Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki volt már Bogácson? fórum

Ki volt már Bogácson? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 1. 09:34
meg nem voltam.
21. mmacus (válaszként erre: 20. - Zvirág)
2014. ápr. 20. 12:15
2008 óta csak felfedezte a fórumindító is -vagy nem:) De a kérdése már valószínűleg nem aktuális.
2014. ápr. 20. 12:05
Mi minden évben megyünk Bogácsra,az idén már csúszdapark is lesz júliustól.Az Öreg Malom Apartmanházban szálltunk meg mindig,mert pár lépésre van a strandtól,nyugis,szép hely,étterem is van és 15% kedvezményt is kapunk az étkezés árából ha náluk szállunk meg.
2013. nov. 29. 18:56
én
18. tixtina (válaszként erre: 17. - Mmacus)
2010. júl. 21. 12:49
Na igen,néztem a neten-Egerszalókon több,mint háromszoros a jegyár a fürdőben.
17. mmacus
2010. júl. 21. 06:05
Évekig ott nyaraltunk, a strand nem a legjobb volt akkoriban. Érdemes átmenni Zsóry-ba, vagy Egerszalókra fürdeni.
16. tixtina (válaszként erre: 15. - Pesmár)
2010. júl. 21. 01:14

Augusztus 9-én megyünk Bogácsra.

Szeretnénk tartalmasan- kirándulással,fürdőzéssel tölteni a 8 napot.

2009. jan. 10. 11:50
mi is voltunk már ott többször,nyaraltunk is,igaz régen,de nagyon jó volt:
2008. nov. 11. 19:19
Én is voltam már a családommal és mondhatom, szuperjól éreztük magunkat mind a strandon, mind a környéken! :)
2008. júl. 29. 22:18
én voltam, azt hiszem 4x
12. a7a90ace89 (válaszként erre: 10. - Ivett 1)
2008. júl. 28. 15:03
Akkor jövőre is lehet odamenni!☺
2008. júl. 28. 15:01

Már én is voltam többször Bogácson. Kellemes hely, ahonna a környéket nagyon klasszul be lehet járni. Térképezzétek fel magatokat és irány toronyiránt!


Mi mindig átautóztunk a természedvédelmi területen (erdő). Az is megér egy misét, nagyon klassz volt. A többit előttem már leírták.


Szerintem ha kicsit hamarabb szóltál volna, akkor több ötletet kaphattál volna...de így...már ott vagytok, mire mi ezeket leírjuk.


Jó nyaralást, kellemes időtöltést! A héten tuti klassz időtök lesz!

2008. júl. 27. 18:07

Sziasztok!

Remélem valaki elolvassa az élményeimet Bogáccsal kapcsolatba.

Szóval az időt leszámítva ami nagyon sza...volt,jól éreztük magunkat.Voltunk Szilvásváradon,Zsóry fürdőbe,Egerbe egy egész napot eltöltöttünk városnézéssel,Bogácson a strandon,felmentünk a Siroki várhoz stb.

A táj nagyon szép volt nekünk alföldieknek.Nem tudtam vele betelni.Szóval ennyi.Nagyon gyorsan telt az idő.Most újra itthon a megszokott hétköznapok.

2008. júl. 19. 13:36

Köszi mégegyszer mindenkinek!!!

Majd ha hazajöttünk megírom milyen is volt,mit láttunk,hogy éreztük magunkat.

Mindenkinek jó nyaralást!!!

2008. júl. 18. 19:39
sikizita mindent leírt ami a környéken van. Jó nyaralást Nektek!!!!
2008. júl. 18. 19:22
Nagyon köszi a hozzászólásokat.Bízom benne hogy mi is jól fogjuk érezni magunkat.
2008. júl. 18. 13:54
Mi ,évekig Bogácsra jártunk nyaralni.Imádjuk.Nem kell nyugisabb,kellemesebb hely.Ami nagyon megfogott még benne,hogy az emberek rettentően kedvesek, vendégszeretőek.Arról nem beszélve,hogy szállást ennyi pénzért, nem nagyon kapunk sehol.Tavaly egy három szintes lakást béreltünk ,kilencen.Csodás volt.1 hét nyugi,távol a sok hü...e embertől.Mindenkinek ajánlom.
2008. júl. 18. 13:48

szia Ivett

én Bogácson csak a fürdőbe voltam de nem messze voltunk tőle. sokat lehet kirándulni, túrázni, nagyon szép a környék. nem messze van Eger, Noszvajon van egy kastély, Bükki nemzeti park, Bogácson van lepkemúzeum. nem tudom mi érdekel titeket, vagy hogy kocsival mentek-e de vannak lehetőségek.

2008. júl. 18. 13:47

szia

én két éve voltam bogácson a strandon. a Strand szép volt szerintem és kulturált. A környéken érdemes megnézni Egerszalókot, Szilvásváradot és ott a Szalajka völgyet ott ha nem akarsz sétálni fölvisz kisvasút. Érdemes elmenni Egerbe és Bélapátfalvára. Bélapátfalván van egy nagyon szép régi templom és van egy tó ami fürdésre alkalmas. Egyébként mi Szarvaskőn voltunk nyaralni és onnan jártuk be a környéket. Szarvaskőn egy nemrég épült kilátó volt. Az is nagyon szép. Jó utat, mi is vasárnap megyünk nyaralni! Jó pihenést

2008. júl. 18. 13:41
Hát nem egy fölkapott hely lehet ha már ennyien hozzá szóltatok a fórumhoz.Köszi
2. Ivett 1 (válaszként erre: 1. - Ivett 1)
2008. júl. 16. 14:34
bocsi,környéken:))
2008. júl. 16. 14:31

Sziasztok!

Vasárnap indulunk Bogácsra.Valakinek van már ottani élménye?

Mit lehet ott csinálni strandoláson kivül?

Mit érdemes a környékbe megnézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook