Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? fórum

Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
206. angel's (válaszként erre: 205. - Lizyli)
2009. jún. 25. 22:02

Sajnos arról van szó,hogy az instruktorom a szülőjogomat egy idegen jogfában lévő bónuszjoga mögé csatolta így a felsővonalam nem látja az én és a csapatom jogait az egyes osztályban.

Pedig jól jött volna a segítséguk.

Apropó van infótok,hogy kell e az instruktor engedélye júl.1 után ahhoz hogy egy olyan ember átigazoljon aki eddig semmit nem csinált már több mint egy éve?

205. lizyli (válaszként erre: 195. - Angel's)
2009. jún. 25. 12:00

Most jól értem,hogy elrepült egy bónusz jogod ugye?Vkinek a jogfájába?Ez mindig így van.Azt nem lehet kideríteni sztem,hogy a bónusz jogod épp kihez vándorolt,viszont az a bónusz jog ugyanúgy épülni fog,persze,ha az az ág csinálja.

Neked a sajátodra kell öszpontosítani sztem először.De lesz olyan,amikor majd a tiédbe esik be egy idegené.

Ha nem jól értem szólj,de ez hogy el van csatolva egy bónusz jog mögé a jogfád?ezen mit kellene érteni?

204. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 203. - Angel's)
2009. jún. 7. 17:39
Jogos. Gyakorlatilag SEM lehet kideríteni.
203. angel's (válaszként erre: 201. - 2f4fe453b8)
2009. jún. 7. 17:32
És gyakorlatilag?
202. angel's (válaszként erre: 201. - 2f4fe453b8)
2009. jún. 7. 17:32
És gyakorlatilag?
201. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 199. - Angel's)
2009. jún. 7. 17:15

Elvileg sehogy nem lehet kideríteni, mert te csak magad mögé lászt, előre nem.


Az egész etikátlan úgy ahogy van. No nem a törzsvásárlói része, hanem a balekok beugratása a foglalózás-piramisba.

200. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 199. - Angel's)
2009. jún. 7. 10:04

Ki rakott be a rendszerbe?

Én úgy hallottam, hogy pontosan nyomon követhető, hogy hol tartanak a jogaid. Szerintem is jelezd az etikátlanságot a vezetőségnek :o))

199. angel's (válaszként erre: 196. - 2f4fe453b8)
2009. jún. 7. 10:00

Hogyan tudnám kideríteni,hogy kinek a jogfájában vagyok?Talán lehetne beszélni vele,hogy segítse a munkánkat.

Szerintem etikátlan cselekedet bónuszjog mögé szülőjogot tenni,mi lenne ,ha a vezetésnek ezt jelezném.Még kevéssé ismerem a rendszert.Ennek hosszútávon vannak következményei?

198. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 197. - A2880)
2009. jún. 4. 09:43
Szegény rokonok...
197. A2880
2009. jún. 4. 09:36
én pár napja léptem be és a férjem is 30-30ezerrel,a férjemet én regisztráltam,szerintem fantasztikus dolog,sajnálom,hogy nem hamarább léptünk be.Gondolkozunk azon is,hogy reklámot tegyünk az autóra.Nekünk 250km-re van Pest mégis látunk ebben az egész rendszerben jót.Én biztos a termékpartnereknél fogok vásárolni.A férjemet is,mint építési vállalkozót is beléptettük,nem beszélve arról,hogy nekünk már csak a hirdetés megéri,hisz ingyen van itt a sciennet-nél pl:volt olyan,hogy egy hétre egy hírlapba 5000-et fizettünk.Sajnos felénk is vegyesen állnak hozzá,a közvetlen családtagok talán jobban,előadásokat fogok szervezni,hogy jobban átlátható legyen.Nem értem ebben a válságban miért nem akarnak olyan helyen költekezni az emberek ahol százalékokkal olcsóbb a vásárlás.Majd idővel gyűlik a pénz,nem is kell azon töprengeni állandóan,hogy vajon mikor gyűlik ki,csak annyit kell tenni,hogy tudatosan,a termékpartnereknél vásárolni.Aki még ennyit sem tesz azért,hogy legyen egy kis gyűjtött pénze az ne panaszkodjon a pénztelenségére állandóan.
196. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 195. - Angel's)
2009. jún. 3. 22:12
Egyáltalán nem is tud oda tenni, hisz az egy idegen fa, a te elrepült bónuszodat a felső vonalad nem látja csak te, ezáltal mögéje sem tud tenni.
195. angel's
2009. jún. 2. 09:11
Az én jogfám el van csatolva egy idegen ágba egy bónuszjog mögé. ebbe az ágba az én felsővonalamnak nem áll érdekébe jogokat tenni.Jól gondolom?
194. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 192. - Vigyorix)
2009. máj. 17. 18:27
Ahhoz hogy lássuk piramisjáték-e, egy adott befizetés (foglalózás) útját kell végigkövetni.
193. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 190. - Lizyli)
2009. máj. 17. 18:17

"Ha a pénz amit befizetünk foglalóra, és az szétosztódna, akkor nem tudnánk átutalni a partnercéghez, hogy azt majd ott levásáróljuk!"


Miért a termékpartner kapja a foglalót? Mondjuk ha tényleg foglalóról beszélünk az lenne a logikus. A szövegben az van, hogy a Sciennet bankszámlájára kell átutalnom.


"Mindenkinek magmarad a pénze, csak más formában!"


Ami nekem, mint befizetőnek marad az nem pénz. Az csak egy kedvezmény, amit a termékpartner ad. Ebből végtelen mennyiség van a rendszerben. Ha én szerződöm veled hogy a nálam vásárolt termékből kapsz 10% kedvezményt korlátlan értékhatárig, akkor én végtelen mennyiségű pénzt adtam neked?

2009. máj. 17. 17:42
Vannak olyan jogfák amik úgy ágaznak, hogy akinek épp nézed majd a jogfályát az megy erre is meg arra is és az egyi iránybam az illető "alatti" tag jogfálya van,és így mondhatni hogy csak az egyik oldal bővül és így az ő "1." joga/"jogfa kezdete" pedig nem! Ezzel azt lehet mondani, hogy nem az alatta lévő emberből gazdakszik meg az ember és ezzel már nem is piramis játék, mivel lehet hogy már el is hagyta a "szponzorát".
2009. máj. 17. 17:38

Úgy látom megelőztek!


Eléggé ki van felytve!

Keress fel egy olyan embert aki mondjuk 2 éve csinálja kb a 3.-4. szinten van!

Ő tud mutatni egy jogfát, és meglátod, hogy mi a lényege. A linked pici jogfát tartalmazott, ő meg lehet, hogy tud majd mutatni egy nagyobb jogfát, ami tartalmaz majd másnak, és nem neki egy nagyobb jogfát, és az a jogfa annyira nem építi az ő jogfályát!

190. lizyli
2009. máj. 17. 17:28

Ha a pénz amit befizetünk foglalóra, és az szétosztódna, akkor nem tudnánk átutalni a partnercéghez, hogy azt majd ott levásáróljuk!

Akkor ez hogy van?

Mindenkinek magmarad a pénze, csak más formában!

Ha piramis lenne,...

Erre nem tok mit írni, mert a piramis az teljesen más! Sztem te tudod a legjobban, hisz elég sok linket, ill. okosságot írtál már róla!


Azt látom hogy szeretsz "kötekedni", v. esetleg megérteni a dolgok lényegét. Ha viszont ennyi mindent tudsz, akkor miért írod amiket írsz!?


Nézz meg más "hasonló rendszert"!

Azokra lehet azt mondani, hogy piramis, meg ilyen meg olyan rendszer, de sztem a sciennet egyáltalán nem olyan!

Ahoz hogy a sciennet tényleg piramis,v. valami más lenne,kellene rá bizonyíték!

Eddíg nem találtam olyat, ami azt bizonyítaná, hogy nem lenne értelme, és általam más gazdagogna meg.


"KEA is azt mondta, hogy 500. 000 Ft foglalót (50 db jog) akartak vele befizettetni, hogy majd busásan megtérül."


Vannak olyan "szponzorok", akik úgymond jobb kezdési lehetőségeket "ajánlottak" most az az 500.000 Ft-nyi kezdés egy kb félév és ugyanúgy a kezében lenne a pénz. Viszont a fél év alatt mondhani "kamatozott is". ez akár változó is lehet, mivel a "kamat akár 20.000 - 100.000 Ft is lehet. Menny be egy bankba, tegyél be 500.000 Ft-ot és nézd meg mennyit tudnál kivenni!


Akkor ha azt nézzük inkább ide tenném be a pénzem mint egy bankba!

189. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 188. - Vigyorix)
2009. máj. 17. 16:18

Elolvastam mégegyszer. Az a gond ezzel, hogy csupán a vásárlásokból igen keservesen gyűlnek jutalékok. A vásárlások után járó jutalékkal nincs is probléma, az törvényes.

Ami törvénytelen piramisjáték (szerintem) az a foglalózások után, a felső vonalon kifizetett jutalék. Ezek mögött valós vásárlás nincs. Egyébként maga a "foglaló" fogalma is megtévesztő. Ez a befizetés csak látszólag foglaló. Még látszólag se nagyon, csak a neve. Foglalót általában akkor fizet az ember, ha egy konkrét árut (pl. ingatlan, v gépjármű) foglalóz le. Itt erről nincs szó. KEA is azt mondta, hogy 500.000 Ft foglalót (50 db jog) akartak vele befizettetni, hogy majd busásan megtérül.

Ez az írás azt mondja, hogy nem érdemes túl sokat foglalózni. Valóságban azonban nem ez hangzik el az ügynökök szájából.


Még a szövegből:

"A foglalózás folyamata a

következő: kiválasztunk egy termékpartnert, akinél szeretnénk a vásárlást a jövőben. Ezután a

foglaló összegét befizetjük a ScienNetnek. Ez a pénz nem lesz az övé, hanem a miénk marad,

később elkölthetjük."


Az utolsó mondat nem igaz. A pénz szétosztásra kerül a felső vonalon. Nekünk egy virtuális kedvezményünk marad, ami mögött nincs pénz, és ami elvileg korlátlan mennyiségben rendelkezésre áll a rendszerben. Ez az un. "elkölthető pénz" csak akkor realizálódik, ha vásárolunk.

Sokan nincsenek tisztában a pénz fogalmával.

2009. máj. 17. 15:38

Hogy akarod látni?

Eljössz?


Nézd meg megint a 181. hozz. linkedet, bár az neked nem elég.

187. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 183. - Vigyorix)
2009. máj. 16. 20:46
Lássuk!
186. Gine (válaszként erre: 185. - Vigyorix)
2009. máj. 16. 20:25
De majd ezt is megmagyarázza:)
185. vigyorix (válaszként erre: 184. - Gine)
2009. máj. 16. 19:55
Na igen!!!
184. Gine
2009. máj. 16. 19:52
Azt nem értem,ha mindenre van kész,-szerinte tökéletes válasza-akkor meg minek kérdezget?!:)
183. vigyorix (válaszként erre: 181. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 16. 19:47
Ha látnád nem mondanád amit mondasz!
2009. máj. 16. 17:47

A jogfáról.


[link]

181. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 179. - Vigyorix)
2009. máj. 16. 17:39
Jogfa? Milyen szépen hangzik! Miért nem jogpiramis?
180. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 179. - Vigyorix)
2009. máj. 16. 17:26

"Csak a foglalózás, és az az után kifizetett jutalék a piramisjáték."


"Ha ez lenne, akkor úgymond az ajánló kapná a többet, ami nem így van!"


Ez nem feltétele a piramisjátéknak.


"mások pénzének meghatározott formában - kockázati tényezőket tartalmazó módon - történő összegyűjtésén és szétosztásán alapuló olyan játék, amelyben a játékba láncszerűen bekapcsolódó játékosok a láncban előttük álló játékosok, illetve játék szervezője számára pénzfizetést vagy más szolgáltatást teljesítenek."

2009. máj. 16. 17:15

Sziasztok!

Olvasom az eszmecserét!

Már csak azt nem értem ha levan írva, akkor miért ellenzed az egészet!

Ha érted akkor mi a gond?

Ha nem érted, akkor csak személyesn lehet "elmagyarázni"!

A piramisra visszatérve, nekem nem bizonyítottad be, hogy az lenne!


"Csak a foglalózás, és az az után kifizetett jutalék a piramisjáték."


Ha ez lenne, akkor úgymond az ajánló kapná a többet, ami nem így van!


"300. 000 ember regisztrált. De mennyi az aktív tag?"


Ha tagja lennél, és lenne 1 nagyobb szintű szponzorod, akkor tudnád, látnád az "aktív dolgozókat" hogy nekik folyik be pénz és látnád, hogy aki meg nem dolgozik, annak nem igazán megy!(késöbb kifejtem bővebben! - jogfa)

178. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 177. - Lizyli)
2009. máj. 16. 17:07

Miért csak személyesen lehet?

A 169. hozzászólásomban az ajánlói beszélgetés a Sciennet honlapjáról származik. Teljesen egyértelműen,érthetően le van írva a működés másfél oldalon. Ábra is van hozzá.

Ez alapján lehet dolgozni.

177. lizyli (válaszként erre: 174. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 16. 16:34

Ne vedd sértésnek,de ezen egy jót nevettem:))

Nam fogom itt levezetni,mint mondam ezt csak személyesen lehet:)a másik meg: Nem kell,hogy belépj "alám" ki minek mondja,nem azért beszélek,hogy embert gyűjtsek:))Na meg csak olyanok vannak,ill.lesznek nálam,akik azért környékbeliek,mivel semmi értelme a távolból foglalkozni ezzel,mivel nem lehet úgy megérteni!!!

Bár nem tudom hova valósi vagy:)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook