Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mit vesz karácsonyra a barátnőjének? fórum

Ki mit vesz karácsonyra a barátnőjének? (beszélgetős fórum)


25. Bless the child (válaszként erre: 24. - Simple)
2020. dec. 1. 16:52
Eszméletlen cukik, még a kakijuk is különleges 😂
24. simple (válaszként erre: 22. - Bless the child)
2020. dec. 1. 16:28

Én is nagyon imádom!


[link]

23. Bless the child (válaszként erre: 22. - Bless the child)
2020. dec. 1. 16:19
22. Bless the child (válaszként erre: 20. - Simple)
2020. dec. 1. 16:17
A kicsi vombatnak nevet keresnek, lehet szavazni. Egyik kedvenc állatom😍
2020. dec. 1. 16:14
Egy wellness hetvegenek szerintem mindenki orulne. Te is, o is. Plane ha sokat dolgozik. En biztos ezzel lepnem meg a parom, ha lenne parom. Vagy csak ugy leruccannék vele a bécsi karacsonyi vasarba, aztan valasszon maganak amit akar.
20. simple (válaszként erre: 19. - Bless the child)
2020. dec. 1. 16:13
Nagyon cuki! :) És utána lehet egy rendszeres program kijárni, és nézni hogy nő a kis tapír. :D
19. Bless the child (válaszként erre: 18. - Simple)
2020. dec. 1. 16:06
Ez már mekkora😍😍😍
18. simple
2020. dec. 1. 16:00

[link]


Na ez például tuti siker!

2020. dec. 1. 15:12

Ha van is ékszere, azt szeretik a csajok.

Mennyi a keret?

2020. dec. 1. 15:06
kozmetikai szerek, édesség
15. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 14:23

Könyv

Masszázs kupon vagy kozemtikai kezelésre kupon

2020. dec. 1. 14:12
Esetleg egy különleges könyv: Our Story ! Én ezt Valentin napra adtam nagy sikere volt.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 13:56
Ha szeret sportolni, vagy szoktatok pl. együtt elmenni futni, hasonlók, akkor ahhoz kapcsolódóan valamit. Tréning cipőt, ruhát... vagy akár most veszel ilyet azzal, hogy ettől kezdve esetenként mentek együtt egy kis közös testedzésre. Persze, csak ha nem veszi célzásnak, a súlyára vonatkozóan.
12. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 13:53
Ha szeret olvasni,akkor valami jò könyvet.Èn azt kèrtem karàcsonyra😛
11. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 13:35

Nekem is megvan mindenem, tárgyi dolgoknak nem örülök annyira. Én valamilyen élményt kapnék szívesebben.

Hogy őt mi érdekli, mit szeret csinálni, mi a vágya, azt te tudod.

2020. dec. 1. 13:12

Az online színházjegy szerintem is jó ötlet.


Megfőzöd a karácsonyi vacsorát, az asztalnál vendégül látod a barátnődet (szép teríték, alkalomhoz illő öltözék) és utána megnéztek egy előadást.


Ajándéknak, ha szeret olvasni, akkor egy asztali lámpát vagy laptophoz (ha szokott használni) kis asztalkát (ágyba, kanapéra)

9. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
2020. dec. 1. 13:11
Vagy társasjáték amivel ketten tudtok játszani. Majdnem elfelejtettem a társasjátékokat, pedig nálunk most az a sláger. :D
2020. dec. 1. 13:09

Én most élményre, programra nem vennék jegyet/utalványt stb., ki tudja mikor lehet majd felhasználni, az úgy meg nem akkora buli... :(


Ha magamból indulok ki, akkor szerintem biztos nem fog megharagudni, ha megint ékszert kap. :) Ruhákra is ugyanez vonatkozik, nekem is van elég, de egy újabb plüss otthoni pulcsinak, vagy vastag bolyhos zokninak mindig örülnék.


Ha szeret kávézni, vegyél neki különlegesebb kávét (pl. Frei caféból, Starbucksból). Vagy valami különleges szálas teát, vannak erre szakosodott boltok is. Nem írtad hogy mi a keret, de nekem amikor nincs ötletem egy nagyobb, ütősebb ajándékra, akkor ilyen apróságokból szoktam összerakni többet.

2020. dec. 1. 12:49
Vannak 1 alkalmas sütis meg főzős tanfolyamok is. Persze most valószínű azokat is leállították. De utalványt lehet venni későbbre.
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 12:45

Közös fényképes dísz évszámmal, az első fátokra, amit együtt rakhattok fel? Aztán minden évben egy újabb? 😉

Vmi élmény, amit lehet most a Covid idején? Én pl. mennék az újra nyitott óriáskerékre is itt Pécsen. De egy wellness is jól esne, csak nyilván vírus nélkül...


Közös fotózás egy fotósnál? Vannak csomagok. Januárra biztos van még hely. Mi akkor tartjuk a kisfiammal a karácsonyit és a szülinapiját is egyben. Legalább nem kell kapkodni.


Mi a keret?

2020. dec. 1. 12:31

Mit szeret csinálni a barátnőd? Esetleg ahhoz kapcsolódva valami.

Legyetek nagyon boldogok együtt! A szeretetnél és egészségnél nincs is nagyobb ajándék.

2020. dec. 1. 12:31
Azért ha szereti az ékszereket, nyugodtan rendelhetsz azt is, mert "első karácsonyi ajándék"-ékszere még nincs:))
3. Auróra2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 12:30
én huszonéve drágább bonbonokat és könyvet kaptam a férjemtől
2020. dec. 1. 12:28

Könyv?

Online színház jegy?

Meglepetés utazás 3x1 napos?

2020. dec. 1. 12:22

Sziasztok.

A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk.

Első karácsonyunk együtt ezért szeretném meglepni, de nem tudom mivel hiszen megvan mindene...

Nincs kérése, nincs szüksége semmire így teljesen megvagyok lőve.

Ékszert nem rég kapott névnapjára tőlem, parfümöt is a kedvencét.

Ruha, táska ilyesmire nincs szüksége se sminkekre mert ilyesmiből van bőven.

Sajna kézügyességem az nincs illetve nem is lenne lehetőségem össze rakni egy saját kezűleg készített ajándékot hiszen tényleg minden nap együtt vagyunk.

Esetleg megtudok lógni valamelyik üzletbe vásárolni vagy neten tudok rendelni... De mit?

Szeretnék egy kis ötletet meríteni tőletek :)

Én 34 vagyok ő 28 éves, ha ez számít :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook