Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikapcsolódás, utazás szép helyeken? fórum

Kikapcsolódás, utazás szép helyeken? (beszélgetős fórum)


2022. nov. 23. 12:06
Magas-Tátra, akár a szlovák, akár a lengyel oldalon. Millió csoda van arra felé.
2022. nov. 20. 01:49
en svajcot ajanlanam,vagy olaszt.
2022. okt. 28. 14:10

Szia! Ha fontos szempont, hogy Magyarországhoz közel legyen, akkor mindenképpen Ausztriát ajánlanám!! :) Budapesttől már 4-5 óra autóútnyira gyönyörű hegyek, tavak, kirándulóhelyek és csodás természet mindenhol. :)


Itt össze van gyűjtve a 10 legszebb hely Ausztriában:


[link]

5. pteri (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2022. júl. 15. 21:21
Gyertek a Tisza-tóhoz. Van strand, ökocentrum, csónakázás, tanösvényen barangolás, vízi sportok. 2 napra pont jó!
4. alinka01 (válaszként erre: 3. - B9e097a9f6)
2022. júl. 14. 21:34
Igen! Én is ezt ajánlanám, és annak nem is nagyon hideg a vize. A környéke gyönyörű, és osztrák színvonal van...
2022. júl. 14. 13:20
Ha tavak, akkor Wörthi-tó, de az is több órára van. Egy hétvégére már talán megéri.
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2022. júl. 14. 12:48
Múlt hónapban voltam a Bledi tónál, csak ajánlani tudom, plusz a közelben van a Bohinj-tó, az is szuper. Egyik sem 30 fokos, de lehet bennük fürdeni. Bár ez sem az egynapos kirándulás kategória, de annyira nincs messze, mi hajnali 4 előtt kicsivel indultunk, 9-kor már ott voltunk Bledben.
2022. júl. 14. 10:49

Sziasztok!


Mely helyeket ajánljátok Budapesthez közel, lehet akár külföld is ahol eltölthetnénk 1 vagy 2 napot, ahol feltöltődhetnénk és gyönyörű lehet szép helyek látni, sétálni (nem túrázás hegyekben) esetleg csobbanni is egy szép helyen tavon tengeren. Néztük a közeli tengerpartokat is de 1 napra nem látjuk értelmét mert 5 óra utat írnak de mi pénteken tudnánk menni és lenne az szerintem 8 óra is most biztos rengetegen utaznak le a tengerhez. Balcsin már rengeteget voltunk most valami más gyönyörű helyre mennénk. Ha lenen ötletetek nagyon örülnénk. köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook