Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem története, és a babavárás! fórum

Életem története, és a babavárás! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem története, és a babavárás!

1 2
2011. márc. 14. 21:50
Kitartást! Az a fő hogy, pozitívak legyetek mindig , szerintem nem vagytok fiatalok a babához. Sok-sok örömöt kívánok nektek mindenben.
2011. márc. 11. 13:06

Szia Ewoka!

Elolvastam a történeted és nagyon megérintett. Tényleg nagyon sok mindenen mentél keresztül, de hinned kell abban, hogy minden okkal történt és mostmár vár rád valami igazán jó. Mondjuk egy egészséges, erős baba :) Csak bízni kell abban, hogy hamarosan jönni fog :) Kitartás!

2011. febr. 23. 21:27

Szia!


Nem akarom az orvosi papír szerint leírni, de a lényege : a két baba elfeketedve és végtag hiányokban szenvedtek! És ne haragudj, de nem szeretném a többit leírni! Mivel Te jártas vagy ezekben a dolgokban, tudod hogy a papírokat amiket kiadnak rajta kell szerepelni orvosi nyelven mindennek részletesen! És persze nekem is kellett járnom kezelésekre, több hétig!


Köszönöm hogy írtál.....

2011. febr. 23. 21:07

Ewoka!

szülésznői szakmai gyakorlatom alatt sajnos részt kellett vennem az abortuszokon is, mindenesetre érdekelne a vákuumos abortálás után az orvosod hogyan állapította meg hogy hány baba volt és legfőképpen hogy nem voltak egészségesek...? mivel ilyenkor a babák még olyan picik hogy nem maradnak egybe...de nem mélyednék bele jobban...én láttam alig 1hónapostól a 4,5hónapos korig terjedő abortumokat....


A másik, bennem is nagyon régóta élt, az anyaság utáni vágy, de hidd el lehet nem hiába esel még áldott állapotba hiszen még magad is gyermek vagy...ne hamarkodjátok el, persze a Ti döntésetek! véletlen se szeretnék beleszólni...

28. fc7674e730 (válaszként erre: 21. - 1c60562ebf)
2011. febr. 23. 20:26
Köszönöm Te mindig lelket öntesz belém :D
27. fc7674e730 (válaszként erre: 22. - E193629d63)
2011. febr. 23. 20:25
Tényleg nem messze, pont voltam tegnap Nyíregyen :)
26. fc7674e730 (válaszként erre: 17. - Anyuci20)
2011. febr. 23. 20:03
Tudom és sajnos az egészségügy borzasztó itt Magyarországon!!!!! Eszméletlen ami itt megy ...sajnos!!!!! És köszönöm hogy írtál :)
25. fc7674e730 (válaszként erre: 16. - Andurka85)
2011. febr. 23. 20:01
Köszönöm szépen a bíztató szavakat :) és remélem tényleg elkápráztatok mindenkit a pocakommal nemsokára!!!! :)
2011. febr. 23. 19:57

Köszönöm szépen mindenkinek aki írt....!!!!


Egyébként ma 2 . ebben a hónapban peteérésem van! Mértem a hőmet : 37,7 C. volt :)

Szóval remélhetőleg ez lesz a befutó hónap :) Mi a párocskámmal nagyon reménykedünk :)

23. fc7674e730 (válaszként erre: 12. - Smile:))
2011. febr. 23. 19:56
Jó Okés ...:)))
2011. febr. 23. 15:07

Szia Evelin!

Látom egy megyében élünk, nem is olyan messze egymástól! :)

Elolvastam az írásod és nagyon szorítok, hogy sikerüljön megfogannia egy kis életnek benned!

Csak pozitívan, ő akkor fog érkezni, amikor eljött az ideje! Minden jót nektek!

2011. febr. 23. 14:41
Ewoka neked kitartást és türelmet kívánok, hidd el hamar jönni fog a Baba, és minden rendben lesz vele :))))
20. 1c60562ebf (válaszként erre: 13. - A.Heléna)
2011. febr. 23. 14:40
nem, akkor lehet gond, ha az anya rh negatív, az apa rh pozitív, mert a pozitív erősebben öröklődik és nagy valószínűséggel a baba rh pozitív lesz. és mivel az anya negatív, a baba meg pozitív, így alakulhat ki ellenanyag termelés.
19. Cippora (válaszként erre: 13. - A.Heléna)
2011. febr. 23. 14:32
Nem!
2011. febr. 23. 13:13
Jönni fog a baba, amikor jönnie kell! Drukkolok Nektek, kitartás!
2011. febr. 23. 11:32
Azt az egyet nem értem h egy orovos h mondhat ilyet mivel h gyógyszer mellett lettél terhes ez miatt voltak betegek a picik nem egy bnőm lett terhes gyógyszer mellett és teljesen egészséges babák születtek most anyukám bnője is gyógyszer mellett lett terhes 2hónap és szül.Én is úgy lettem terhes 3évig szedtem a fogigátlót abbahagytam rá 1hónapra teherbe estem és most 10,5hónapos a kisfiam és makk egészséges és az orvosok azt mondják 3hónapot kell várni h kiürüljön a szervezetből de akkor miért van az h ha kihagyok 1szemet akkor már védekeznem kell saját maguk ellen beszélnek és sajnos ez a magyar egészségügy.Ezzel nem téged akarlak bántani Isten ments csak bosszantó ami az egészségügybe folyik fiam is mikor megszületett a jó higiéniának köszönhetően elkapott vmi fertőzést 10napot töltött az intenzív osztályon amit átéltünk azt senkienk se kívánom és tudom milyen érzés amin te keresztül mentél/mész csak annyi a különbség h az én fiam it van,de neki is lenne egy ikertesója csak őt 10hetesen elvesztettük ami a mai napig rettentően fáj h tudom nem egyedül volt és ő nincs velünk.Remélem tiszta szívemből h minél hamarabb összejön a kisbaba és teljesen egészséges lesz.
2011. febr. 23. 11:15

Szia Ewoka!

Történeted eleje,akár az enyém! Én is 14 éves voltam mikor össze jöttünk a párommal,18 éves voltam amikor Áprilisban eljegyzett,Májusban sulis vizsgák,Júliusban esküvő,majd Decemberben világra hoztam első gyermekünket.Nem véletlen baba volt,akartuk! :) Azóta eltelt már 8 év.Most a 3. Prüntyőkénk ficánkol a pocakban.

Tehát hiszem azt,hogy lehetünk boldogok a legelső szerelmünkkel is,meg lehet érezni,hogy igenis merek Neki szülni 18 évesen is,és hozzá merem kötni az életemet!

Sajnálom ami Veled történt,de az ikreidnek így a legjobb.Ugyan úgy Veled vannak,és lesznek is! Ők vigyáznak Rád odafentről.

Kívánom,hogy legyetek nagyon boldogok,és hamarosan, gyönyörű ,gömbölyödő pocakoddal kápráztass el minket!! :)

Minden jót Neked!

2011. febr. 22. 23:03

De azért kérdezz rá egy dokinál is.

És részvétem.

2011. febr. 22. 23:02
Nemhinném,hogy ez lenne az oka,mert az orvosok monták volna.Nekem is csináltak vérvételt,hogy nincs-e köztem meg a baba között összeférhetetlenség úgyhogy kétlem,hogy azért volt,mert mindketten Rh+ -ak vagytok.
2011. febr. 22. 22:11

Ha mindkettőnk vérképe A Rh + ez nem okoz semmiféle összeférhetetlenséget a babavárás során?

Mit gondoltok?

Lehet ez is egy tényező, hogy elvesztettem 7 hetes magzatomat?

2011. febr. 22. 21:56

Én is így vagyok vele:)

Ha gondolod majd írj ha van valami fejlemény,vagy ha csak beszélgetnél,én úgyis minden nap felnézek :)

11. fc7674e730 (válaszként erre: 10. - Smile:))
2011. febr. 22. 21:11
Igen, több esetben is így volt, már tapasztaltam! :)
2011. febr. 22. 20:59
Igen sokszor egy kívülálló jobban átlátja a helyzetet :)
2011. febr. 22. 19:38

Nagyon szépen köszönöm hogy ennyien írtatok és megértettetek , nekem nagyon sokat segít hogy Ti itt vagytok és segítettek, mert egy idegen sokszor sok esetben jobban megért mint egy közeli hozzá tartozó. :)

Jó hogy nem vagyok egyedül!

és köszönöm még 1X........

2011. febr. 22. 17:59

Kedves!


Megértelek, nekem is volt egy olyan abortuszom 18 évesen, amit nagyon nem akartam, és a mai napig se tartom jónak, sőt szörnyűnek, és nem kellett volna, hogy megtörténjen... hosszú történet, a részletek most nem érdekesek...


Viszont egy ilyen túlontúl felpörgeti az anyai érzéseket, és nagyon akar az ember utána gyereket... Én azt tanácsolom, hogy ne kapkodd el, főleg az apuka nagyon fiatal még... Vigyázz, nehogy aztán egyedül maradj, a férfiak mások, mint mi, és a fájdalmukat is másként reagálják le.


Én utána 23 évesen szültem, de mostmár örülök, hogy nem korábban. Nem azért, mert önmagában baj lenne a korán szülés, de azért azt is belátom, hogy kell ehhez egy bizonyos fajta érettség. Nem is annyira a babázáshoz, hanem ahhoz, hogy az életed megváltozását, az új nehézségeket, a férfiakkal való viszony megváltozását felnőttként tudd kezelni...


De nagyon megértelek, és drukkolok, hogy jól döntsél, meg persze sok egészséges babát is kívánok, meg fognak ők találni Téged.

2011. febr. 22. 17:09
Szia,tudom mit élsz át hasonló helyzetben vagyok én is.Hidd el nem szabad görcsölni és lesz baba.Drukkolok,hogy minnél hamarabb :)
2011. febr. 22. 13:55
Ne vádold magad, azt tetted, ami az adott helyzetben a legjobb volt! Fiatal vagy még, lehetnek gyermekeid, egészségesek is! Sajnos én is tudom, milyen elveszíteni egy gyermeket, aki ráadásul élt 24 napot, de rövidke élete végig betegségben telt! Eltemettük Őt, és azóta már van egy lassan 2 éves erős, egészséges kislányunk is, aki minden erejével, szeretetével azon van, hogy enyhítse fájdalmunkat! Sok-sok erőt, kitartást kívánok Neked!
2011. febr. 22. 13:09

Szia.NAgyon szomorú ami veletek történt. Kítartás nektek és mielőbbi babavárást kívánok nektek. Én sajnos tudom milyen egy beteg gyerköccel élni egy kórház hibája miatt. Jelenleg 1 éves és küzdünk egy önálló életért.

Minden jót nektek és sok sok egészséget.

2011. febr. 22. 11:47

Hidd el,nem hiszem hogy ez elítélendö dolog.

Még nagyon sok idöd van hogy babád legyen,fel a fejjel és kitartás.

Sok sikert kívánok nektek!!37 hetes kismama

2011. febr. 22. 10:54
Szomorú történet...kívánom,hogy teljesüljön az álmod,és hamarosan egészséges babád szülessen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook