekoti a hajat...
28. Binky
2010. jún. 1. 14:00

Nálunk az általánosban az egyik lány elintézta a nagybátyjával, hogy 'hátravarrják' a fülét.

Szerintem ez nem feltétlenül szépséghiba, még később szexepil is lehet:)

27. c0a3449bb0 (válaszként erre: 26. - Starmama)
2010. jún. 1. 13:59
Így van, de semmiképpen se edd azon magad hogy áll neki, csak mert mások ezt meg azt mondanak!
2010. jún. 1. 13:58
Nem tudom mekkora gyerekeitek vannak. Nekem van kamaszom. Na, neki a mostanában a tökéletes se elég jó. Azért írtam, hogy ha őt kezdi zavarni, ráérsz foglalkozni vele.
2010. jún. 1. 13:55
Az én kisfiamnak meg alul van meggyűrve a füle! nem érdekel, így imádom ahogy van, senki sem tökéletes! Ha meg valaki folyton ezzel nyaggatna akkor azt elküldeném melegebb éghajlatra az biztos! Mindenki törődjön a saját dolgával...
2010. jún. 1. 13:53
Nekem is volt egy osztálytársam általánosban aki megműttette és nagyon hamar gyógyult neki! Én beleástam magam egy kicsit ebbe a témába, megnéztem különböző plasztikai sebészek oldalát a neten, eléggé felment az ára ennek a beavatkozásnak! Olvastam sok helyen, hogy ez a leragasztásos módszer kamu, állítólag semmit nem használ!
23. Mágika75 (válaszként erre: 15. - Ff36256613)
2010. jún. 1. 13:53

Én csináltam.

Pár hetes, hónapos korában Csenge mindig elfeküdte, összegyűrte a fülét. Leragasztottam pár hónapra. Család hülyének nézett.

Csenge mostmár 4 éves lesz, nem állnak el a fülei. :-)

Újra csinálnám.


Csongor fülei szépen állnak (ill. a fejére símulnak), azt nem bántom/bántottam.

2010. jún. 1. 13:52
az én kisfiam füle is eláll egy kicsit illetve olyan cukin lekonyul a teteje.olyan kis "gyűrött" fülű,ő ettől különleges,mindenki mondja hogy ez lesz majd a szex-epilje,mert nagyon édes.Szerintem ne aggódj ezen!:)
21. starmama (válaszként erre: 20. - Ff36256613)
2010. jún. 1. 13:51
Különben (nem szép dolog), de nekünk, többieknek sokkal furcsább volt a ragasztott füle, mintha elállt volna.
20. ff36256613 (válaszként erre: 17. - Starmama)
2010. jún. 1. 13:49
Egészen kicsiként (már újszülött, és csecsemőkorban is) talán még használ, később már valóban nem érdemes...
2010. jún. 1. 13:49

Hali!

Egész gyerekkoromban a tesóim piszkáltak az elálló fülem miatt, de rajtuk kívül soha senkit nem zavart! Tizenévesen jöttem rá erre, és azóta nem zavar. Pedig úgy el voltam kenődve, hogy meg is akartam operáltatni. Most meg, kilóg a hosszú hajam alól, hát kilóg. Én ráadásul csak féloldalon vagyok így. Egyébként amikor zavart, akkor úgy tűztem fel a hajam, hogy azon az oldalon a hajam jobban kiálljon, néha fel is tupíroztam. És volt, hogy direkt betűrtem a fülem mögé a hajam, hogy úgy nézzen ki, mitha csak a hajam nyomta volna előre, meg hordtam olyan gumis hajpántot, ami alól nem látszott ki. A lényeg az, hogy lehet praktikákkal feltünésmentesíteni, csak ne frusztrálja a kisembert. Az ember elálló füllel is tökéletes.

2010. jún. 1. 13:49
Olyat is ismerek, aki nyolcadikos korában a nyári szünetben megműttette, mert zavarta. Nem volt rosszul utána, hamar meggyógyult, és a lekének jót tett, hogy nagyobb önbizalommal ment gimibe.
17. starmama (válaszként erre: 15. - Ff36256613)
2010. jún. 1. 13:47
Én ismerek ilyen ragasztott fülű személyt. Még iskolás korában is ragasztották neki, de szerintem nem ért semmit. Lehet, neki nagyon kemény volt a porc?
16. Bocianya (válaszként erre: 9. - Panka78)
2010. jún. 1. 13:45
igen föleg ha a haját a füle mögé tűri akkor még jobban kiadja...szerintem ne foglalkozz vele... ö igy szép és mint irták elöttem is ez a szépséghibája
15. ff36256613 (válaszként erre: 1. - Panka78)
2010. jún. 1. 13:45
Régen, azt javasolták, hogy még egész kis korában ragasszák le a gyermek fülét a fejéhez. Ekkor még elég hajlékony a porc, és talán vissza alakul... Mondjuk, én nem csinálnám, de van benne némi igazság!
2010. jún. 1. 13:45

Szia!

Az én kislányom fülei is elállnak! Amíg rövid volt a haja nagyon kisfiús volt, aztán ahogy nőtt neki tényleg jobb lett! Ha összekötöm neki a haját akkor látszik neki, de jól áll neki és nem annyira gáz szerintem! Az elején úgy voltam vele, hogy mindenképp megműttetem neki, nem akarom, hogy ezért piszkálják, de most, hogy a haja tényleg takarja neki így jobb és majd ha őt zavarja akkor esetleg megműttetjük! Egyébként mennyi idős a kislányod? Mert még idővel nagyon sokat változhat, én láttam olyan babát aminek olyan füle volt, hogy hát magam is nagyot néztem és végül kinőtte, most már iskolás és teljesen normálisak a fülei!

13. starmama (válaszként erre: 10. - Panka78)
2010. jún. 1. 13:45
Ezek a felnőttek!? Jobb dolguk tényleg nincs, mint más gyerekének a fülével foglalkozni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook