Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiskutyák születése fórum

Kiskutyák születése (beszélgetős fórum)


15. Bcicus
2010. júl. 24. 22:33

Ez szülés után pár napig teljesen normális. De ha semmit nem iszik, valahogy fecskendővel nyomjatok bele vizet, ne száradjon ki, bár most szerenécsre hűvösebb napok jönnek Az, hogy egy kicsi meghal benne van a pakliban, lehet, hogy még lesz másik is. Ezt sjanos nem lehet előre tudni, agyon nyomhatja őket, illetve ha valamelyik nem elég életképes mert még nem fejlődött ki rendesen akkor az is lehet ok. Ellés után viszont mindenképpen dokihoz kell vinni uh-ra ha még eszik iszik akkor is, megnézni minden kijött e belőle.

Tejet ne adjál neki, az nagyon nem tesz jót, hasmenést okozhat . Minőségi tápot vegyél neki, ami vemhes kutyáknak vagy kölyköknek való, mert abban van sok fehérje amire most szüksége van, azt késöbb 3 hetes kortól a kicsiknek is lehet adni beáztatva.

2010. júl. 24. 22:19
ja és kérünk szépen képet a kutyusokról :)
13. punku1
2010. júl. 24. 22:14

Szió!

Mindenképpen doki !!! Lehet bent maradt még kutyus ( élő vagy halott is lehet ) . Nekem a csivim este 10-re szült pár hónapja evett, ivott és el is feküdt szoptatni . Másnap 13 órakkor szaladt a fiam ,hogy anya ott lóg még 1 baba a köldökzsinóron . Szerncsére az a kiskutya is élt, csak egy napot késett. Fecskendővel azért próbálj neki calcimuskot és vizet adni . Ha nem eszik és nem iszik ,az mindenképpen jelez valamit . Én dokit hívnék !!! mindenképpen .

Remélem minden ok és jó híreket írsz majd :)

2010. júl. 24. 22:13

előtte nem beszéltél a dokival, hogy mi a teendő a szülésnél?


amúgy mindenképp fontos, hogy orvos lássa, ha van gond, ha nincs, meg hát a kicsiket is látnia kell :)

11. mano88
2010. júl. 24. 22:12
köszönöm a válaszokat,várok holnap reggelig aztán ha nincs változás lehívom a dokit
10. vkatka (válaszként erre: 6. - Mano88)
2010. júl. 24. 22:11

Mi is így voltunk tavaly ősszel. Nekünk boxereink vannak és elég kalandos volt a világrajövetelük.

Azért lenne jó ha orvos is látná, mert ugye mi nem vagyunk hozzáértőek és nem tudjuk megállapítani hogy mi a baj. Legalább megnyugodnátok.

2010. júl. 24. 22:09

dokival kéne beszélni,de szerintem ha nem eszik nem iszik holnap sem 24óra eltett ki kell hívni a dokit!!

minden estre tejet tegyél oda neki egy kis cukros tesjcsit,én azt addtam mamikutyámnak,az sem evett,de ott hagytam hogy elérje és igyon ivott felét megitta de én ki hívtam a dokit másnap azért

8. Martian (válaszként erre: 7. - Mano88)
2010. júl. 24. 22:08

ha tud szopatni, akkor nincs gond


majd eszik, iszik, ha szeretne

2010. júl. 24. 22:06
ma már többször próbáltuk etetni többféle kajával de semmi és most már aggódunk
2010. júl. 24. 22:05
Nagyon szerettünk volna már kicsiket de nem gondoltuk hogy ilyen nehéz dolog ez a ,,szülés".
5. cicaanya (válaszként erre: 1. - Mano88)
2010. júl. 24. 22:04
stressz tegyél tejet oda majd meg issza! pár kekszet tegyél oda be fogja falni majd hagyjátok hagy nyugodjon meg,dicsérni kell,adj túrórúdi darabot neki!!!
4. Martian (válaszként erre: 1. - Mano88)
2010. júl. 24. 22:04

majd fog, ne aggódj :)


ő tudja, hogy mi kell neki

2010. júl. 24. 22:04
Ezt miből lehet tudni?Mert kitapintani se tudtuk a kicsiket pedig nem kicsik.
2. vkatka (válaszként erre: 1. - Mano88)
2010. júl. 24. 22:03
Dokinak telefonálj, jöjjön ki és nézze meg. Lehetséges, hogy maradt még benne kiskutya.
2010. júl. 24. 22:01
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.Ma hajnalban megfialt a kaukázusi kutyánk,6 kölyök lett,sajnos egy nem tudjuk miért de elpusztult.A kicsik szopnak de az anya nem eszik,nem iszik.Mit lehet ilyenkor tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook