Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom fülecskéi ellálnak, azzal jön mindenki, hogy majd, ha hosszú lesz a haja jobb lesz.. Valóban?:) fórum

Kislányom fülecskéi ellálnak, azzal jön mindenki, hogy majd, ha hosszú lesz a haja jobb lesz.. Valóban?:) (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jún. 1. 13:44
:) Ha majd őt nagyon zavarja, el lehet gondolkodni a teendőkön. Addig meg így kell elfogadni.
2010. jún. 1. 13:44

SZia!

az en lanyom fülei is elallnak,de nem foglalkozom vele.a nagy lany is ilyen volt,ovodas kora körül ´vissza allt magatol.

10. Panka78 (válaszként erre: 6. - Bocianya)
2010. jún. 1. 13:44

Engem nem zavar.. más gyerekek sem jegyezték még soha meg, de a felnőttek mind jönnek ezzel a hülye hosszú hajjal..


Növeszteni nem ezért kezdtem el a haját..:)

2010. jún. 1. 13:42
Én azért nem értem, ezt a hosszú haj, eltakarja a fület dolgot, mert eddig akárkit is láttam pl. a tv-ben.. a hosszú haj közül ugyanúgy "kiszökik" a fülecske:)
2010. jún. 1. 13:42

És pont ezektől az elálló fülecskéktől lesz egyedi. Így lesz igazán Ő, ez lesz a szexepilje.

Nyilván a hosszú haj ápol és eltakar, de már csak akkor, ha őt is zavarja.

2010. jún. 1. 13:42
A hosszú haj nem fogja eltakarni. Kibújik alóla szerintem.
2010. jún. 1. 13:42

Szia.

ha hosszabb lesz a haja akkor is el fog neki állni max nem látszik.. de nekem van 1 barátnöm és neki aztán tényleg el áll a füle.. és ö elfogadta igy és mi is ..téged az zavar hogy esetleg csufolni fogják emiatt?

5. Panka78 (válaszként erre: 2. - Starmama)
2010. jún. 1. 13:41

Szerintem nem vészes, csak a teteje áll el:) Őt még nem zavarja, mert csak 3 éves..


(azért szebb lenne, ha nem állna el, de ez van:) )

2010. jún. 1. 13:41
Esetleg csak azért mert takarni fogja a hosszú haj. Más téren nem valósínű.
2010. jún. 1. 13:40

Elkezdtük növeszteni a haját, de valami borzalom..

Mindenhová megy a haja, csak a füleire nem..

SZerintem így még feltünőbb, mint rövid hajjal..

Vagy egy bizonyos hossz után már jó lesz?:)))


(micsoda problémák, mi?:D :)

2010. jún. 1. 13:40
Mennyire állnak el? Őt zavarja?
2010. jún. 1. 13:39
Kislányom fülecskéi ellálnak, azzal jön mindenki, hogy majd, ha hosszú lesz a haja jobb lesz.. Valóban?:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook