Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online pénzkereseti lehetőség tapasztalatok fórum

Online pénzkereseti lehetőség tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2019. jan. 6. 12:18
Az ipsosost tényleg elküldik. De ott se öt perc míg összejönnek a pontok a 1 ezer Ft-os utalványhoz.
7. Lizy92 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. jan. 6. 02:57
Tobbet en se megyek bele. Az embert behulyitik..
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Lizy92)
2019. jan. 6. 02:49

Én levettem a kontómról 8000 Ft-ot érő pontot, majd közölték (angolul) azt hiszem, azt, hogy 20 ezer alatt nem fizetnek.

Hát ezért nem töltögetek ki hülye kérdőíveket, fiatalos- e egy adott szolgáltató és hasonlók.

2019. jan. 6. 02:44
Kb 1 eve beszalltam egy kerdeives online munkaba.. Az első 3-5 napban rendszeresen jottek a kerdoivek, persze csak ilyen 25 pontosak, majd valahogy mar csak hetente, majd havonta jottek.. 2200 pontot kell minimum osszegyujteni, hogy kifizessenek 4 ezer forintot.. Kb osszeszedten 800 pontot de mar elegem lett, nem hasznalom. Ez is olyan mezesmadzag szeru dolog.. Kamu az egesz..
4. barbus0501 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. jan. 6. 01:51
Igen, igy szokott lenni. En most probalok ki egyet. Van egy olyan is, ahol munkakahirdeteseket kell lefenykepezni es amazon ajandekkartyaert lehetett bevaltani. Meg is kaptam.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. jan. 6. 00:45

Amikor kifizetést kértem, akkor regisztrálnom kellett egy virtuális bankba.

Az azután közölte, hogy x ezer euro alatt nem utalnak.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Barbus0501)
2019. jan. 6. 00:44

Én kíváncsiságból beszálltam, de pénzt még nem láttam belőle.

Illetve egy másiknál nyertem egyszer valamit, amit azóta sem tudok használni, mert egyrészt nem érdekel, másrészt drága kiegészítések kellenének hozzá.

2019. jan. 6. 00:41
Nem lehet vele milliomosra keresni magadat, de ha van egy kis szabadidod, akkor kerdoivek kitoltesevel kereshetsz valamennyit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook