Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnál ajánlani boltokat (nem webshop) ahol vehetünk ajándékba 10 éves kislánynak csini ruhákat? fórum

Tudnál ajánlani boltokat (nem webshop) ahol vehetünk ajándékba 10 éves kislánynak csini ruhákat? (tudásbázis kérdés)


10. loch ness (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. szept. 27. 14:23
Ezt nem tudom, honnan veszed. Mikor voltál ott utoljára? Régebben állítólag tényleg vackokat árult a Pepco, de jó ideje ott is és a Kikben is jó minőségű cuccok vannak. Nem csúcskategória, de jó és megfizethető.
9. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - Kannanana)
2021. szept. 26. 16:04
egyetértek. Gyerekruhákban elég jók, nagyon kis csiniket lehet ott venni kislányoknak
8. kannanana (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. szept. 26. 15:28

Bár a Pepco nem is aktuális, de nekem a ruhák minőségével nincs bajom. Nem sok ruhám van onnan, de a gyerek és felnőtt cuccok se jöttek szét. Kb olyan mint a CandA, HandM, New Yorker stb. (A cicanadrágok minősége meg nekem különösen bejött a Pepcoban, meg az árúk is reális.)

Nem különösen gyerek ruha, de a Tallyban van xxs, ami tényleg nagyon kicsi, és a legtöbb ruhájuk nagyon csillogós, feltűnő és csajos, hátha látsz valamit esetleg ott is. HandM +1 szavazat, Tom Tailor kids is nagyon jó tud lenni néha.

2021. szept. 26. 15:06
Pepko meg a Kik az kuka. Silány minőségű hulladékot árulnak minden kategóriában. Konyhai cuccokban főleg.
2021. szept. 26. 14:58
Ja a pepcot írtad hogy nem, bocs. Még a KIK ami tűrhető
2021. szept. 26. 14:56
H&M Pepco
4. Borian (válaszként erre: 1. - Evalan)
2021. szept. 26. 14:37
A nevét nem tudom, de az Árkádban a Magentával szemben van egy jó gyerekruhabolt, amíg a lányom nem kezdett úgy öltözni, mint egy sportos fiú, szerettem ott ruhákat venni neki.
2021. szept. 26. 13:29
Zara, H&M
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evalan)
2021. szept. 26. 13:19
H&M
2021. szept. 26. 12:07
Sziasztok tudnátok ajánlani boltokat (nem webshop) ahol vehetünk ajándékba egy 10 éves kislánynak csini csajos ruhákat pólókat? Pepco kik kilőve ott csak sima egyszínűek vannak. Ő viszont a nagyon csajos vagy rózsaszín, mintás ruhákat szereti. Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook