Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? fórum

Ki csatlakozna hozzám e hónap 20.-ától? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. máj. 4. 20:06

Szia!

Végeztem mára az edzéssel.:) LM meg volt,torna meg volt,futás meg volt (6km) 2szer felmentem a 10.re gyalog és még sok-sok erősítés.Nagyon jól esett ma.Tele voltam energiával.Te,hogy állsz? Ma csak ebédeltem és sokkal jobb volt így.

2009. máj. 4. 12:16
Köszi! :) Remélem sikerül minél hamarabb elérnünk. :)
2009. máj. 3. 22:12
Meg persze!:) De nem csak akkor fogok írni.:) Várom a te eredményeidet is.Neked is sok sikert.:)
2009. máj. 3. 21:43
Hát sok sikert kívánok neked. Ha elérted az álomsúlyod megírod? :)
2009. máj. 3. 20:39
1 nap egyszer eszek,12-13 óra között.De akkor annyit amennyi belém fér.Utána edzés (futás,LM,torna) és ha edzés után éhes lennék,csak gyümölcsöt.Ennyi.Ez a diéta előtt is bevált most is befog.:) Jah és csak ásványvíz,semmi más.
2009. máj. 3. 20:31

Szia!

Nekem úgy telt, ahogy szokott. Párom dolgozott, én meg itthon babáztam.Én kinéztem magamnak a weight watchers diétát. Potozni fogom a kajákat.

Már szombaton elkezdtem, de még csak most találtam pontos adatokat, úgyhogy hétfőtől megy élesben. Naplót is vezetek. Kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni. :) És te mire gondoltál?

2009. máj. 3. 19:50

Szia!

Hát én már pénteken befejeztem.Nekem nem megy ha haza kell mennem.:S Egyfolytában bűnöztem.:) Szóval nem fogok diétázni,ugyanis ha nem eszek nincs energiám és nem tudok mozogni.Így én is majd az én módszeremmel fogok tovább haladni.:) A május elsejém?Erdőbe kirándultunk,jó volt mert tudtam kocogni míg a család többi tagja sétált.:) Neked,hogy telt? Milyen módszerrel fogod tovább csinálni?

2009. máj. 1. 15:00
Most ebédelek. A reggelim ugyanaz volt, tejeskávé egy zsömlével. Az ebédem sült husi sajttal és paradicsommal a tetején. A vacsorám csak gyümölcs lesz. Egyébként reggel nekem is megjött. :( Sajna így nehezebb bármilyen tornát is végeznem, ugyanis görcsölök. :( Sebaj tegnap se tornáztam és mégis elég sokat fogytam. Majd lesz valahogy. Te hogy állsz? Hogy telik a május elsejéd? :)
2009. máj. 1. 11:32

Szia KicsiPoo!

Hát tegnap gyümi volt az ebédem. Hiszen büntiből tartottam egy gyümölcsnapot és nem volt hiába.

Mikor bűnöztem, többet mutatott a mérleg, mint előtte, de most ahhoz képest 1 kg-gal kevesebbet.

Lehet, hogy ez lesz az új stratégiám. Néha tartok ilyen gyüminapokat. Na jó, vacsira rántottát ettem paradicsommal, de fogytam.

Ja, már csak pár nap és vége.

Bár én már szerintem nem folytatom, inkább az én szabályaim szerint játszok. Szerintem az hatásosabb lesz. De azért még írok ide, mert kíváncsi vagyok, hogy te hogy bírod. :) Sok sikert!

130. KicsiPoo (válaszként erre: 129. - Babapocok22)
2009. máj. 1. 11:16

Még van!Küldhetek.:)

Már csak 3 nap van hátra és vége.Ha még persze kibírjuk,mert itt a hétvége.:S Az ebédhez jó étvágyat kívánok előre is.

2009. ápr. 30. 15:09

Hú, azt én is nagyon szeretem. Kérhetek? :)

Én fogytam valamennyit, de nem eleget.:(

128. KicsiPoo (válaszként erre: 127. - Babapocok22)
2009. ápr. 30. 14:37
Igen,jól jártunk,egy cipőben járunk.:) Nem fogytam, egy kiló sem ment le, 64 vagyok még most is,amennyiről kezdtem.:( Ma én is bűnöztem sztrapacskát ettem ebédre.:S A kedvenc kajám,nem hagyhattam ki.:)
2009. ápr. 30. 11:41

Szia!

Az nem jó. Egyáltalán nem fogytál? Én tegnap bűnöztem bevallom töredelmesen, elég nagyot. Bement egy kis pizza és egy kis csokitojás. Úgyhogy ma büntiből gyümölcsöt és joghurtot fogok enni és jó sok vizet inni. Azért a reggeli kávém még megittam, de kell valami, ami beindítja a napom. :) Aztán már csak 3 napot kell végigszenvednünk. Én ezutén kinéztem egy káposztadiétát, de azt hiszem most egy darabig arról is leteszek. Most a Norbi update-on gondolkozok, az tetszik eddig a legjobban. Meg néha csak gyüminapot fogok tartani. Ha lassabban is, de talán lemennek azok a fránya kilók koplalás nélkül is. Közben olvastam a másik fórumon, hogy most jött meg. Részvétem. Hát ez mégjobban betesz a diétának. Nekem is mostanra várható. Jól jártunk.

2009. ápr. 29. 21:19

Hali!

Én csinálom veled!Már csak ketten maradtunk,úgy látom!Voltam ma futni,de rosszul lettem,lement a vércukrom,így hamar haza jöttem,pihiztem.Remélem holnap jobb lesz.Már nincs sok hátra,nem sokára vége.Én se nagyon fogom tovább csinálni,csak szenvedek tőle,de én nem is fogytam.:(Kitartást még.

2009. ápr. 29. 17:29

Hát nekem nagyon nehezen megy ez a fogyás, de már nem sok van hátra, így végigcsinálom.

Ki csinálja még rajtam és KicsiPoo-n kívül?

Ma futottam egy kicsit, felüléseket csináltam. Nemsokára megismétlem. Utána zuhanyzok, majd jön a vacsi. Aztán szerintem, ha a kis vackom is megvacsizott, alszok. Engem nagyon kimerít ez az egész. Azt tudom, hogy többet ebbe nem vágok bele.

Inkább olyan détát folytatok, amitől nem vesztem el az energiám és nem is koplalok.

124. KicsiPoo (válaszként erre: 123. - Babapocok22)
2009. ápr. 28. 16:28
Igen egyébként rájöttem én is,hogy nagyon sokat segít,nem hiába mondják,hogy a futással lehet a legtöbbet fogyni.:)
2009. ápr. 28. 16:18

Ok, már várom. :) Én is megyek futni, ha párom hazajön. Mikor elkezdtem futni az elején, több dkg ment le, mint egyébként.

Úgyhogy muszály leszek visszatérni.

2009. ápr. 28. 16:10

Hello!

Nekem is meg volt az ebéd,reggeli kimaradt,inkább aludtam.:)Nem sokára megyek futni utána meglátom mennyire leszek éhes.Ma mérlegelés van futás után,beszámolok majd.:)

2009. ápr. 28. 14:14

Megvolt az ebéd, már csak a gyümölcs hiányzik.

Úgy látom most egy darabig nem tudok sétálni a rossz idő miatt. Sebaj, több felülést csinálok.

Ti hogy bírjátok?

2009. ápr. 28. 11:48

Szép napot Mindenkinek!

Rááltam a mérlegre, kár volt. Ugyanannyit mutat. :( De már akkor is végigcsinálom. Pedig még jó lenne -2-3 kg. Remélem meglesz.

Már túl vagyok egy ideje a reggelin. Lassan meg kellene csinálnom az ebédet. De jó, mert nem tart sokáig. :) Remélem a többiek se adták még fel, csak nincs idejük írni.

119. KicsiPoo (válaszként erre: 118. - Babapocok22)
2009. ápr. 27. 19:03

Halihó!

Nekem nagyon elvette,kicsit örültem is a hétvégének,mert kicsit többet ehettem a kelleténél és tudtam sokat mozogni.Ma már kevésbé ment,de bírtam,lefutottam 6km és még LM-eztem is.Jól esett.Én ma nem vacsorázok nem vagyok egyáltalán éhes.De majd holnap biztos fogok.Kitartást.:)

2009. ápr. 27. 18:10
Lassan vacsi. Alig ír valaki valamit. :( Hát nem tudom elkezdem -e a káposztás diétát. Hulla vagyok. Ez az alig kajálás elveszi minden energiámat. Pedig muszály erősnek maradnom, hogy eltűnjenek ezek a borzalmas kilók. Nektek nem veszi el az energiátokat?
117. KicsiPoo (válaszként erre: 115. - Zsufzs)
2009. ápr. 27. 16:04
Nekem is ma jött piroska.:( Én se érzem magam olyan nagyon jónak.Ma már megvolt a LM még megyek futni ha fogok bírni.Az ebéd ma már megvolt,már hiányzott a kis tojás.:D Meg van a zsírégetőm is.Kitartást.
2009. ápr. 27. 13:01
Aha, persze. Már el is indítottam egy fórumot, melynek címe: 1 hetes diéta május 4.-étől, annak aki szereti a káposztát. Itt elolvashatod, hogy mit kell enni.:) Ebbe van főtt kaja. :) Nekem is meg fog jönni a héten. :(
115. zsufzs
2009. ápr. 27. 12:47
Szia! Na a hétvége el lett cseszve kaja szempontból és ma beköszöntött piroska is, úgy érzem magam mint egy lufi. Nem is mérem meg magam. Folytatom a fogyit. Mostmár nem jöhet közbe ilyen szállodai terülj terülj asztalka... Leírod mit néztél ki? Mármint milyen fogyit. Én a levelt nézegetem, csak abban nincs szinte főtt kaja...
2009. ápr. 27. 11:21

Üdv Csajok!

Már a felén túl vagyunk. Én most nem sokat fogytam a 3 nap alatt, de remélem a héten újra beindul a fogyás. Nem adom fel! Ha vége van ennek a diétának, már kinéztem magamnak egy másikat, ami nem is gáz annak, aki szereti a káposztát. Ez csak 1 hétig tart és 5-9 kg-ot lehet vele leadni. Jól hangzik. Ja és többször is megismételhető pár nap szünettel. Ma sokat leszek a neten, úgyhogy várom a hsz-eiteket. :) Hogy bírjátok? Egyébként ez a diéta nekem rendesen elveszi az energiám, csak pihennék, na meg állandóan korog a pocim, de ellenállok neki. :) Írjatok!

2009. ápr. 26. 21:20

Hali!

Én nem voltam itthon a hétvégén,ha a fogyásomat nézem akkor sajnos,ugyanis olyan helyen voltam ahol abszolút nem adnak ilyen kaját:D Csak tömik beléd az egyre jobb és jobb kajákat.Így hiába akadékoskodtam,nem akartam senkit sem megbántani elém rakták a kaját,így ennem kellett valamelyest.:S De próbáltam kicsit enni.Holnaptól újra diétába állok és kezdődik a mozgás,már nagyon várom.:) Jók legyetek.Kitartást.

2009. ápr. 25. 12:48

Ismét szép napot Mindenkinek!

A reggeli megvolt, már várom az ebédet! Tegnap bűnöztem szülinapom alkalmából. Egész nap azt ettem, amit lehetett, viszont este jöttek köszönteni és megettem egy pici csokit plusz ittam egy kevés diétás kólát. És ma ráálltam a mérlegre és a meglepő az volt, hogy így is fogytam.:) Főleg, hogy a torna is elmaradt.:( Több bűnözés már nem lesz. Ezt se akartam, de azt mondták, hogy milyen az, hogy pont az ünnepelt se alkoholt nem fogyaszt, se csokit nem eszik. Csak víz? Ne hülyéskedjek már.:) Szóval így jártam. De emiatt vasárnap light-os vacsit fogok enni. :) A lényeg a lényeg megy minden tovább. :) Ti hogy haladtok? Bírjátok még? Látom tegnap senki sem írt. :( Hol vagytok?

2009. ápr. 23. 21:04

Sziasztok!

Itt vagyok,csak eddig nem tudtam nagyon írni.Ma betartottam a diétát és jelentem ma sem bűnöztem.:) Meg volt a futás ma 6km-t lenyomtam,és egész nap itthon takarítottam,így kimaradt a LM,nem is bánom az ablaktisztítás helyettesítette.:)Csak úgy remegett a lábam az ablaknál,ráadásul a 10.lakom.:S

Holnap megint pihizek,vagyis folytatom a takarítást,most nagytakarítás van nálunk,mindent nekem kell csinálni.:S Nincs energiám,nagyon várom a holnapi kajákat.:) Már nem is jövök többet,jó éjszakát nektek.

2009. ápr. 23. 19:18
Mégis fel tudtam jönni.:)De látom sehol senki.:( Megvolt a vacsi. Tele vagyok pedig most se tudtam mindet megenni. 250 ml natúr zsírszegény joghurtba belekockáztam egy db banánt és egy héjától megtisztított almát, adtam hozzá egy kis fahéjat (ami tudni illik, hogy zsírégető hatású),ezt összekevertem és a 3/4-ét sikerült csak elfogyasztanom. A séta sajna elmaradt, de helyette hasizom gyakorlatot végeztem, amit nemsokára megint megismétlek. El se hiszem, hogy már majdnem túl vagyunk 4 napon. Csak így tovább csajok! Holnap már látom sok programunk lesz (fogorvos, bank, egy kis vásárlás és még sorolhatnám), úgyhogy nem sok idő jut arra, hogy élvezzem a szülinapom. Sebaj. Mindenkinek nyugodalmas, zsírégető jó éjszakát kívánok korgó gyomor nélkül!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook