Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mi vált be? fórum

Kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 25. 13:37
Linola nekünk is!
2010. márc. 25. 11:19

Köszönöm szépen az ötleteket, azt hiszem sorra veszem őket, az egyik biztosan beválik!

:-)

2010. márc. 24. 20:11
Linola fürdető és krém. Kicsit húzós az ára, de nekünk ez használt.
2010. márc. 24. 20:10
nekünk a sima nivea is használ, egész télen azzal kentem a száraz, szél fújta bőrét a lánykámnak.
2010. márc. 24. 19:36
Nekünk a Vichy-t ajánlották (lehet, hogy furcsán hangzik) és nagyon jól bevált. Semmi olyan anyag nincs benne, ami ártana a babának, talán "tisztább" krém, mint sok babaápoló.
2010. márc. 24. 19:29
A Babe cuccok jöttek be nekünk is.
2010. márc. 24. 19:26
Ezt a gyógyszertári fürdetős tippet egy babás oldalon találtam.Kikevertem és üres flakonba töltve kb egy hétig elég volt az adag.Vízzel a kádban nem lehet rendesen feloldani,pedig épp az a lényeg.
5. moonlight1984 (válaszként erre: 1. - Jerrykoma)
2010. márc. 24. 19:24

Szia!

Én a patikai fürdetőt és a babaolajat ötvöztem.Kézi habverővel kikevertem simára 0,5 dl babaolajat,fél tubus patikai fürdetőt és kb 1 dl vizet.Ezt kevertem a fürdetővízbe,nagyon jól bevállt.

Amit nagyon tudok még ajánlani az egy patikai hidratálókrém-elvileg arckrémnek ajánlják,de mivel semmi illat és adalák nincsbenne,a piciknek is jól használható.Cremor aqosa a neve,pikk-pakk beszívja a bőr,nem zsíros hanem vízpotló krém,300 ft kötül van a 100 grammos tégely.Sokféle patikait,márkásat,gyógynövényest próbáltam a kicsiknél,de ez nagyon bevált!

2010. márc. 24. 19:20

Szia!

Nekünk a BEPANTHEN kenőcs vált be.Mikor megszületett a kisfiam nagyon hámlott és iszonyatosan száraz volt a bőre.Ettől a krémtől jött rendbe és még a mai napig is ezzel kenjük az egész testét.Én nagyon meg vagyok elégedve vele.Mi a gyógyszertári fürdetőt sem a testére kenjük és úgy fürdetjük,hanem a kiskád aljára nyomok belőle és forró vízzel oldom fel.Így sokkal egyszerűbb.Legalábbis nekünk.

2010. márc. 24. 19:20

szia

én a ghyógyszertárban kaptam egy nagyon jót: BABé a termék neve. ez is elég drága, de nagyon merem ajánlani, mi is szenvedtünk mert borzaszto volt a pici bőre, 3 nap alatt pihe-puha lett...

2010. márc. 24. 19:13
Szia,ami nagyon-nagyon jo és ajnanlom az a weleda termékei. Nem olcsóak,de sokáig tartanak.Nagyon jó minöségüek,állitom,h nincs jobb.Sok sikert.
2010. márc. 24. 19:08

Kisfiam bőre nagyon száraz, hámló.

Próbáltam már a gyógyszertári fürdetővel kenni, zsírozó krémmel, olajjal, egyik sem használt.

Van valaki aki hasonló problámával küzdött és talált rá megoldást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook