Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet olcsón kihozni egy nyaralást? fórum

Hogyan lehet olcsón kihozni egy nyaralást? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 14. 07:12
Mi mindig Lignanoba (olaszország) járunk,és nagyon olcsón hozzuk ki. Soprontól 4 óra autóút, tehát közel van. És ott lefoglaljuk a legolcsóbb apartmant, tehát magunkra főzünk.Igaz ez nem repülővel van, ahogy kérdezted, de én csak ajánlani tudom, mert gyönyörű a strand, mindig jó meleg és jó idő van, és este is el lehet bolyongani a szuperhosszú sétálóutcában. (Van csúszdapark is, hétfőn piac, stb...)
8. 569a7df0cf (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. nov. 14. 00:30
Az all incl. nem zarja ki a kirandulasokat... A szalloda szervez kulso programokat, es gondoskodik a kajarol is. Egyebkent meg ha az all inclusive-et kifizeti valaki, nyilvan belefer egy pizza, vagy egyeb nehanyszor.
2013. nov. 13. 22:17

ami alap, ha olcsóságra mész:

1. akciós olcsó fapados repjegy (neten figyeled, jó előre lefoglalod)

2. akciós olcsó szállás (pl booking.com)


attól függ mit szeretnétek csinálni a nyaralás alatt, illetve milyenek az igényeitek.

ha felfedezni-kirándulni szerettek, akkor neten olsón tudsz autót is bérelni, azzal menjetek, nehogy eszetekbe jusson szervezett fakultatív kirándulás!


szerintem amúgy apartman+önellátás a legolcsóbb, mindenhol (európában) van kb ugyanolyan közért mint itt, a nyaralóhelyek környékén is (mondjuk nyilván nem a turistaövezetben, de ha van bérelt autó akkor ez nem gond), mindent hasonló áron be lehet szerezni mint itthon. reggeli-ebéd így megoldható (nyáron a legtöbb ember nem eszik nagy ebédet a nagy hőség miatt), vacsorázni meg el lehet menni minden nap valahova. Árban így töredéke a szállodai ellátásnak.


Persze ha nagyon sokat vagy sokszor esztek, vagy napi többszöri főtt ételhez ragaszkodtok akkor a szállodai etetés a nyerő.


De bármit is választasz, a legolcsóbban saját magadnak a neten keresztül tudod lefoglalni.

2013. nov. 13. 09:15
egyébként olcsón tényleg utazás kiállításon jó hamar lefoglalt utazással lehet kihozni egy nyaralást
2013. nov. 13. 09:13
Én pl. all incl. sose mennék, mert akkor oda vagyok kötve a szállodához, ott kell lennem reggel, délben, este, hogy mindhárom főétkezésen részt vegyek. Így nem lehet se kirándulni, se várost nézni. Ülni a szállodában, ülni a medencében? AZ egy nap, max 2....de a többin halálra unnám így magam
4. 7ff5dc369b (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2013. nov. 13. 08:58

Mi minden évben többször megyünk nyaralni, telelni, gyerekekk, gyerek nélkül.

10 év tapasztalatát mondom:

Csak all inc vagy FP MERT:

gyerekkel all inc , minden étkezésetek megoldott nem veszel máshol kaját, plusz rednszeres étkezés biztositva van, olcsóbb mint minden alkalommal megvenni a kaját.

FP gyerek nélkül mert akkor kettecskén az ebéd és a reggeli megoldott és vacsira lehet menni romantikázni bárhova kajolni.

Ellátás nélül, apartman nyaraláskor kizárt!! Többe kerül aleves mint a hus, lehet itt mondani hogy de ,meg ha... DE NEM!

gYEREKKEL ALL INC KETTECSKÉN ALL INC VAGY FP CSAKIS.

2013. nov. 12. 12:32

Márciusban szokott lenni az utazási kiállítás - egy csomó utazási irodának van akciója, hogy ha ott lefoglalod a nyári nyaralást, rengeteg kedvezményt kapsz...

Mi így utaztunk Máltára (a célpont már réges rég el volt döntve), 38 %-os kedvezménnyel...:)

2. mkriszti81 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2013. nov. 12. 12:18

all inclusive szerintem akkor éri meg elsősorban, ha isztok alkoholt is, mert napi pár pohár plusz üdítőért kicsit sok az ára - illetve akkor, ha a napok nagy részében ott vagytok a szállodában, mert ha egész nap pl programokon vagytok, akkor csak reggel és este használjátok az ingyenes fogyasztás előnyeit, ami nem sok gondolom


Ismerek olyat, aki azzal foglalkozik, hogy megkeresi neked a legolcsóbb megoldást (utazás, szállás, ellátás,stb mindent beleértve). Mi pár éve így utaztunk el kb 60 ezerből Spanyolo-ba (repülő, szállás, még kocsibérlés ára is benne volt!)

2013. nov. 12. 12:11

Sziasztok, júliusban készulunk nyyaralni pár ismerossel, idén csak kiséroként voltam nyaralni,de ez inkább munka volt, mint nyaralás.

van pár kérdésem:hogy lehet egy nyaralást minél olcsobban meguszni, melyik uticél lenne a legjobb szerintetek, repulovel mennénk, tengerpati nyaralást tervezunk.Mi a véleményetek az all inclusive ellátásról?érdemes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook