Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tud vegetáriánus nyaralást ajánlani olcsón? fórum

Ki tud vegetáriánus nyaralást ajánlani olcsón? (beszélgetős fórum)


16. Vatizsuzsi (válaszként erre: 15. - Annapurna)
2010. jún. 11. 12:17
fogyokuratabor pont hu
15. Annapurna (válaszként erre: 13. - Vatizsuzsi)
2010. jún. 11. 12:11
Tavaly nyáron fogytam egy csomót. Emlékszem már, valaki kérdezte itt a Hoxán, hogy menjen-e fogyókúra táborba. De nem tűnt fel, hogy ott lesz vegetáriánus főzőtanfolyam. Hol hirdetik?
14. 42af71f255 (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2010. jún. 11. 11:42

Sokszor volt már sajnos,hogy jónevű helyi étteremben a legjobb menü az rántott sajt volt rizottóval.

De persze,biztos igazad van,én elég kevés helyen találkoztam változatos vega menüvel.

És ha jól tudom a mi elég nagy városunkban is egy vegetariánus étterem van..ami sztem elég kevés...

13. Vatizsuzsi (válaszként erre: 1. - Annapurna)
2010. jún. 11. 11:41
Ha valami konkrétra vagy kíváncsi, lesz egy tábor vegetariánus főzőtanfolyammal, de ezt fogyókúra táborként hirdetik. Júni 14-ig lehet jelentkezni. Lehet, hogy akkor se néznek ki, ha nem vagy kövér. Ez 65 ezerbe kerül. És valóban, itt lesz jóga is.
12. emagdi
2010. jún. 11. 11:33
de amúgy menj pl jógatáborba, ott garantáltan vega kaját fogsz kapni:)
11. emagdi (válaszként erre: 10. - 42af71f255)
2010. jún. 11. 11:32
mondjuk az igaz, hogy ha a lacipecsenyéshez vagy hamburgereshez mész, akkor csak köretre számítasz, de normális helyeken kivétel nélkül van finom és változatos vegetáriánusoknak való étel is.
10. 42af71f255 (válaszként erre: 6. - Annapurna)
2010. jún. 11. 11:26

Szerintem igazad van, nem mindenhol oldják meg a vegák étkeztetését...a legtöbb helyen van 2-3-4 variáció amit ehetsz,és a legtöbb tényleg a krumpli,rizs,sajt,karfiol felállás,amit már én is nagyon unok!:S

Érdemes telefonon,vagy inteneten érdeklődni ezekről a dolgokról,biztos válaszolnak....

Én olyan 6 éve nem eszek húst,és sajnos sok problémám volt belőle....engem is nagyon sokan maceráltak,hogy miért nem eszek....

2010. jún. 11. 11:24

Nagyon sok embert kellene hülyének nézned és a gör-

csölésed nem jogos.Minden étteremben van vega kaja

és természetes is.Én nem vagyok vegetáriánus (arany

közé úton vagyok),de sokszor szívesen fogyasztok vega kaját étteremben is,senki nem csodálkozik rám.

2010. jún. 11. 11:23
másik megoldás, hogy ha nem előre befizetett etetést veszel a nyaraláshoz, hanem minden nap elmentek valamelyik helyi vendéglőbe enni, ott meg azt választasz amit szeretnél :)
7. emagdi (válaszként erre: 6. - Annapurna)
2010. jún. 11. 11:22

olyan helyre menj ahol svédasztalos etetés van (amúgy szerintem a legtöbb szálloda ilyen), és ott azt választasz amit csak akarsz. minél nagyobb a szálloda, annál több a vendég, tehát annál nagyobb az étterem és az ételválaszték. és húsmentes ételek mindenhol vannak.

én eddig még minden nyaraláson teljesen jókat tudtam enni, soha nem volt olyan érzésem, hogy valamilyen hátrányt szenvedtem volna. (de bennem ez még fel sem merült, hogy esetleg valahol nem fogok tudni megfelelő ételeket enni, ezért is csodálkozom a kérdéseden:))

6. Annapurna (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2010. jún. 11. 11:18

Igazatok van, hogy nekem kellene hülyének nézni azokat, akik esznek húst, de ők jóval többen vannak és pillanatok alatt kiosztanak.

Vágyom egy helyre, ahova befizethetek egy hétre és csak elém teszik a jó vega kaját, nem kell kruplipürét ennem salátával, vagy sültkrumplit, és utálom már a rántott sajtot rizzsel és tartárral!

Nektek tényleg nem gond a nyaralás?

5. flasch (válaszként erre: 3. - 84882672dc)
2010. jún. 11. 11:07
neked kellett volna hülyének nézned őt, hogy miért nincs :D :P
2010. jún. 11. 11:07

nem tudom, én 19 éve nem eszem húst, és még soha sehol nem volt gondom az étkezéssel.

de nem is értem a kérdésed, én eddig akárhova mentem, mindenhol volt húsmentes étel is, amit tudtam enni (és azért már elég sokfelé jártam).


szerintem bárhová mehetsz nyaralni, ahová csak szeretnél, és ne görcsölj rá a kajára, kizárt, hogy éhenhalj:)

2010. jún. 11. 10:58
amúgy ismerem "AZT" a nézést... múltkor egy egészen komolynak tűnő hamburgeresnél, ahol ezren voltak, kérdeztem van-e vega-burger?!?! mondhatni, hülyének nézett!?!? :(
2. 84882672dc (válaszként erre: 1. - Annapurna)
2010. jún. 11. 10:57
Hát Én leginkább úgy, hogy magam intézem az evést, nem fizetünk be... azt eszünk, akkor és annyit amennyit akarunk! :)
2010. jún. 11. 10:55
Vegetáriánus vagyok, ezért gond, hogy hová menjek nyaralni. Minden üdülőben, táborban húsos kaját adnak, és még piszkálnak is, hogy miért nem eszem húst. Arra várok választ, más vega hogyan oldja meg a nyaralását.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook