Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hogyan készül fel a teherbe esésre? fórum

Ki hogyan készül fel a teherbe esésre? (beszélgetős fórum)


14. Milup2
2013. jan. 15. 11:29

Én azt mondtam, próba-szerencse. Na, így láttunk neki a babaprojektnek. Nem készültem semmivel, nem is gondoltam rá. Mivel az ismerősi körünkben sokaknál nem jött össze a baba, vagy évek kellettek hozzá, így inkább nem stresszeltem rá az egészre, hogy ne érjen csalódás. Az esélytelenek nyugalmával láttunk neki, sőt, azt azért megbeszéltük, ha nem jön össze, a férjem nem akar sehová elmenni, inkább akkor örökbefogadunk. Ennyi..

És mégis: másfél hónap múlva nagy meglepetésünkre már terhes voltam:)

Akkor kezdtem el szedni az elevitet..


Sztem a legfontosabb, hogy ne stresszeljen rá az ember..Minél erősebben készül rá, annál jobban stresszel, ha esetleg hónapok telnek el a tervezéstől számítva...

13. Kata óvónéni (válaszként erre: 10. - Buhu bahu)
2009. ápr. 30. 17:16
Köszi,az adatlapomon,naplóban mindent megtalálsz:)
2009. ápr. 20. 17:13
Ja, és ma kezdem el a méhpempőt és virágport. Ha nem használ, legalább adtam az immunrndszeremnek.
2009. ápr. 19. 20:52

Nekem késik a menzim, de de a tezstjeim neg.-ak lettek. De azért ha tényleg nem vagyk terhes, már most kezdek felkészülni.

Én Elevitet fogok szedni meg folsavat.

10. buhu bahu (válaszként erre: 7. - Kata óvónéni)
2009. ápr. 19. 20:39

most neztem a kepeidet, mennyit lefogytal..juuu, gratula

Mennyi ido alatt, es hogyan sikerult?

9. buhu bahu (válaszként erre: 7. - Kata óvónéni)
2009. ápr. 19. 20:36
Én is fogyókúrázok épp, és pilatesre is járok, hátha akkor teherbe esek..
2009. ápr. 19. 20:33

Amikor eldöntöttük,hogy babát szeretnénk,elkezdtem szendni az Elevitet és a folsavat + sok gyümi,zöldség,és sokkal több lazítás.

És persze kezdtem lélekben is felkészíteni magam,és teljesen ráhangolódni a témára.

2009. ápr. 19. 20:32
Sziasztok.Én most a fogyással próbálkozok,mert kapásból azzal kezdi minden orvos,hogy le kellene fogyni,meg hogy a kövér nők nehezebben esnek teherbe.Ha nem sikerül,akkor nekünk is el kell kezdeni majd a kivizsgálást.
2009. ápr. 19. 20:28

Szia. Van egy ilyen fórum, ott nagyon sok "babaprojektes" csajszival beszélgethetsz:)


A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig

2009. ápr. 19. 20:28

Mi mar teljesen elvagyunk keseredve, mar lassan ket eve probalkozunk es nem jott meg ossze...

Eddig nem vizsgaltattuk magunkat, de ugylatszik muszaly lesz..

Eleg stresszes eletet elunk, eddig ennek mondtuk le, de akarmi is lehet a baj, muszaly mostmar kideritenunk..

4. danama (válaszként erre: 1. - Nikcsike)
2009. ápr. 19. 20:26
vitamint szedtem elevitet, kerültem a dohányfüstöt, és semmi koffein (cola, kávé stb), se nekem sem a páromnak
2009. ápr. 19. 20:26

sok vitamin

gyümölcs és zöldség

2009. ápr. 19. 20:25
szia én csak folsavat és vasat szedek, és sok gyümölcsöt, zöldséget eszem:))
2009. ápr. 19. 20:24

Sziasztok!

Párommal szeretnénk majd 1-2 hónapon belül babát "gyártani" :). és az érdekelne hogy ki hogy készíti fel a testét a babaprojektre, milyen praktikák vannak? Ki hogy csinálta.

Esetleg ha valakinek hasonló tervei vannak akkor dumáljunk róla!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook