Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ricsi baba története fórum

Ricsi baba története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ricsi baba története

2013. jan. 7. 09:49
Büszke lehetsz magadra! Én őszintén szólva nem tudom mit csináltam volna 17 évesen. Nagyon más dolgok jártak az eszemben. Sok boldogságot kívánok a gyerkőchöz. Nagyon cuki fiú.
17. emga
2012. szept. 7. 18:46
Szép történet :-)
16. pritta
2011. jan. 13. 12:57

gratula a babához, én is korán 20 évesen lettem anyuka és nem bánom :)

minden jót nektek!

2011. jan. 11. 21:55

Grat a bébihez,nagyon aranyos!!:)

Amúgy én 19 voltam mikor született az én fiam!:)

14. NIKA77
2011. jan. 11. 21:36
ÉN IS 18 ÉVESEN SZÜLTEM A NAGYFIAMAT AKI MÁR 14 ÉVES AZÓTA IS EGYÜTT VAGYOK A BÁROMMAL ÉS MÉG VAN EGY LÁNYUNK AKI 8 ÉVES ÉS EGY KISFIUNK AKI 4 ÉVES.ÉS OLYAN BOLDOGOK VAGYUNK MINT ANNAK IDEJÉN.REMÉLEM NEKTEK IS ÖSSZEJÖNN EGY GYÖNYÖRŰ BOLDOG ÉLET.SZORÍTOK NEKTEK!
13. ada52
2011. jan. 11. 18:59
Gratulálok a picihez,legyetek boldogok és egészségesek. :) (Én is febr.2-án születtem.;) )
2011. jan. 11. 15:56
Az én kislányom is 18 évesen,rövid ismeretség után esett teherbe.Mellette voltunk,nem engedtük elvetetni a babát és szült nekünk egy gyönyörű kislányt,aki bearanyozza az életünket.Ezt azért írom így,mert a kislány apja két év után elhagyta őket.Azóta nem látta és nem is tudja,hogy mit dobott el magától.Mi nagyon szeretjük és a szemünkfénye.Neked is csak gratulálni tudok és kívánom,hogy örömben,boldogságban teljen az életetek.
11. andurka85 (válaszként erre: 1. - Zsüly18)
2011. jan. 11. 15:42
Gratulálok Nektek,sok boldogságot kívánok! :) Én is 18 évesen lettem anya. Nem bántam meg! A párom kitartott mellettünk,azóta már a férjem,most 26 vagyok,és a 3. Babánkat várjuk nagyon nagy boldogsággal! :)
2011. jan. 11. 14:59
köszönöm szépen a kommentárokat nagyon kedvesek vagytok:)hát igen nem bántam meg énsem nagyon szeretem őket:)
2011. jan. 11. 13:54

Gratulálok a picihez.Sok boldogságot kívánok nektek.

Én is fiatalon szültem,és abszolút nem bántam meg!Sőt!Most várjuk a második ki csodánkat,és ennél nincs is nagyobb boldogság,mint szülőnek lenni.

2011. jan. 11. 13:26
Először én is csak gratulálni tudok.Nem ítélkezem mert ahogy írták már mindenki saját maga dönti el akar-e babát.Bevallom őszintén anyukámnak is 18évesen első pasi rögtön baba azaz én,ebből tanulva vigyáztam és csak 24évesen vállaltam babát mikor már szerettem is volna,remélem az én lányom is figyelni fog,a mai helyzetben ennyi idősen még korai egy baba.Bár ez a ti döntésetek!Sok egészséget!
2011. jan. 11. 12:13
Gratulálok a csöppséghez mi si 20évesen lettünk szülők igaz nálunk tervezett volt a baba most 9hónapos viszont a szüleim nagyon ellenezték a gyereket el is akrták vetettetni,de anyukám nagyon szereti a kicsit,apukám meg még a mai napig nem szól hozzánk szóval ti nagyon szerencsések vagytok:).Nagyon sok boldogságot,kitartást,erőt a kicsihez és ami még fontosabb jó egészséget kívánok nektek!!!
2011. jan. 11. 11:55
Tündéri a kisfiad:). Jó, hogy ilyen Szüleid, és Párod van, hogy kitartottak melletted.
5. bb102acbcc (válaszként erre: 1. - Zsüly18)
2011. jan. 11. 11:24
Gratulálok! Jól tetted,hogy megtartottad.
2011. jan. 11. 11:15

először is gratulálok a babához. nagyon jó anyának lenni egy újszülöttel. De be kell vallanom, hogy bátran bevállaltad ennyire fiatalon a babát. Nem szeretnék ítélkezni. Mert ez a ti döntésetek. Nektek kell mellette leni.

Kitartást és sok sok erőt kívánok hozzá. És a szüleidnek meg jó unokázást. :)

3. mitválasszak (válaszként erre: 1. - Zsüly18)
2011. jan. 11. 11:15
Gratulálok! Erőt, egészséget, kistestvért kívánok!
2011. jan. 11. 10:33

Gratulálok! :))) És, jól tetted, hogy megtartottad!

Sok boldogságot kívánok Nektek! :D

2011. jan. 11. 10:08
18 évesen megszültem a kisfiamat. És nem bántam meg. Sőt nagyon örülök neki, hogy itt van velem, nagyon imádom és soha semmilyen körülmények között nem hagynám el. (Mondjunk melyik anyuka? Bár vannak olyanok, de erről inkább ne beszéljünk...)

Ugrás a teljes írásra: Ricsi baba története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook