Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallotatok már a következő pénzkereseti lehetőségről? fórum

Hallotatok már a következő pénzkereseti lehetőségről? (tudásbázis kérdés)


1 2
44. bionom
2009. jan. 30. 11:32

Szerintem nincs baj az FLP-s termékekkel, bár mint minden hálózatos, legalább 20-30%-kal drágább, mint kéne, de ezek nem csak drágák, értékesek is, hiszen nem gyógyszergyári laboratóriumban összekémiázott vackok, hanem sok vitaminnak és táplálékkiegészítőnek az alapanyaga napérlelte gyümölcsök esszenciája, növények méregdrága vegyületei. Az FLP-ben a teljes üzleti hozzáállás az, ami gusztustalan. Én tag vagyok, egy rövid ideig megpróbálkoztam a hálózatépítéssel is, de mivel nem volt hozzá gyomrom, abbahagytam. Éven 3x megvesszük azokat a termékeket, amik ott a legjobbak (szerintem a fogkrémjük verhetetlen, deo is okés, aloe krém, aloe krémzselé). Van 1-2 jó cucc, például az egész világon sehol nem vehetsz olyan isssteni mézet, mint az övék, az arizóniai fennsíkon élő növényekből gyűjtött "kaktuszméz". De! Undorítónak találom, hogy a méregdrága (110e ft) kezdő készletet nem állíthatod össze vagy döntheted el, hogy mire van szükséged. Másrészt aki üzletet akar építeni, nem csak 110e Ft-tal kell indulnia, de havonta is 50e Ft-ot kell vásárolnia. Hétköznap céges est, hétvégén otthon családi bemutató (lassan érlelődő válási ok!). Ha pedig nem, akkor hotelban (és hitelből?) üzleti hétvége, hogy az agymosáson a fejedbe tuszkolják, hogy "Te is meg tudod csinálni?!" Mit? A koldusbotra jutást?!


Jó hír, hogy vannak most már olyan cégek, ahol nem az a feladat, hogy írd össze 150 barátodat, csinálj belőlük 100 ellenséget. A családodat cseréld le üzlettársakra, a hétvégi kirándulást túlklímázott vagy szellőzetlen, zsúfolt szállodai előadásokra, és hidd el, hogy egy év alatt egy milliót fogsz keresni. Zaklatás nélkül, talpalás nélkül, tukmálati nélkül, rárakódó költségek nélkül is kereshetsz havi 100-150 ezret úgy, hogy sem a Scientológus egyházhoz, se máshová nem kell elszegődnöd mindehhez, és a seggedet sem kell felemelni otthon a számítógép elől, hajnalban vagy késő este, vagy a gyerek délutáni alvása alatt, esetleg munkahelyen ebédidőben max. napi 1 órai meló. Reálisabb, és nem kell elszegényedned ahhoz, hogy meggazdagodhass. Igaz, oda a gyors meggazdagodás illúziója. Dehát istenem, a valóság mindig szürkébb... de azért lehet szürkés-rózsaszín is, az is egy árnyalat! :)

43. e6a07f094b (válaszként erre: 41. - Júlia*)
2008. dec. 20. 18:34

En igazan nem vedem azokat a szemet trogerokat, akik atverik az embereket, de(sajnos)nekik van igazuk. Ha az emberkek ennyire hiszekenyek, miert ne hasznaljak ki, nem igaz?

Ilyen esetekben azokat tartom hibasnak, akik hittek a hulye dumaban, es kepesek voltak aldozni arra, hogy tobb penzhez jussanak.

Ez, foleg az idosebb emberekre vonatkozik, akik azt hiszik, hogy orokke fognak elni.

Peldanak okaert, itt Montrealban, par napja kapott el a rendorseg egy csalot, aki idos emberekre specializalta magat.

"Nyert a lotton,, stb, de kuldjon 2000 dollart a papirmunkaert es a hazhozszallitasert"

Elmegy az eszem; elkuldtek!

Hat nem jut eszukbe, ha nem jatszottak lottot, vagy barmilyen szerencsejatekot, akkor hogyan is nyernenek??

Egy idosebb uriember 30 darab ezrest veszitett, es fel volt haborodva, amikor a rendorseg kikerdezte.

"De olyan szepen hangzott a telefonban!"


Hat ez az, ezek a szemetek ezt hasznaljak ki,de kerdem en, hogy egy 89 eves ember miert akar meg tobb penzt,(jelen esetben 100 ezer dollart), foleg mikor egyedul van, nincs senkije?

Hat akkor kik a kapzsiak? Melyik korosztaly?

Egyebkent itt ez szinte naponta megtortenik, es a csalok rohognek vegig az uton, amely a Bankba visz..


Talan igazuk van?????...


Ahogy kivettem a sztorikbol, minel idosebb lesz valaki, annal jobban kapzsiva valik.

De miert?

Jo kerdes, eddig senki nem mondta meg az igazi okat, miert akar tobbet?

A legtobb valasz az volt, hogy "miert ne?"


Hat igen, miert ne...


Van egy regi angol mondas, miszerint:"If I cannot take you with me, I'am not going!"


Magyaran, ha nem tudlak elvinni magammal, akkor inkabb nem is halok meg!


Hisznek az orok eletben, es azok a rohadt gazemberek ezt szepen ki is hasznaljak..((


Szomoru, de igy van...

42. Júlia* (válaszként erre: 39. - Szabk)
2008. dec. 20. 18:06

:-)))


Most legyetek még óvatosabbak,

be van fagyva a medence

:-))))

2008. dec. 20. 18:05

Ócska piárfogások.


Egyre több lesz belőle ezután.


Mindenki pénzt szeretne keresni, ezt a sok gazember ki is használja.


Már mennyien bedőltek, de nem tanulnak az emberek.

2008. dec. 20. 18:00
nem, van valami ötleted?
39. szabk (válaszként erre: 38. - 7130b15964)
2008. szept. 10. 16:34

csak ha már beverték a fejüket az aljába, elég késő...

de ez jó volt!

38. 7130b15964 (válaszként erre: 37. - Szabk)
2008. szept. 10. 16:32
Van benne valami, hogy egy részük kihasználja azokat az embereket, akik előbb fejest ugranak, utána kezdik nézni, hogy elég mély-e a víz...
37. szabk
2008. szept. 10. 16:30
mint ahogy a "szuperbefektetéseket" és pl. a provident féle hiteleket... az emberek nem tudnak gondolkozni??? utána meg sírnak...
36. szabk (válaszként erre: 35. - 7130b15964)
2008. szept. 10. 16:29
hát ezeknek nem az a lényege, hogy hagyd, hogy megtaláljanak... :-))) és nem is az áruval van gond, én is használok FLP-t és NuSkin-t is. itt tényleg a körítéssel van a baj szerintem is. de megy ez már olyan régóta, miért kell még mindig embereknek "bevenni a maszlagot"? sosem fogom megérteni...
35. 7130b15964 (válaszként erre: 33. - Szabk)
2008. szept. 10. 16:18

Ez tök röhej. Én baromira kiakadtam egyszer, amikor behülyített valaki és ráment vagy két órám egy ilyen beszélgetésre, mivel elvileg egy állásinterjúra számítottam. Ez tizenegynehány éve volt. Azóta messziről kiszagolom és visszautasítom az ilyen trükközőket.


Egyébként, ha valaki odajön hozzám korrekten, hogy van ilyen vagy olyan terméke, amit szeretne megmutatni, feltéve, hogy érdekel, akkor könnyen lehet, hogy leülök vele és megnézem, ami megtetszik kis is próbálom, akár veszek is belőle. Úgyhogy ismerek egy pár Amway, Oriflame, Avon, NuSkin terméket.


De az ilyen nagy dumás, becsapós szövegelőket nem bírom és az állvatapsolós hallelújás összejövetelek sem vonzanak.

34. 7130b15964 (válaszként erre: 30. - Szabk)
2008. szept. 10. 16:14

Lehet az ilyen termékekkel úgy foglalkozni, hogy nem megy az ember mások idegeire. Egyszerűen nem kell nyaggatni senkit. Akit érdekel, az úgyis vevő a témára, akit meg nem, azt békén kell hagyni.


Egyébként is a portálon is sokan veszenk FLP-s termékeket. Úgyhogy biztosan meg is lehet belőle élni (valahogy)...

33. szabk (válaszként erre: 31. - 7130b15964)
2008. szept. 10. 16:13
hát persze hogy mlm, csak nem értem, hogy mért próbálják mindig letagadni. nem tudom, hogy lehetnek még mindig emberek, akik nem látják át...
32. 7130b15964 (válaszként erre: 29. - 70b077364a)
2008. szept. 10. 16:12
Ez nagyon jó:DDD
31. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - 8565183eb5)
2008. szept. 10. 16:09

:DDDDDDDDDDDDDDD


És ez nem MLM?! :DDDDDDD


Bejöttek azóta a milliók, vagy fél év nem elég rá?:)

30. szabk
2008. szept. 10. 16:06
:-) engem is nemrégen akartak beszervezni, akár több milliós jövedelemmel kecsegtetve...a srácnak bejött pár hónap alatt a több100ezer, de én nem akarok vele foglalkozni. teljesen rá van kattanva a témára, van aki már fel sem veszi neki a telefont...köszi, ilyen áron nem kell pénz, fontosabbak a barátaim, és a szabadidőm!
2008. júl. 3. 16:06

Ez tényleg hülyeség:)

Nekem a volt általános iskolai igazgatóm! akar mindig beszervezni ilyenekre. Félévente bejelöl iwiwen, lenyomja a szöveget, aztán mondom nem, csak ír még egy két üzit, mondom mégegyszer, hogy nem, erre megsértődik és kitöröl.....

Van még fél év pihenőm mert éppen most próbálkozott pár hete:):)

28. sodrak
2008. máj. 9. 09:56
Nem hiszem el az olyan állásajánlatokat, ahol előre kell fizetned,és azt sem tudod, miért.
27. s.irma (válaszként erre: 6. - 8565183eb5)
2008. máj. 9. 09:40
Ez egy agyrém! Semi ilyenbe nem érdemes belefogni.
2008. ápr. 30. 07:14
Nem megyek el de az kiderült hogy foreveres előadás lett volna. Amikor megláttam az adatlapján kérdeztem hogy az-e. (munkahelnyek az a honlap volt írva iwiwen) Mondta h igen ismerem. Mondtam hogy igen voltam előadáson már. Csak ott nem kellett fizetni. Bár ott azt akarták hogy ha akarok vele foglalkozni rendeljek terméket 100ezer forintért... Nem érdekelt engem. Nem tetszik az a pénzkereseti lehetőség ahol fizetni kellene azért hogy dolgozhassak neki. Ilyen esetekben szerintem az új belépőkből van pénzük.
2008. ápr. 30. 06:38
Feletsd el,kamu az egész.Rengeteg pilóta játék van fent az állás hirdetések között.
2008. ápr. 27. 14:22
kamu szagú:)
2008. ápr. 26. 21:16
nagy hülyeség ez olyan csöbe huzás mint herbelife ott is minden oktatáson kellett volna fizetni 3ezer forintott. de minding van egy pár ember akinek sikerül de szerintem ök vannak kevesebben.
22. McKenzi (válaszként erre: 20. - Supin)
2008. ápr. 24. 14:50

:)))

így vagyok vele én is, de azt hiszem még mindig sokan mennek el ilyenekre. Amúgy elterjedtebb amikor kirándulni és ebédelni viszik az embereket és akkor már mindenki úgy érzi, hogy vennie kell valamit

Anyósom is elment az ilyenekre, ezért nekem van néhány tupperware dobozom :) Ami tényleg nem rossz, de hogy azért veszi meg az ember, mert úgy érzi így illik, az már nem tetszik, ez olyan mint a bolti kóstoltatás, sokan vesznek is ha már megkóstolták ingyé :))))

21. 8565183eb5 (válaszként erre: 17. - 91d4989ab9)
2008. ápr. 24. 14:04
XD. :-)))
20. supin (válaszként erre: 7. - McKenzi)
2008. ápr. 24. 09:35
Ja!! De nekem is kell az az ezres!
19. esztella100 (válaszként erre: 17. - 91d4989ab9)
2008. ápr. 24. 06:23
Ezt nevezem!
18. 1366d1807f (válaszként erre: 17. - 91d4989ab9)
2008. ápr. 23. 21:52

:-DDDD


Naggggyon jó az ötleted. Már küldöm is neked a pénzt!

2008. ápr. 23. 19:57

:))) ha küldötök egy ezrest akkor nem kell eljönnötök meghallgatni az előadásomat a semmiről, na ? kihagyhatatlan lehetőség!:)))))))))))


remélem értitek hogy ez poén. de kb ilyesmi lehet az a levél is. ha 5000ren fizetnétek azért hogy ne fárasszalak benneteket órákon át, akkor ezzel keresnék 5milcsit és még dolgoznom se kéne érte semmit:) álommeló:DDDDDD

2008. ápr. 23. 19:40
Nem akarok elmenni pláne gyanus az hogy megtudjam hogy miről van szó már eleve fizessek. Igazatok van humbuk az egész.
2008. ápr. 23. 19:00
hülyeség, de ahhányan elmennek, annyi 1000-se meg lesz az illetőnek, így ő tényleg keresni fog
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook