Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? fórum

Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
356. 3c0814215c (válaszként erre: 355. - Dogiz)
2009. nov. 25. 14:35

Talán azt, hogy most jött el az idő, hogy a kifelé áramló pénzek meghaladták a befelé áramlót.

Lassan lehet elkezdeni hiábavaló feljelentéseket fogalmazni a fantomcég ellen.

355. dogiz
2009. nov. 25. 14:24
Szernted ez mit jelent? - megpróbálom itt is, de nekem a munkaheylemen mobil-net van és ez olyan gáz, alig jön be valami:S
2009. nov. 25. 13:15
Már vagy három órája nem működik a SN szervere.
353. dogiz (válaszként erre: 339. - Tizand)
2009. nov. 25. 05:59
Szia! Látom te nagyon benne vagy a dolgokban, a 339-es hozzászólást légyszi olvasd el. Köszi.
352. dogiz (válaszként erre: 350. - Correct)
2009. nov. 21. 05:10
Szia! És mi az amiben nem értsz egyet vele? - légyszi ha van tapasztalatod írd meg,
351. dogiz (válaszként erre: 75. - 2f4fe453b8)
2009. nov. 21. 05:09
Meg ateisták. meg minden fajta "emberfaj" - TE már megint itt tartsz.
350. correct (válaszként erre: 347. - 3c0814215c)
2009. nov. 20. 22:30

"Bakker", itt egyet tudunk érteni :D

az első szót ne vedd nagyon súlyosan :)

349. 3c0814215c (válaszként erre: 348. - Dogiz)
2009. nov. 20. 22:24
Olyasmi mint az újságból kivágható kupon. Arra is rá van írva hogy 2000 forintot ér, így az embernek az az illúziója, hogy valós értéke van. Egymás mellé rakni, és úgy levásárolni azonban nem lehet.
348. dogiz (válaszként erre: 346. - 3c0814215c)
2009. nov. 20. 21:40
Aha! kapisgálom, hogy érted ezt a virtuális pénzt. Még több pénzt bele, azért, h. vásárolni tudj. Kezdem érteni, de még várok hozzászólásokat. Köszi.
347. 3c0814215c (válaszként erre: 345. - Dogiz)
2009. nov. 20. 20:40
Nem voltam benne, erkölcstelennek tartom az emberek ilyetén módon történő átverését.
346. 3c0814215c (válaszként erre: 345. - Dogiz)
2009. nov. 20. 20:37

Abból jött be neki, hogy másoknak nem jött be. Mások foglalóit kapta meg, legalábbis nem valószínű hogy a valós vásárlások kedvezményeiből ennyi összejön.

Azt sem tudni, hogy a 600.000 Ft-ja valódi készpénz-e vagy virtuális, ami csak kiegészítve vásárolható le. Ha ilyen, kedvezményszámlán lévő összegről van szó, annak az értéke gyakorlatilag nulla.

345. dogiz (válaszként erre: 344. - 3c0814215c)
2009. nov. 20. 20:25
Te benne voltál? Van egy ismerősöm, egyetemista egyszerű srác, kb egy fél éve lépett be, de neki nagyon bejött, Ő már 6 hónap alatt kapott vagy 600ezret pedig nem sokkal lépett be, csak foglalózott valami. (Na ezt szintén nem értettem ezt a foglalózást, ha nincs pénzed, hogy foglalózol?)
344. 3c0814215c (válaszként erre: 343. - Dogiz)
2009. nov. 20. 20:19

Nem marad belőle semmi. Szétosszák a feletted lévők között. Cserébe kapsz kedvezményt, (virtuális pénzt) aminek nincs értéke. Az alattad foglalózóktól kaphatsz vissza valamennyit.


De ez a piramisjáték már befulladt mindenki belépett már akit érdekelt, telítődött a létszám. A foglalózások elmaradnak, a vásárlásokból meg nem gazdagodik meg senki.

343. dogiz (válaszként erre: 342. - 3c0814215c)
2009. nov. 20. 20:11

Annyi azért nincs erre szánva.

De ez a 70.000.- nem csak jogokat vesz és ez marad a számládon, olyan tőke féle?

342. 3c0814215c (válaszként erre: 341. - Dogiz)
2009. nov. 20. 20:06

Vigyázz, a 70.000,- Ft foglalódat csak úgy tudod levásárolni pl. egy 10%-os partnernél, ha kiegészíted 630.000,- Ft-al, és így 700.000,- Ft-ért vásárolsz.

Sokan buktak bele abba hogy ezt nem tudták, és milliókkal foglalóztak.

341. dogiz (válaszként erre: 340. - Dogiz)
2009. nov. 20. 19:23
Még annyi, hogy a 2) kérdésnél a jog vásárlásra írtam a 7x10ezret.
340. dogiz
2009. nov. 20. 19:22

Szia/Sziasztok! Olvasgatlak benneteket szorgalmasan mert a fiam most lépett be a héten ás csak telefonon beszéltünk még, egyelőre nekem nem tiszta minden. Szóval kérdéseim:

1) A foglalózás azt jelent, hogy Pl. 10 ezer Ft-ért veszek a bankban "vásárlási utalványt" (nevezzem így) és az adott boltokban 10ezer Ft értékű árut tudok venni? - és ezek után járnak a 0,5%-ok?

2) A bankba befizetett Pl. 10ezer; alá 2 x 10ezer; alá 4x10ezer (összesen70ezer) az ott van a számlán és mi történik. Addig eljutottam, (ha jól értem) h. a 4 x10ezer már az első 10ezres számlájára 2400-at hoz. És a többi pénzeddel mi van ? ezt a 70 ezret amit így befektetsz csak ott tartod a számlán? (ez már ködös:P)

339. tizand (válaszként erre: 337. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 4. 11:38

Folytatom a kérdésekre a választ.Multik kizárva,mert magyar vállalkozásokat támogatja a rendszer.Szűrővel ki tudod szűrni adott városra a termékpartnereket(kérj meg egy ismerőst aki ért a szűrő használatához)Tesztország,Nyit Románia,Ausztria.Folyamatos a termékpartnerekkel való szerződéskötés,nem ingatja meg a rendszert a partnerek kizárása,a kizárás azért történik,mert nem adták meg a vásárlónak adott időpontra a kedvezményt.Nincs köze a scientológiához a rendszernek.

Ha a véleményemre vagy kíváncsi kinek hoz pénzt a rendszer,hát annak aki pofátlanul,fontos információkat nem említve,MLM-es multtal rendelkezve(ők a rátukmálósak,jó a rábeszélőképességük)rá tudnak embereket venni arra,hogy foglalózzanak minél többet,nem hátrány ha milliós nagyságrendbe.Sok áldozata van a rendszernek,személyes tapasztalataimat leírhatom neked privibe.

338. tizand (válaszként erre: 337. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 4. 11:25
2/2 állásra(4 jog)fizette a 2400-at.(4/4=3600 a többit meg tudod nézni a sciennet oldalán)Alád tett a szponzor jogot,ez jó,mert így segített neked,hogy közelebb kerülj a 30/30 jog álláshoz,amire fogsz kapni 131600-at.Ezzel ösztönöz téged,hogy dolgozz és embereket vegyél rá további foglalózásra.A coop-os üzletek többsége azt sem tudja miről van szó.Ha ott szeretnél vásárolni valóban vásárlási utalványt kell rendelned és az összeget befizetni a Volksbankba.A már meglévő foglalódból(amit már befizettél)is felhasználhatsz,igaz coop-os üzletek 1%-ot adnak,így nagyon kevés ami lejön a bennt lévő foglalódból.Ha 10%-os üzletben vásárolsz,és 20000ft-os utalványt rendelsz,a 10000ft-nyi foglalódból leíródik 1300 ft(tehát ez azt jelenti,hogy amit vásárolni fogsz utalványból és felhasználod a foglalót további kedvezmény nem íródik jóvá,a bennt lévő foglalódból marad még 8700 amit ismét következő utalványrendelésnél felhasználhatsz)Tehát a Volksbanka 18700-at kell befizetned de 20000-ért vásárolhatsz,az utalványodon ez utóbbi összeg fog szerepelni.Érted?Ezt csak úgy elmondtam,hogy ne vesszen el a tízezresed.
337. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 335. - Tizand)
2009. nov. 3. 19:54

Köszönöm, hogy válaszolsz.

Sok kérdésem van. Az egyik, hogy a szponzorom úgy helyezte el a jogokat, hogy rögtön ő tett alá két másik jogot. Ez a lekérdezéseknél, a jogfában látszik is és ki is írja, hogy 2-2 aljog, ez nem jelent semmit? Illetve a foglalózás napján 2400.- scien jutalék lett rögzítve, ez az az összeg, ami a felettem lévő jogra épült?

A másik, hogy a Coop-os vásárlással nem boldogulok. Az egy dolog, hogy a boltban senki nem tud semmit sem mondani, de a szponzoromtól is csak annyit tudtam meg, hogy előre kellene fizetnem utalványért, amit utólag beválthatok. De azért az 1 %-ért tényleg nem érzek késztetést utalvány vásárlására. Ez miért ilyen bonyolult.

Mint mindenki én is élelmiszerre költök a legtöbbet, leginkább Multiknál (Tesco, Metro, Lidl, Aldi, Spar...) ezek közül várható, hogy bármelyikük is csatlakozni fog a hálózathoz?


A harmadik. Nagyon bonyolultan lehet keresni a termékpartnerek között. Csak az országos excell táblát találtam, de ezen nem lehet lakóhelyre lekérdezni, csak nehézkesen ugrálva, még sosem értem a végére. Nincs valahol helységenként összegyűjtve az összes termékpartner?


Amúgy érdekelne, hogy hogyan sikerült 400 embert beléptetned. Éjt nappallá téve ezen dolgoztál, vagy volt valami trükköd? Nekem pl. a legjobb barátomat, de még a testvéremet sem sikerült rávennem (mondjuk nem is erősködtem, csak rákérdeztem, hogy megadnák-e a személyiszámukat) na és persze elmagyarázni sem igen tudtam nekik, hogy mi is ez...

Szerinted mi lesz a jövője? Igaz az, hogy Magyarország az első tesztország mielőtt világraszóló kampány indulna, vagy ez is csak duma volt?

Tényleg nincs semmi köze a scientológiához? De ha nincs köze, akkor miért ezt a nevet választották?

Na most fogytam ki a kérdésekből...

Illetve nem, még van egy. Sorra kapom az e-maileket a termékpartner kizárásokról. Ez nem ingatja meg a rendszert? Néha egy levélben fél tucatnyi kizártról is tudósítanak. Ez eléggé furcsa. Akit kizárnak az többé úgy tudom nem lehet újra termékpartner...

336. tizand (válaszként erre: 334. - 69abd4fa9b)
2009. nov. 3. 19:21
Bonyolult a rendszer,sajnos sokan akkor értik meg amikor már foglalóztak.Tőlem nyugodtan kérdezhetsz,én nem köntörfalazok.Említettem már,hogy itt az jár jól,aki rá tud venni embereket,hogy foglalózzanak minél több vásárlási utalványt,és az is fontos,hogy akikkel foglalóztatnak nagyobb összegeket ők is minél több emberrel foglalóztassanak,úgy tényleg jön a pénz.A szponzorok szeretik kikerülni a fontos dolgokat,a lényeg nekik,hogy minél több foglalózás legyen alattuk.Sejthető igaz,hogy nem a vásárlásokból jön a keresmény?Alattam vannak 400-an,a kis fél százalékukból havi kétezer forintot kaszálok.Kérdezz nyugodtan
335. tizand (válaszként erre: 329. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 3. 19:12
Én nagyon értelmesen fogom neked elmagyarázni miről is van szó.A lényeg,te foglalóztál tízezret,alig vásárolsz,alattad is alig vásárolnak.Ha nem veszel rá embereket alattad,hogy foglalózzanak,akkor ez a tízezer elúszott bizony.Sajnos ez a helyzet,a szponzorodnak is az volt a lényeg,hogy foglalózz vásárlási utalványt,hogy neki fussanak a jogai.Neki azért lett három hónap alatt ez az összeg,mert embereket tudott rávenni,hogy foglalózzon,ahogy futnak ki a jogok úgy kap jutalékokat,csak azt elfelejtette mondani,hogy te is vegyél rá embereket,hogy foglalózzanak.Amit te vásárolsz és amit ezek vásárlások után kapsz kedvezmény abból jog lesz,nem tudod kivenni,amit mások vásárlásai után kapsz 0,5 % az nagyon kevés,ráadásul még le is kell adóznod.Kérdezz nyugodtan!Én benne vagyok nyakig.
2009. nov. 3. 17:33
Én ma csatlakoztam a Sciennethez a férjemmel együtt.Csak utólag kezdtem el olvasgatni ezt a fórumot.Teljesen össze vagyok zavarodva.Mindenesetre egyenlőre pénzt nem rakok bele az tuti,így veszteni se veszthetek semmit.
333. 3c0814215c (válaszként erre: 332. - 5fbb0bd9cd)
2009. okt. 29. 12:40

Valószínüleg a cégalapítás körülményeire céloz.

Egy hét múlva online is olvasható lesz.

Addig:

[link]

332. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 331. - 3c0814215c)
2009. okt. 29. 12:30
Kár, hogy a cikknek csak egy kis része olvasható. Ebből az ég világon nem derül ki semmi. Pl. arra még csak nem is utal, hogy miért nevezi HOMÁLYOS hátterűnek. Azért valamivel magyaráznia kellene a negatív jelzőt, mert nekem így a cikk írója tűnik inkább homályosnnak...
2009. okt. 29. 11:44
2009. okt. 26. 10:45
Úgy tűnik belassult a rendszer, mint ahogy az várható volt. Ezen már a reklámhadjárat sem tudott változtatni.
2009. okt. 26. 10:35

Akik értenek hozzá azoktól kérdezném:


Én júniusban foglalóztam 10.000-ért, mikor fogok belőle valamit látni? Alig vásárolok termékpartnernél (max. tankolás vagy papírbolt), beléptetni csak családtagokat sikerült, akik még annyit sem vásárolnak, mint én.

Aki engem beléptetett azt mondta, hogy őneki 3 hónap alatt 96 ezret fialt a befektetett 10 ezrese (persze igaz, alatta jó sokan vannak). De aztán annyira bonyolultan magyarázta el a mechanizmust (matematikus a lelkem), hogy egy kukkot sem értettem belőle, csak elhittem neki.

Valaki el tudná értelmesen mondani, hogy mibe is másztam bele és mikor kaphatok vissza valamit a befizetésemből?

Köszi

328. 3c0814215c (válaszként erre: 327. - 328b38aacb)
2009. okt. 16. 12:29

Inkább legalizált piramisjátéknak nevezném. A vásárlások kedvezményeiből származó kisebb bevétel mellett, a nagyobb összegű, befizetett foglalókból osztanak vissza.

Dolgozni kell. Embereket beszervezni, és rávenni őket minél nagyobb mértékű foglalózásra.

2009. okt. 16. 08:19

Véleményem szerint ez nem más, mint legalizált ÁFA csalás. "gazdagodjon meg mások költekezéseiből" uramatyám.......

Remek példája annak, hogy a magyarok jobban hajlanak a könnyű pénzszerzés felé, csak dolgozni ne kelljen.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook