Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi baba mellett, milyen pénzkereseti lehetőséget tudtok ajánlani? fórum

Kicsi baba mellett, milyen pénzkereseti lehetőséget tudtok ajánlani? (beszélgetős fórum)


17. elemző (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 20. 11:00

Szia!

Érdemes megnézni a Forever kínálta termékeket, lehetőséget.

16. Evelina_97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 14:43

Szia, mi nagyon szivesen latunk anyukakat is a csapatban, dobj egy uzit. 😊

Van aki szinten csak ugy foglalkozna valamivel, azert csatlakozik, aztan az is lehet, hogy mar gyesrol nem megy vissza. :)

15. 0885be3643 (válaszként erre: 14. - 0885be3643)
2021. febr. 10. 17:54

Amúgy én több embert is ismerek, aki baba mellett kezdett vállalkozni, és ugy bejött neki, hogy vissza se ment alkalmazottnak.


Persze, volt akinek, meg nem.

2021. febr. 10. 17:50

Az attól függ, mihez értesz.


Én pl magánórákat adtam.


Szerintem két lehetöség van. Vagy tudsz valamit, ami otthonról végezhetö és piacképes, vagy akár tanulhatsz is új dolgot, ha hosszabban akarsz otthon maradni, vagy érdekel valami. Pl weblapfejlesztés, android programozás, online marketing, ha jó vagy nyelvböl, fordítás, esetleg manikürözés, gyógymasszázs. Próbálhatsz webáruházat is építeni, pl gyerekcuccokból.

13. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Janszi)
2021. febr. 10. 13:00

5-7 év Instagram után az egyik kollégámmal fizetnek.


150-200 font egy fotó, és nincs szerződés.

2021. febr. 10. 12:57

Az én anyam korrepetalt főleg fizikából és néha matekból, amig a kicsi tesokkal otthon volt.


Van valami szaknad, vagy miben vagyv jó? Mit dolgoztal mielőtt otthon ragadtal?

11. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 9. 21:07

Fényképezhetnél is,hátha lát benne fantáziát a reklámipar

[link]

2021. febr. 9. 19:47

Babás csoportban láttam olyan hirdetéseket is, hogy anyuka filcből életeket varrt játékkonyhába. Csendes munka, félbehagyható, halasztható, ha közbejön vmi.


Ezt írd a Google keresőbe: felt food

9. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2021. febr. 9. 15:54
Megélni biztosan nem lehetne belőle, de ha van esetenként 1-2 szabad óra, amikor tudja csinálni, még akkor is megéri, ha csak a saját gyerkőcöknek köti, horgolja a cuccokat.
8. Piroska52 (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2021. febr. 9. 15:35
Ez igy van, azt az időt nem lehet megfizetni, amennyi időbe telik megcsinálni,
2021. febr. 9. 15:33

Kötött - horgolt baba holmikkal 2 gond van.

-100-ból egy anyuka ha ráadja a gyerekre.

-a kézimunka megfizethetetlen.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Papája)
2021. febr. 9. 15:16
És pont ezek azok, amelyekből mindig új és új kell, ahogy növekszik a baba... :))
5. papája (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. febr. 9. 15:14
Ezek a babaholmik tényleg gyönyörűek. Pont ezek azok, amik ha kell, ha nem megveszi az ember.
2021. febr. 9. 14:38

Olyan szépek, aranyosak


[link]

3. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2021. febr. 9. 14:36
Ez jó! Elsősorban baba-cuccokat kötni, horgolni, vagy varrni. A gyerekek állandóan kinövik a sapit, sálat, pulcsit, takarót, kiscipőt és az "egyujjas" kesztyűket... A többi kismama körében majd megy a híre, és a saját babádon nyugodtan reklámozhatod. :)
2021. febr. 9. 13:56

Három kicsi gyerek mellett meggondolandó bármi mellett elköteleződni, mert bármikor megeshet hogy nem tudsz a munkával foglalkozni akár napokig is és ha határidős a meló akkor bukta van. Amúgy meg "valós" otthoni munka meg talán csak a mesében van.

Inkább ha van valami kreativ tulajdonságod próbáld meg azt kihasználni, akár varrás, horgolás, kötés vagy festés, rajzolás és ajándéktárgyak vagy akármilyen mütyürke készítésbe belevágni. Nem köt idő, nem köt felelősség és facebook csoportokban, meskán el lehet adni a cuccokat.

2021. febr. 9. 12:46

Sziasztok!


Valós Otthoni munka érdekelne amivel pénzt lehet keresni ha nem nagy összeg sem baj. Főként elfoglaltság képen. Nem azért mert mintha nem lenne elég dolgom itthon a picivel meg a háztartással plussz a másik két gyermekem oviban, hanem hogy egy picit mással is tudnék foglalkozni és még keresnék is vele. Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook