Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi Laura baba története fórum

Kicsi Laura baba története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kicsi Laura baba története

1 2
34. vapi (válaszként erre: 33. - C763b49615)
2011. dec. 13. 12:20
2011. dec. 13. 11:30

Borzasztó,csak úgy potyogtak a könnyeim:))))

Remélem azóta már a kis Laura egészséges?!

32. vapi (válaszként erre: 31. - Picur12)
2011. júl. 26. 17:51
Köszönjük szépen, azon vagyunk, hogy minél jobb legyen minden:))
2011. júl. 17. 14:12
Istenem... milyen szívbemarkoló történet, könnyek nélkül nem lehet kibírni... én nem tudtam... Kívánok sok sok erőt és kitartást, és gyógyulást a gyönyörű pici lánynak!
30. Myrika
2011. ápr. 13. 14:20
Én már kitettem!
29. vapi
2011. ápr. 13. 10:40
Arra szeretnék érni mindenkit, hogy tegye ki üzenőfalra az oldalt. Küldje el minél több embernek, rakja fel közösségi oldalakra. Minél többen olvassák, annál jobb.
28. ferika77 (válaszként erre: 27. - Vapi)
2011. ápr. 12. 21:04
Ezután a nehezebb napokon eszembe fogtok jutni! Ott lesz a fejemben ez a mondat: minden nap egy csoda! Nagyon klassz szülő vagy, példakép mindenképp!!!
27. vapi (válaszként erre: 24. - Ferika77)
2011. ápr. 12. 19:25

Minden nap egy csoda!!!

Minden egyes nap történnek olyan dolgok, vannak olyan pillanatok,amik akkor ott megtörténnek és soha többé nem ismétlik önmagukat. Minden dolognak örülni kell!

Még annak is, hogy felkelhetek hozzá éjszaka. Vannak nekem is rossz pillanatok, amikor elegem van és fáradt vagyok, de akkor amikor éjjel felkelek arra gondolok, hogy örülök annak, hogy felkelhetek hozzá. Hogy nem a kórházban van egyedül, vagy nem máshol.....

És én ezért írtó szerencsés embernek érzem magam.

26. vapi
2011. ápr. 12. 19:20

A Maci 2006-os Symba kiadás. Sajnos minden évben újat adnak ki, így nem lehet már ezt kapni.

Micike 35 cm magas akasztóval együtt, anélkül 30 cm.

25. Myrika
2011. ápr. 12. 15:12

Nagyon sok erőt kívánok nektek!!!

Megnéztem Laura weboldalát és szeretném megtudni a macitok körülbelüli méretét. Keresgéltem a neten de még nem adom fel hátha lelek ugyanolyat. :)

2011. ápr. 12. 14:47
Hét és fél hónapos lányom van. Túl vagyunk egy két hetes vírusos torokgyulladásos korszakon, egymást felülfertőztük. Már mindketten jobban vagyunk, de eléggé kimerített ez a nemalvásos, taknyos, orrdugulós időszak. Eddig nyalogattam a sebeimet, felhúztam magam, hogy a Csibe unalmában hisztizik, állandóan maga mellett akar tudni, semmit nem tudok időben befejezni (sokszor elkezdeni sem). És most, hogy elolvastam a cikkedet, akkora pofont érzek a lelkemen, amit már rég megérdemeltem. Az ami az egyiknek természetes, a másiknak a világ legnagyobb ajándéka. Nagyon megkönnyeztem Laura baba történetét. Kívánom, hogy mihamarabb átéljétek együtt a dacos hiszti-korszakot és minden csodát, amikkel az egészséges babák bosszantani szokták a hálátlan szüleiket.
2011. ápr. 12. 12:15

Édes Kicsilány, rövidke élete során mennyi szenvedésben volt része... Az embernek a szíve szakad meg!

Kívánom, hogy gyógyulj meg mielőbb! Imádkozom érted!

22. vapi (válaszként erre: 4. - Capuccino77)
2011. ápr. 12. 11:35

Kedves Capuccino77!

A gyógyszerek, amik nekünk jók a következők:

-Centrikál

-GNLD márka termékei

Nekünk ez a jó. De minden beteg és minden ember más. Lehet, hogy ami nekünk jó, az a másiknak nem és ez fordítva is igaz.

Üdv: Csilla

21. vapi
2011. ápr. 12. 11:09

Sziasztok!

Bocsánat hogy csak most írok, de most tudtam csak gépközelbe kerülni.Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat. Nagyon jól esik és erősít.....

Az elérhetőség a [link] oldal "elérhetőség" menüpontban látható. A cím nincs fent, mert van nagyon sok gonosz ember a világon.Nem akarom, hogy teljesen kiszolgáltatottá váljunk.Segíteni tud az is, ha sok embernek elkülditek, meg mutatjátok az oldalt. Felrakjátok közösségi oldalakra, vagy épp a tietekre. Ha valaki a sajátjára teszi ki és szeretné, akkor nagyon szívesen beírom az Laura oldalára az övét, csak jelezze nekem.

2011. ápr. 12. 10:55
:(
2011. ápr. 12. 10:12

Le vagyok zsibbadva ettől a történettől, hogy ilyen van, létezik... Hogy egy pici szervezetnek ennyi rosszat kell elviselnie, és ő még mindig bírja, tűri, mert élni akar! Ilyenkor kérdezem Istent,hogy miért bünteti ezeket a piciket????

szívből kívánok minden jót, mielőbbi gyógyulást! És várom a folytatást, ami már arról szól,h. a kicsi Laura mennyi mindent tud már, barátkozik stb.

2011. ápr. 11. 15:33

Tiszta szívemből kívánom a legjobbakat!

Én is csontvelő-transzplantált vagyok és még így is csak sejtem hogy milyen dolgokon kell átesnetek!!!

Nagyon erősek vagytok csak így tovább!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 11. 14:11
Mielőbbi teljes gyógyulást a kicsi Laurának és persze óriási akaraterőt,kitartást kívánok Nektek!
16. Nénje
2011. ápr. 11. 13:28
Kitettem a honlapomra Laura oldalának elérését!Sajna én csak így tudok segíteni nektek...
15. Nénje
2011. ápr. 11. 13:09
Elhűltem a történetet látván,de Laura erősnek és kitartónak bizonyul,ígyhát én is kívánok nektek minden jót,kitartást és erőt a megpróbáltatásokhoz.Meg fog gyógyulni!
2011. ápr. 11. 09:24
SOK SOK ERŐT KITARTÁST KÍVÁNOK NEKTEK ÉS CSAK POZITÍVAN!!! MINDEN JÓRA FORDUL!!!!
2011. ápr. 11. 07:52
Tiszta szívemből kívánok ennek a pici lánynak mielőbbi felépülést, kitartást a családnak. És sok-sok jószívű segítőt.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Vikica76)
2011. ápr. 10. 23:54

[link]



A cikk alján olvashatod ezt a linket, itt nagyon sokat megtudhatsz, még azt is hol segíthetsz.

2011. ápr. 10. 23:31

Rettenetesen megvisel a történeted.

Kérlek privátban írd meg, hol-hogyan lehet segíteni!

Köszönöm,


Viki

10. pipike27 (válaszként erre: 1. - Vapi)
2011. ápr. 10. 22:41

Valahol átérzem a helyzeteteket.Kisfiam 18 hónapos,forgolódáson kívül mást nem csinál.Mi is járunk vele gyógytornászhoz,pedagógushoz,konduktorhoz,Dévényre megúszásra.

Biztos nem könnyű nektek,pláne ha a lánykátok egészséges volt az elején.De legyetek továbbra is erősek,mert neki nagy szüksége van rátok.Higgyétek el a jó Isten veletek van és megsegít!

2011. ápr. 10. 21:38

Édes Istenem, épp ésszel ezt felfogni nem lehet, kívánok további kitartást, és még több csodát, és egészséget!!!

Istenem kicsi Lány, gyógyulj meg....

A lányom jövő héten lesz 6 hónapos...

2011. ápr. 10. 20:58

Legyetek továbbra is ilyen erősek, mert a kislányotok élni akar és minden erejével küzd! Nagyon jó szülők vagytok és mindent megtesztek, amit csak lehet! Azt kívánom, hogy szűnjön meg a szenvedésetek, élhessetek teljes és egyszer tökéletesen egészséges életet!

Legyetek nagyon büszkék Laurára, mert ő egy igazi kis harcos és felnőtt korában még sokra viszi! :)


Hiszem, hogy van oka annak, hogy ő él és a sok szenvedés ellenére sem adja fel! Kitartást, sok-sok erőt és szeretetet kívánok Nektek!

2011. ápr. 10. 18:37

:,(

Nagyon sok erőt, és kitartást kívánok nektek, ez egy felfoghatatlan kegyetlensége az életnek! Egy 6 hónapos remélhetőleg egészséges kislány anyukája...

2011. ápr. 10. 17:51

Elszorult a torkom....:(

Nem lehet ilyenkor mit mondani!!Én hiszek benne,hogy Isten mellettetek van,és meggyógyul ez a drága pici lány!!!!

2011. ápr. 10. 17:18

Szia!

Mindenhova felrakom a linket, és nagyon remélem, hogy minden rendben lesz! Imádkozom érte:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook