Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem holnap? fórum

Ki kezdi velem holnap? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
80. DTJ13
2017. júl. 13. 15:55

A fenékformálóval kezdtem, azzal ledobtam 6 kilot. Ennek a leírása fent van a honlapon, különböző szintek vannak, edzettségi szint szerint kiválasztod és csinálod. Fent van a diéta, az edzésterv (ez edzőtermi)

A jelenlegi pedig az egyik Fb csoport saját programja, ami csomagokhoz jár ajándékba. Itt egy színesebb étrend van és az otthon is végezhető edzésterv. Nézzetek be, Lifetilt Fenékformálás és Lifetilt Diéta Pro néven megtaláljátok.


sultkrumpli, szuper az otthoni pancsolás is :) nálunk csak lavor van a panelban :D Ha megengedsz egy megjegyzést, szerintem keveset eszel, az sem jó, tönkrevágja az anyagcserét és fogyni sem fogsz tudni.

2017. júl. 13. 14:26

Sziasztok! Szia DTJ13! És mennyit fogytál a lifetilttel? Milyen edzést csinálsz otthon?


Hangoska, mi nem megyünk idén nyaralni. Itthon a teraszon lesz nyaralás a kismedencében, illetve egy tóhoz szoktunk átugrani, ennyi lesz.


Én minden reggel a tejeskávémmal indítom a napot, aztán ebédre igyekszem szénhidrátmentesen enni vagy alacsony szénh.tartalmú ételt. este meg ha kibirom semmit, vagy egy fehérjeturmixot.

Alkohol...hát tegnap én is bűnöztem. megittam egy Millert. Tényleg nem barátja a diétának, de néha kell..főleg egy-egy fogzós nap után..szóval értitek. :)

78. 10cc61fb5a (válaszként erre: 77. - DTJ13)
2017. júl. 13. 12:45
Írhatnál róla, hogy ez mit takar pontosan. Miket eszel? Edzések milyen gyakran, milyen gyakorlatok, milyen intenzitásúak??
77. DTJ13 (válaszként erre: 75. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 13. 12:30

Igen, ha olvasgattok, más topicokban is kommenteltem. De mert olyan boldog vagyok, hogy megtaláltam és működik, és annyit tanultam azóta, hogy mindenkivel meg kell osztanom :D

Ez a Diéta Pro pedig szuper folytatása a korábbinak.

76. kokuszoscsoki (válaszként erre: 75. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 13. 11:57
Hát leírás alapján én is arra tippelek, bár annak nagy hibája, hogy az edzés nem épp személyre szabott :) (remélem nem bántok meg senkit).
75. 10cc61fb5a (válaszként erre: 74. - DTJ13)
2017. júl. 13. 09:47
Persze, kiírhatod. Miaz? Lifetilt?
74. DTJ13 (válaszként erre: 73. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 13. 09:26
Épp programot követek (nem tudom kiírhatom-e), amiben benne van a diéta meg az edzés is. A diéta változatos és magadra tudod szabni, az edzés pedig otthon is végezhető. Ez külön szempont volt nálam, mert jelenleg időhiányban szenvedek.
73. 10cc61fb5a (válaszként erre: 71. - DTJ13)
2017. júl. 13. 09:01
MEsélj! Mit sportolsz? Miket (nem) eszel? :))
72. 10cc61fb5a (válaszként erre: 70. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 13. 09:00

Én fröccsözök. Mondjuk azt napi szinten, kb 3 dl száraz fehér bor. Evvan. Már nem cigizek, nem zabálok, keveset nassolok. Ez megmaradt. Valami leveztetés nekem is köll a nap végére. :D

Mondjuk most jön a szabi, ott a litert biztos üti a napi kvóta, de az meg eloszlik egész napra.

71. DTJ13
2017. júl. 13. 06:31

Sziasztok! Tök jól haladtok :)

Én is épp diétázom, gondoltam cserélhetnénk tapasztalatot:)

2017. júl. 12. 23:38
Az alkohollal óvatosan, tömérdek kalóriát tartalmaz (nem csak a cukrozottak!). Sokan azt is mondják, hogy gátolja a zsírégetést, ez nem tudom, mennyire igaz. Mondjuk nem sokat ittam, amióta diétázom, de az úgy vettem észre, nem zavart be. Az elmúlt 2 hónapban volt 1 pohár pezsgő, 1 feles likőr, meg 2 feles ilyen alma (likőr?) féleség. Igazából mindent beleszámoltam a napi bevitt kalóriákba, és a likőr biza nagyon meg tudja dobni, szóval óvatosan :)
2017. júl. 12. 22:47
Nyaralás közben hogy fogjátok ezt tartani? Mentek majd? Mi vasárnap kezdjük a 2 hetes szabinkat. Megbeszéltük a férjemmel, hogy holnap és szombaton futunk. Majd el egy tóra és ha kedden hazajövünk, akkor szerdán szintén edzés. Csütörtökön újra buli lesz, barátokkal 4 nap pihi. Vasárnap ha tudunk megyünk futni. Ha nem akkor köv. nap tuti. Utána megint útra kelünk és 3 napot megint nem leszünk itthon. De ahogy hazaérünk újra edzés. Szóval remélem tudjuk majd tartani. (hihihii...ha nem szól közbe másnaposság)
2017. júl. 12. 22:44
Leírjátok majd néha, hogy miket esztek naponta? :)
2017. júl. 12. 19:14

Még nem voltam, ma a szobabicajt választottam, egy napra egy kardió elég :-) írni fogok ha kipróbáltam.


Én amúgy zenét szoktam hallgatni,önmagában tényleg monoton.


De nagyon igaz, hogy ha futopadon lefutsz 10 km t, szabadban nem biztos, hogy megy annyi. A teremben teljesen más a körülmény. Semmi olyasmi nem hat az emberre, ami a szabadban, ezért könnyebb. Idöjárás, domborzat, csak hogy két dolgot kiemeljek.

2017. júl. 12. 14:31

Kokuszoscsoki bevált a vizezés? :) Szerintem én is úgy fogok menni legközelebb! Igen más a futópad, de kompromisszumnak megfelel, szóval ha brutál a meleg vagy télen mikor fagy van, és az ember semmiképpen nem menne ki, de mégis futna, jó lehet.


Ezt anno én is tapasztaltam, hogy a padon többet bír az ember futni, gondolom az ellenállás ott ugye kisebb.

65. 10cc61fb5a (válaszként erre: 60. - Sultkrumpli_)
2017. júl. 12. 12:57
Igen, én Bpesten lakom. Idén adták át a futópályát, a közeli parkban. Férjem járt oda, aztán ahogy jobb idő lett én is áttértem a teremből. Nagyon más volt eleinte, mert míg a futópadon már 5 km-t lazán futottam, kinn a 2 km-t alig tudtam megtenni..csak sok séta mellett.
64. 10cc61fb5a (válaszként erre: 63. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 12. 12:53
Igazad van, nagyon más a futópad. Más izmokat is mozgat át. Én csak azért szeretem, mert a terem ahova jártam (ill. majd járok újra télen) ott van beépített tévé. Engem pedig rettentően untat a futás és ez nagyon elviselhetővé tette. :) Most is mindenféle interjúkat vagy előadásokat hallgatok futás közben, hogy teljen az idő.
63. kokuszoscsoki (válaszként erre: 61. - Sultkrumpli_)
2017. júl. 11. 15:09

Nálam a futópad nem játszik. A futás nekem nem arról szól, hogy egy helyben mozgok. Én szeretem, hogy suhanok, érzem a szelet az arcomon, nem csak monoton lépek, hanem van kanyar is például. Egyszerűen nem ugyanaz az érzés futópadon.


A sapim amúgy sötétkék, a világosat azért nem szeretem, mert ha beleizzadok (ami futásnál evidens), akkor foltos lesz. De nagyon jó ötlet a bevizezés, eskü kipróbálom! :)))

62. kokuszoscsoki (válaszként erre: 60. - Sultkrumpli_)
2017. júl. 11. 15:06

A baj az, nálunk egyáltalán nincs árnyékos rész :D


1 éve lakunk itt, és tök örültem, hogy felfedeztem ezt a pályát. De nem nyárra való.


Pedig hiányzik a futás, terhességem előtt 7 km-ig jutottam, célom a 10 volt. De terhesség alatt visszavettem 2-re. Így most újrakezdeném 2-ről, ha nem kapnék napszúrást.

61. sultkrumpli_ (válaszként erre: 56. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 11. 15:04
Bézbollsapi jó lehet, ha előtte bevizezed, akkor hűt is közben. Csak a sapi ne fekete szinű legyen. Vagy kendő! Amúgy ha annyira brutál a meleg, esetleg átmenetileg érdemes bemenni terembe futópadra.
2017. júl. 11. 15:01

Hangoska: nem Budapesten élünk, egy vidéki kisvárosban kezdtem róni a köröket :) Te budapesti vagy? Ott éltünk amúgy 10 évig, a Margitszigeten kocogtunk régen :) A lunchlady az integető izom? :) Ez a célom, hogy a 4 km nekem is meglegyen. Anno ennyiket futottam fél óra alatt rendszeresen és olyan jól formált.

Hópihe14: én sajnos nem tudom hogy az 1 cm 1 kilot jelent-e. Én most mérlegen mérem magam, plusz a ruháimon.


Amúgy csajok nálunk is brutál a pálya...az egyik fele jobb, ott árnyékosabb na de a másik, ott gyosabban kell szedni a lábakat :)

59. kokuszoscsoki (válaszként erre: 58. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 11. 13:29
Na itt nálunk meg olyan balfék módon csinálták meg, hogy nincs olyan napszak, amikor árnyék lenne. Van fa, de nem ér el az árnyéka a pályáig! Reggel is rossz, nap közben is, este is. Voltam én ott már minden napszakban :(
58. 10cc61fb5a (válaszként erre: 56. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 11. 12:34
Huhh, erre nem tudok mit írni, én délután 4-kor mentem ki tegnap is. De kellemesen fújt a szél közben és nálunk egész jól körbe van ültetve fákkal.
57. 12d083b51b (válaszként erre: 56. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 11. 10:51
Azt mondják, pár nap, és vége ennek a forróságnak. Reméljük.
2017. júl. 11. 10:35
Nekem is nagy szenvedélyem volt a futás. De itt még 7 órakor is tűz a nap a pályán, és 8-ig van csak nyitva. Szóval patthelyzet. Legutóbb is napszúrást kaptam, így nem nagyon merek futni menni. Valakinek valami ötlet? Baseball sapi volt rajtam.
55. 10cc61fb5a (válaszként erre: 49. - Sultkrumpli_)
2017. júl. 11. 08:56
Megkérdezhetem merre futsz? Budapesten?
54. 10cc61fb5a (válaszként erre: 48. - Kokuszoscsoki)
2017. júl. 11. 08:55

Nálam has, segg, comb...ezek a kritikus pontok. Ezekre is edzek javarészt.

Tegnap lefutottam 4,5 km-t és utána guggolások, kitörések, hasizom. Plusz picit karra, mert a lunch_lady is kezdett kialakulni.. :/

53. 10cc61fb5a (válaszként erre: 50. - 12d083b51b)
2017. júl. 11. 08:53

Nagyon szép eredmény a -10 cm! Büszke lehetsz magadra!

Én már nem foglalkozok a mérleggel, ugyanis a futás meg az erősítés izmot pakol rám, ami pedig nehezebb, mint a zsír, így a kilóim maradnak és meg érzem, hogy karcsúsodok. ;)

52. 10cc61fb5a (válaszként erre: 49. - Sultkrumpli_)
2017. júl. 11. 08:51
Hurrá! Ügyi vagy! ;) Tavaly én is így kezdtem. 10 percet voltam a futógépen, abból kb 3 percet ha futottam ténylegesen. 3-4 hónap múlva meg már 30 percet tudtam egyhuzamban menni.
51. andi6020 (válaszként erre: 50. - 12d083b51b)
2017. júl. 11. 08:05
1 cm 1 kg az nagyon sok szerintem.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook